“Tady nemůžete šlápnout vedle”

Restaurace Na krásné vyhlídce
Č. 1 z 2 Restaurace v Bosni
Recenzováno: 30. prosince 2019

Jen jednou z mých asi 10 návštěv v roce 2019 jsem měla pocit, že jídlo bylo "normální", míněno " standardně dobré". Tady se totiž obvykle najíte tak dobře, že se oblizujete ještě před spaním! Jednou jsem dokonce jela domů s rozepnutým knoflíkem, protože jsem si prostě musela dát i dezert s kávou! :-)

Mimo standardní výbornou nabídku jídel jak z klasického menu, tak z dočasných tématických menu (například zvěřinové hody) je tu vždy příjemná atmosféra umocněná velmi pěknou výzdobou či zapáleným krbem a hlavně mě vždy potěšila velmi příjemná a usměvavá obsluha!

Co ještě umocňuje mé už tak velmi kladné hodnocení a spokojenost s tímto místem je, že koncem léta 2019 jsem s paní provozní dojednala objednání narozeninového dortu jako překvapení pro partnera během naší návštěvy, obsluha byla tak skvělá, že mi do něj i ve špičce (poslední prázdninová neděle a cca 13.hodina!) byla ochotná napíchat 40 svíček, všechny zapálit a dort přinést ke stolu jako překvapení! Takže na tento den nezapomeneme ani jeden, partner byl paf z povedeného překvapení ve formě krásného (a chutného :-)) dortu a já jsem byla paf chvilku poté, kdy jsem byla na nedaleké vyhlídce požádána o ruku!

Jediné mínus je snad jen jedno WC pro ženy a ošklivá silnice, která ale, předpokládám, není v režii majitelů. Jinak všechna čest za skvělou práci a péči o toto místo i zákazníky, děkuji celému personálu, že tady pracují srdcem a s úsměvem! Přijdu zas a znova!

Datum návštěvy: prosinec 2019
2  Poděkujte uživateli Radunkaaa.

Recenzováno: 28. prosince 2019

Jedna z nejlepsich restauraci tady v okoli. Co se tyce jidla, obsluhy i prijemneho prostredi.
Rozhodne stoji za navstevu!

1  Poděkujte uživateli kulina1380.
Recenzováno: 28. listopadu 2019

Restaurace byla součásti našeho krátkého výletu, naštěstí jsme zaparkovali už asi 1 km dříve, před restaurací to byl hotový masakr. Na terase je krásný výhled a jídlo ze speciální nabídky bylo nápadité a chutné. Polévka z běžného lístku standard. Velmi oceňuji speciální nabídku tematicky zaměřenou a na ní určitě znovu přijedeme. Kousek vedle restaurace je možnost krásné procházky po lese.

1  Poděkujte uživateli Golfistka1.
Recenzováno: 17. listopadu 2019

Prosté prostředí, úžasný personál a skvělé jídlo. Dá se to tušit i z toho, že ač stranou civilizace jsou parkoviště i lokál plné...

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli PepitoCZ.
Recenzováno: 30. října 2019 prostřednictvím mobilu

Je to nejlepší restaurace v okolí. Ať už jdete na oběd, slavnostní večeři nebo jen na kávu, nikdy se nezklamete. Chodíme často, bereme i přátelé a odcházíme vždy spokojeni.

1  Poděkujte uživateli 664sebp.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Na krásné vyhlídce, si také prohlíželi

Boseň, Středočeský kraj
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Na krásné vyhlídce? Sdílejte své zkušenosti!