Recenzováno: 6. listopadu 2019

Krásné čisté prostředí hotelu s možnosti vnitřního bazénu, vířivky a saunu v rámci ceny ubytování. Další velkou výhodou možnost večeře přímo v hotelu včetně vynikající kuchyně. K večeři si mohu dat vynikající Dalešické pivo.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Meander50188256156.
18lenkar, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Ryšavý, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. listopadu 2019

Děkujeme Vám za vynikající hodnocení. Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

Recenzováno: 9. října 2019

Hotel je hezký, vybavení pěkné, pokoj s rohovou vanou nejlepší, doporučuji. Koupelna velká. Restaurace dobrá, dostačuje,jídlo v pořádku, hotel odpovídá poměru cena kvalita. Vířivka, bazén, sauna neomezeně, je možné dát si u bazénu drink.

Tip ohledně pokoje: ideální pokoj je s vanou, která je velká, rohová
Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Silvuška M.
18lenkar, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Ryšavý, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. října 2019

Velice děkujeme za krásnou recenzi, které si nesmírně vážíme. Těší nás, že jste u nás byla spokojená.

Rádi Vás opět v našem hotelu přivítáme!

Recenzováno: 14. února 2019

Víkendový pobyt byl velmi vydařený, wellness menší, ale velmi příjemné, obsluha skvělá, není co vytknout. Pokoj pěkný, krásná koupelna s velkou vanou. Jídlo dobré, obsluha také v pohodě. Jen bych podotkla, že první snídaně byla bohatší, k dispozici máslo, med, džem v košatině + výběr z několika variant jídel, druhý den už jen výběr z variant, chyběla výše zmiňovaná košatina. Celkový dojem skvělý, určitě se vrátím.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Silvuška M.
18lenkar, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Ryšavý, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. února 2019

Děkujeme Vám za hodnocení, kterého si moc vážíme. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená.

Vaše konstruktivní připomínky nám pomohou podniknout nezbytné kroky ke zlepšení.

Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

Recenzováno: 25. prosince 2018

Vynikající wellness - bazén, správná teplota whirpoolu, zázemí (škoda, že do sauny se chodí v plavkách). Velmi milá a ochotná obsluha - ve všem všichni vyšli maximálně vstříct. Prostorná koupelna (jen to chce občas přišroubovat držáky a sprchové zástěny). Výborná kuchyně, která je i zaměřená na zdravou výživu.

Problémové bylo osvětlení - 2 lampičky a po zhasnutí 2 hlavních světel, která byla provázána na stejný vypínač - chybělo světlo. Hlučná ulice, což je problém pro pokoje do ulice v době teplých večerů.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli silarovas.
Lenka R, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Ryšavý, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. prosince 2018

Mockrát Vám děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste si u nás pobyt užili.

Vašeho názoru si moc vážíme a pevně věříme, že nám pomůže ke zdokonalování našich služeb, o které se neustále snažíme.

Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

Recenzováno: 5. srpna 2018

Byli jsme pouze na obědě při průjezdu přes Vémyslice, ale jídlo bylo velice rychle připravené a velmi chutné. Dali jsme si žebírka, steak, medailonky z panenky a polévky a opravdu jsme si pochutnali. Neměli žádný problém s dětmi běhajícími po sále v době oběda :-)

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Karel Š.
Lenka R, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Ryšavý, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. srpna 2018

Mockrát děkujeme za Vaše milé hodnocení. Těší nás, že se Vám u nás líbilo a především, že Vám u nás chutnalo.

Doufáme, že se zase brzy v našem hotelu potkáme, ať už u dobrého jídla, sklenky lahodného vína či využijete našich wellness služeb (krytého bazénu, whirlpoolu, parní kabiny) nebo např. bowlingu.

Budeme se těšit.