“veliké překvapení!!!”
Recenze Kázetko

Kázetko
Popis: Hospůdka v podkrkonoší s klasickou domácí českou kuchyní. Zajímavé prostředí, výborná hotová jídla a příjemné posezení na venkovní zahrádce. Možnost oddělených prostor a soukromí na pořádání oslav, sešlostí po letech, firemních akcí. Budeme se na vás těšit.
Recenzováno: 12. září 2017

Musím tuto restauraci velice pochválit. Restaurace z venku nepůsobí nijak vábným dojmem, očekávajícím nějaký vrcholný gastronomický zážitek, ale opak je pravdou. Byli jsme až šokovaní. Do restaurace jsme šli, protože nám nic jiného nezbývalo, potřebovali jsme se rychle najíst před návštěvou pivovaru. Obsluha milá, rychlá a nic nebyl problém. Např. za xxl řízek s kroketama, džusem a kafem zaplatíte něco málo přes 200,- Kč. Kvalita je neúměrná ceně, jídlo je zde opravdu výborné. Ochutnali jsme zde i klokaní medailonky, také na jedničku. Pokud budete mít cestu okolo, zastavte se. Nenechte se odradit exteriérem restaurace a jistě budete spokojeni. :-)

Datum návštěvy: září 2017
1  Poděkujte uživateli jajinkapavkja.

Recenzováno: 23. října 2016

Nehodnotím jídlo, které bylo "normální", ale kdo chce mít kulturní prostředí na oslavu, tak už je lepší si položit na polstrované židle noviny, než si sednout přímo na to polstrování, které vypadá jak po štěňatech, které nikdo nevenčí.
Slušnější vyjádření jsem nenašla. Nelíbí se mě ani toto místo vhodné pro sešlosti lidí, protože sotva metr od zákazníků je bar, kde stojí obsluha s nastraženýma ušima. Stát tam musí, ale proto to není to místo vhodné pro soukromé oslavy. V přízemí je ještě restaurace a venkovní příjemná zahrádka.

Datum návštěvy: září 2016
Poděkujte uživateli Soňa M.
Recenzováno: 31. března 2016 prostřednictvím mobilu

Dobrá lokalita, pěkné místo na rodinnou oslavu nebo firemní večírky. Naplánovali jsme oslavu pro 18 lidí včetně menu (švédské stoly), jídlo super majitelé pohostinní.

Datum návštěvy: únor 2016
Poděkujte uživateli David S.
Recenzováno: 3. ledna 2016

Ve většině případů neodejde člověk obědem zklamán. Dobrá obsluha, rozumné ceny i za poloviční porce. Poměrem cena/výkon je to jedna z nejlepších voleb v Nové Pace.

Datum návštěvy: prosinec 2015
1  Poděkujte uživateli Marek H.
Recenzováno: 2. ledna 2015

Datum návštěvy: červen 2014
    • Atmosféra

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kázetko, si také prohlíželi

Nová Paka, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Kázetko? Sdílejte své zkušenosti!