Recenzováno: 30. listopadu 2019

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Personál příjemný, ochotný, pokoje vždy čisté a uklizené - až na mravence, kterých opravdu nebylo málo. Další nepříjemností bývalo časté vyrušení ze spánku výpadkem elektriky, za který sice hotel opravdu nemůže, ale pojistky v pokoji poté velice nahlas hučely, proto shledávám jejich umístění opravdu nešťastné. Hotel má sice 5*, zasloužil by si ovšem už výměnu (obzvláště toho sanitárního) vybavení, které už asi něco pamatuje.
Na pláži nás zarazila další věc. Měli jsme za to, že prodejci mají na hotelové pláže vstup zakázán, ale 2 z nich pravidelně chodili otravovat nás i ostatní hosty, což nás velice obtěžovalo a nikdo s tím nic neudělal. Pozitiva tohoto hotelu naštěstí zvítězila nad negativy, takže jsme odjížděli velice neradi.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Chriisinka.
Recenzováno: 21. srpna 2019

Úžasný hotel s nádhernými výhledy na oceán. Cesta k pláži sice trochu delší, ale pláž nádherná s úžasným, bílým, jemným pískem. Pobyt na pláži sice kazí vítr, ale vydržet se to dá. V oceánu poměrně velké vlny a je dost chladný. Večer je chladno, snese se svetr nebo bunda. Pokoj prostorný s výhledem do zahrady, úklid vždy perfektní. Jídlo vynikající, zejména výběr sušených šunek, salámů, sýrů a uzeného lososa. Šampaňské teklo proudem, nabízeli ho už k snídani. Večer příjemná hudby a na výběr martini, campari, baylies. Personál milý a ochotný, všude čisto. Do tohoto hotelu se určitě ještě někdy vrátím.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli maywen2017.
Recenzováno: 21. srpna 2019

Byli jsme zde již podruhé, jelikož poprvé jsme byli naprosto unešeni. Bohužel nemůžeme říci, že tento rok byl stejně dobrý jako ten předešlý a dle našeho pocitu bylo znát, že hotel začal hodně šetřit. Nejvíce jsme byli zklamáni z jídla. Byli jsme tu jak letos, tak loni na 14 dní. Loni jsme nevěděli po celou dobu pobytu, co jíst dříve, jídla se neopakovala, obměňovala se, tématické večery byly rozmanité, japonská kuchyně nezapomenutelná, nebylo co vytknout. Letos jsme každý den, ať už se jednalo o oběd či večeři (snídaně byly stejné pokaždé), chodili s prázdnými talíři okolo "výběru", nevěděli jseme, co si dát-vše jsem jedli pořád dokola. Všude bylo každý den buď to samé, nebo něco vytvořené ze zbytků z předešlého dne. Týden se to vydržet dá, ale následující týden jsme už přežívali pouze na pizze a hranolkách, protože zbytek nám už lezl ušima. Co se týká tématických kuchyní, najednou se nejednalo o celou restauraci v jednom duchu, ale o jeden tématický koutek a zbytek zase to samé. Dále bych vytkla rozdělení jídel do sekcí vegetariánské a bezlepkové. Nejsme žádné citlivky, ale pokud ve vegetariánském koutku vidíte mořské plody a mleté maso v rizotu..to by se v pětihvězdičkovém hotelu asi fakt stát nemělo. Pokud to takhle vypadalo i v "bezlepkovém" jídle, nechtěla bych být celiak. Personál vloni byl podstatně ochotnější, než letos, až na výjimky. Obsluha u baru na pláži neochota sama a raději jsme tam později už ani nechodili a upřednostňovali jsme bar/pípu nahoře v hotelu. Animátoři v pořádku, ale už nebyla taková přátelská atmosféra jako loni-všichni dobří animátoři z hotelu zmizeli a nahradili je jiní, kteří sice nebyli špatní, ale nebylo to ono. Pokoje stále čisté a pěkné. Jeli jsme sem hlavně kvůli okolí hotelu-nádherným plážím a kvůli jídlu s personálem. Druhé zmiňované nás tedy celkem zklamalo, ale pláže naštěstí nikdo nerozvrtal. Bylo zde krásně, ale potřetí už to nevidíme.

Poděkujte uživateli ver0nika5.
Recenzováno: 24. července 2019 prostřednictvím mobilu

Dovolená neměla chybu. Hotel krásný, čisťounký, nádherné zahrady. Skvostný byl bazén s výhledem na oceán. Lehátek vždy dostatek jak na pláži, tak u oceánu. Vlny super, asi jsme chytli výborný termín, neboť nám vlála jen žlutá nebo zelená vlajka. Oceán byl teplý a nádherně čistý.
Personál milý, animátoři super! Výlety neměly chybu, ovšem nejkrásnější zážitek byly čtyřkolky na Santa Monica.
A teď to hlavní!!! Jídlo a pití-tak takové služby jsem ještě nezažila. Takový výběr, taková dobrota, stále doplňované-no pěkně jsme přibrali A jestli si tady někdo bude stěžovat na jídlo, tak není normální!!!
Timto moc děkuji personálu Iberostar a perfektnímu delegátovi Martinovi za nádherně prožitou dovolenou!

Poděkujte uživateli 601monikad.
Recenzováno: 20. července 2019 prostřednictvím mobilu

Dovolená byla skvělá a na úžasném místě. Hotel je krásný, dobře situovaný. Celkem 2 bazény, 2 hlavní restaurace. Pokoje jsou stylové a dostatečně vybavené. Personál ochotný a milý. Pláž krásná, zde bych ocenil akorát více slunečníků. Boa vista je krásný ostrov.

Poděkujte uživateli Koza23.