TripAdvisor
Boa Vista
Hledat
Recenzováno: 5. listopadu 2019

Krásny hotel,na krásném místě.Personál neskutečně milý ale ne vtíravý.Denně úklid na pokoji.Služby a jídlo na velice vysoké úrovni.Denně obrovský výběr jídla.V hotelu je služba půjčovny aut.Doporučuji využít a za jeden den si projet celý ostrov.Nemáme co vytknout

Tip ohledně pokoje: Je to jedno,všude je to kousek.
Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Kubikaaa.
Recenzováno: 28. října 2019

Krásné,tiché pláže,počasí na výbornou,prostě super relax. Personál usměvavý,ochotný vyplnit každé vaše přání. Slogan NO STRES je prostě na místě.Strávili jsme krásných 14 dní a rádi bychom se vrátili.Sice je tu větrno,ale to nám vůbec nevadilo.Doporučujeme

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Jana B.
Recenzováno: 12. října 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel můžu jen doporučit, pokoje byly velice čisté,výhled na oceán, příjemný, vždy usmívající se a ochotný personál, velký bazén. Co se jídla týče,tak bylo opravdu z čeho vybírat a myslím,že si tam každý najde to své

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Gabrielka B.
Recenzováno: 3. května 2019

Před dvěma dny jsme se vrátili z této úžasné destinace a báječného hotelu. . Kapverdy jsem měla vysněné již delší dobu a letos jsem se prostě rozhodla si tento sen splnit. Nelituji!!! Nevím jak více své emoce a zážitky z této dovolené více popsat, ale prostě jedním slovem naprosto dokonalá dovolená!! Jak jsem se těšila, tak mě nepřepadla ani žádná cestovní horečka, už cesta letadlem byla dost dlouhá v čase 6:50 minut, což po cestování evropskými zeměmi nejsme zvyklý. Nicméně cesta byla skvělá, uteklo to no (odstartovali jsme skoro na čas) a po sedmi hodinách nás čekalo úžasné přistání na skvělém ostrově. Předčilo to mé očekávání (a to jsem byla nabažená fotkami z různých portálů). Ten výhled z terasy lobby baru a od restaurace byl k nezaplacení. V tu chvíli jsem si řekla "to je jen sen, štípni se, tohle je prostě ráj na zemi". Od hotelového pokoje, po služby, jídla, pití, pláže, delegáta, milého personálu naprosto vše dokonalé. Nemám jedinou menší výtku k ničemu. Nádhera.
Moře krásně čisté (vlny větší, ale k plavání je slaný bazén). Moře je skutečně na dovádění ve vlnách.
Vřele doporučuji tento hotel, budete nadmíru spokojeni. Navíc tato destinace Vás vyklidní a skutečně zažijete relaxační dovolenou s klidem a pohodou. Nic Vás nebude nervovat, stresovat. Jejich "no stress" na Vás skutečně dýchá z každého kroku na tomto ostrově :-)

Datum pobytu: duben 2019
2  Poděkujte uživateli jana H.
Recenzováno: 27. dubna 2019

Čistý hotel, výborné jídlo, velmi milý a ochotný personál. Několik skupin animátorů, takže máte celé dny co dělat. Pokud hledáte aktivní dovolenou, plnou výletů, tak nedoporučuji, jedná se opravdu o no stress dovolenou. Relax, sluníčko, voda, jídlo.. ano pár výletů stojí za to, můžete se vydat na nejkrásnější pláže Boa Visty, nebo si domluvit přelet na jiný ostrov... Boa Vista je rájem pro kiteboardisty - vlny jsou zde opravdu veliké. Takže si extra nezaplavete, spíš se vyblbnete ve vlnách, což Vás unaví, tak můžete jit zase relaxovat a jíst :) a tak stále dokola. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost se na toto místo podívat, ale na podruhé bych sem jela možná zase za nějakou delší dobu.

Tip ohledně pokoje: určitě doporučuji výhled na oceán
Datum pobytu: březen 2019
1  Poděkujte uživateli VeronikaNaCestach.