“Soukromá akce”

Kuchyně: Francouzská, Česká, Gril
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 15. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Neochotná, nepříjemná a naprosto amaterská obshluha. Styl a provedení servisu naprosto na nule. Jednoduše řečeno na urovní čtvrté cenové...

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Míra V.

Recenzováno: 13. května 2018

Pokud si někdo myslí, že dobrá gastronomie je výsadou metropole, potom by měla vést jeho první cesta do Dvora Hoffmeister, aby vystřízlivěl. Já jsem to tak udělal a vyplatilo se. Výborné jídlo a skvělá obsluha v klidném prostředí, doplněná neopakovatelným Geniem Loci, to vše může vyvolat závislost, která mě bude nutit se tam vracet.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Jiří M.
Recenzováno: 5. května 2018 prostřednictvím mobilu

Degustacni menu bylo dobre, napadite a kdyby dezer nebyl tak dobry, ani by se snad nedalo vse snist... vina oproti tomu byla podprumerna a vubec neodpovidala cene.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli 272alexz.
Recenzováno: 20. února 2018

První jídlo z téhle restaurace. Velmi příjemné pžekvapení. V dané cenové hladině nadprůměrné. Velmi nám chutnalo, prostředí moc hezké a obsluha příjemná. Všechno prostě jak má být. Jídlo bylo velkým překvapením v kladném slova smyslu. Telecí brzlík s chlebovou omáčkou vynikající, že na gril patří jen srdíčka salátu nevadí. Rajčatová omáčka vychucená spíše do Českého stylu což jsou ostatně všechna jídla a prospělo jim to. Svíčkovou (dal jsem si ji po 3 letech) jsem si přidal A fish & Chips 100%.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Martin F.
Recenzováno: 2. listopadu 2017

Rodinné posezení, oslava narozenin nebo jiná příležitost, vždy padla volba na Dvůr Hoffmeister. Celá rodina sito tam užíváme a po výtečném jídle jako bonus příjde vhod procházka ke stájím krásných koní. Zážitek se vším všudy. Skvělá kuchyň a milá obsluha. Máme to tam prostě rádi a budeme se vždy s kamarády či rodinou potkávat právě tam, v Číčovicích. Dvůr Hoffmeister je TOP!

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli JanaHadl.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dvur Hoffmeister, si také prohlíželi

Středokluky, Čechy

Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj
Kladno, Středočeský kraj

Už jste navštívili Dvur Hoffmeister? Sdílejte své zkušenosti!