TripAdvisor
Číčovice
Hledat
Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Stavili jsme se tu na velmi příjemný oběd.
Servis byl milý, aktuální nabídka jídel, napsaná na tabuli, se nám velmi líbila. Skvělé je, že výběr se řídí sezónou.
Penzion je stylově selsky zařízen. Připadali jsme si jako u babičky
Určitě jsme tu nebyli naposledy.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Danielapink.
Recenzováno: 2. července 2019

Naprosto úžasné prostředí , skvělá, pozorná a mila obsluha, která nemá problém s jakýmkoliv požadavkem, famózní domácí česká kuchyně, prostě idiealni pro rodinný výlet ...
P.S. Slepice na paprice je něco uchvatneho .... :-)

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli kovariklubomir.
Recenzováno: 28. května 2019 prostřednictvím mobilu

Opet po case jsme zavitali na ceste z vyletu na kolech a uzili prijemne nedelni odpoledne. Stylova restaurace s prijemnou obsluhou, jidlo vzdy vynikajici. Radi se sem vracime, pres sezonu moje oblibena destinace pri ceste na kolech. Vyborne Unetice 12, vyber kvalitnich vin a zajimavy koncept s jidelnim listkem psanym na tabuli. Maso se griluje na venkovnim grilu.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli VaclavP_13.
Recenzováno: 3. května 2019

Dostali jsme jako dárek voucher na ubytování - 1 noc se snídaní. S přítelem jsme si řekli, že si tedy uděláme hezký večer. Samozřejmě jsme okamžitě dostali nejhorší pokoj hned u schodů a přímo nad restaurací (pravidlo všech voucherů přes slevomat). Penzionek sám o sobě moc hezký, stylový, klidný. Jídlo bylo taky moc dobré a obsluha byla vynikající.
Problém nastal, když dorazila skupinka cca 10 lidí, z komunikace vyplynulo, že jsou v restauraci již znamý. Při večeři byli hodně hluční, až jsme si řekli, že půjdeme na pokoj. Bohužel jak jsem již zmiňovala, dostali jsme pokoj přímo nad restaurací a díky tomu jsme až do 2h do rána poslouchali jak skupinka vyřvává. Absolutně žádná snaha od obsluhy je uklidnit, nebo aspoň ztišit, když v penzionu byli ubytováni i jiní lidi. Toto bohužel celý pobyt zkazilo, že vím, že se sem už nevrátím.

Tip ohledně pokoje: určitě ne číslo 3. (přímo u schodů a nad restaurací)
Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Týnka S.
Recenzováno: 28. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Nedaleko za Prahou. Velice příjemné a překrásně pojaté prostředí a zařízení restaurace, nejvic hodně neskutečné a vynikající jídlo, neskutečný klídeček, veliká pohoda. A hlavně LASKONKA. Doporučuji však raději předběžnou rezervaci.

Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli zd_nekp.