“Pěkné prostředí, rychlá obsluha, průměrná kuchyně”

Skála Pivovarská Restaurace
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Po dlouhém plánování a odkládání jsme zašli na oběd, nemáme to daleko a očekávání byla veliká. Restaurace v hezkém prostředí vedle rekonstruovaných starých budov, lehce skrytý vstup, ale zajímavá realizace. Interiér slibný, jeskyně ve skále se zjevně dlouhou minulostí, nábytek dřevo, žádné náhražky, pivo výborné - Klášter je skvělý. Objednali jsme hovězí, manželka flank steak, já kousky s pikantními houbami. Přílohou mi byla grilovaná zelenina. Obsluha ochotná a příjemná, zasloužila by 4 hvězdičky (na propečení steaku se neptali). Jídlo bylo i přes poměrně obsazený lokál doneseno téměř obratem, za to pochvala. Množství masa velmi slušné, nemyslím, že bychom byli ošizeni. Kvalita masa dobrá, flank vypadal tak, jak má, krásná růžová barva. moje nudličky byly ve tmavé omáčce, bohužel příliš slané a krom slané chuti jsem těžce hledal chuť, která by mne zaujala. Navíc přílohová grilovaná zelenina sestávala snad jen ze dvou druhů zeleniny nevalného množství (u přílohy za 99 velmi na pováženou). Flank byl lepší, příloha šla, byť jeden z brambor ve slupce nebyl poživatelný (stane se), dip se povedl. Flank - ano, sám jsem příznivec toho, že hovězí má chutnat jen po hovězím, ale tady se záměr téměř ztrácel, nevýrazná chuť, možná i jen trocha pepře by vše vystřelila výš. Houbová omáčka se moc nepovedla.
takže závěrem - průměrná jídla, není jim krom slanosti jednoho z pokrmů moc co vytknout, ale zároveň krom množství a kvalitní suroviny není za co chválit. (mimochodem ozdoba z jednoho plátku mrkve a v něm lehce zavadlá rukola taky nepotěšila a raději bych ji vynechal). Pokud máte velký hlad a chcete netradiční prostředí, budiž, pokud očekáváte za slušné peníze alespoň nadstandard, zvažte jiné možnosti. Neznám alternativy v Mnichově Hradišti, nicméně už v sousední Mladé Boleslavi jich je několik a za stejné peníze se najíte lépe. Ale možná to byl jen špatný výběr jídla :) Za mě už tam nemusím, škoda.

Poděkujte uživateli Daniel B.

Recenzováno: 11. listopadu 2019

Navštívil jsem tuto restauraci, protože jsem byl ubytován ve vedlejším hotelu. Zvolil jsem večeři a při rezervaci to vypadalo, že bude úplně plno. Při příchodu jsem byl překvapen, že restaurace byla zaplněna ani ne z 1/2. Přesto obsluha byla velmi pomalá a na všechno jsme čekali opravdu dlouho. Jídlo nebylo špatné, pivo také ušlo, ale obsluha nás odradila. Nebyl jsem spokojen. Je to škoda, protože jsou to zajímavé prostory, které mají zajímavý potenciál.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli vladimirsoukup.
Recenzováno: 25. října 2019

Gastronomický zážitek. Zde se sladilo úchvatné prostředí s perfektním jídlem. Není co vytknout. Jen tak dál.

Poděkujte uživateli Marek Š.
Recenzováno: 15. října 2019 prostřednictvím mobilu

K ubytování jsme měli výběr asi z 10 druhu menu. Posezení v restauraci je moc mile,stejne jako personal a i přes veškeré recenze musím říct, ze jídlo bylo opravdu moc dobre.

Poděkujte uživateli 263ivae.
Recenzováno: 21. září 2019 prostřednictvím mobilu

2 návštěvy během pobytu v hotelu Malý pivovar. Jídlo průměrné, brzy však studené, místo restované šalotky normální cibule a to ještě se slupkou a kořínky. Při objednání espressa přinesli velké espresso, cinzano bylo s velkým množstvím ledu (min 5 kostek). Obsluha celý dojem z návštěvy v restauraci zkazila.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 192josefs.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Skála Pivovarská Restaurace, si také prohlíželi

Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Už jste navštívili Skála Pivovarská Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!