Recenzováno: 28. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Nedaleko za Prahou. Velice příjemné a překrásně pojaté prostředí a zařízení restaurace, nejvic hodně neskutečné a vynikající jídlo, neskutečný klídeček, veliká pohoda. A hlavně LASKONKA. Doporučuji však raději předběžnou rezervaci.

Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli zd_nekp.
Recenzováno: 27. dubna 2019

Byli jsme zde v průběhu let několikrát, bohužel jde kvalita od desíti k pěti. Pokud opomenu fakt, že není k dispozici jídelní lístek, který by se dal v klidu prolistovat, ceny jsou naprosto nepřiměřené a odpovídají centru Prahy. Kvalita jídla je velice průměrná. Pokud byste tedy očekávali servis, který vše vynahradí, budete velice zklamáni. Personál vypadá, že je zde za trest. Ze servírujícího číšníka čišela nechuť a byl přidrzlý, objednané pití jsme vždy museli nejméně dvarkát připomínat. Stoly ulepené, podsedáky špinavé a propocené. Opravdu hrůza! Bohužel nevidím jediný důvod proč toto zařízení ještě někdy navštívit.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli duffinka08.
Recenzováno: 7. dubna 2019

Strávili jsme zde velmi příjemný víkend, paní manažerka nám velmi ochotně vyšla vstříc ohledně změny počtu lůžek. Celkově všichni z personálu byli velice milí a ochotní. Navíc jsme si užili vynikající večeři, všechny chody byly báječné. Těšíme se, že si pobyt brzy zopakujeme.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli irenapopovicova.
Recenzováno: 16. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Již podruhé jsme se stavili na oběd. Moc příjemné prostředí, profesionální a milá obsluha, velký výběr skvělých chutných jídel a velké porce. Telecí řízek byl přes celý velký talíř a chutnal úžasně. Super! Pro řidiče nealko pivo i víno. Vřele doporučuji!

Datum pobytu: leden 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Kacka M.
Recenzováno: 3. října 2018

Citlivě opravený statek nedaleko Prahy. Interiér jídelny jako na francouzském venkově. Příjemná a vstřícná obsluha. Co je ale nejvíce - výborné, poctivě připravené jídlo. Určitě se ještě někdy vrátíme.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli 316dagmar.