TripAdvisor
Boa Vista
Hledat
Recenzováno: 22. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, ti lidé, co psali ty recenze přede mnou, byli asi na jiném místě. Hotel odpovídá 2,5* dle evropskému standartu. Pokoje jsou sice čisté, ale hodně opotřebené. Jídlo velmi dobré, bohatý výběr. Personál milý a přátelský, ale to je vše. Internet pouze kolem recepce, občas i na pláži, velmi pomalý a nestabilní. Plastová lehátka na pláži polámana od tlustých lidí. Písek jemný, vstup do moře pozvolný. Vlny vysoké 2-5 metru každý den, zcela nevhodné ke koupání, tudíž vhodné pouze pro důchodce a lidi, kteří preferují dovolenou u bazénu a nebo ty, kteří se rádi utapějí v místním ne zcela dobrém alkoholu. Možno vyjet taxíkem za 20 euro tam i zpátky na pláž Estoril, která je v laguně chráněna od velkých vln. Přístup do moře je pozvolný, ale jsou tam kameny a korály, vhodná obuv do vody. Aktivity pro děti nulové, nedoporučuji pro rodiny s dětmi. Za tyto peníze s malým doplatkem se dá pořídit dovolená s velkým "D". Celkem za mě velké zklamání.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Colombo1974.
Recenzováno: 5. listopadu 2019

Krásny hotel,na krásném místě.Personál neskutečně milý ale ne vtíravý.Denně úklid na pokoji.Služby a jídlo na velice vysoké úrovni.Denně obrovský výběr jídla.V hotelu je služba půjčovny aut.Doporučuji využít a za jeden den si projet celý ostrov.Nemáme co vytknout

Tip ohledně pokoje: Je to jedno,všude je to kousek.
Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Kubikaaa.
Recenzováno: 28. října 2019

Krásné,tiché pláže,počasí na výbornou,prostě super relax. Personál usměvavý,ochotný vyplnit každé vaše přání. Slogan NO STRES je prostě na místě.Strávili jsme krásných 14 dní a rádi bychom se vrátili.Sice je tu větrno,ale to nám vůbec nevadilo.Doporučujeme

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Jana B.
Recenzováno: 12. října 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel můžu jen doporučit, pokoje byly velice čisté,výhled na oceán, příjemný, vždy usmívající se a ochotný personál, velký bazén. Co se jídla týče,tak bylo opravdu z čeho vybírat a myslím,že si tam každý najde to své

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Gabrielka B.
Recenzováno: 3. května 2019

Před dvěma dny jsme se vrátili z této úžasné destinace a báječného hotelu. . Kapverdy jsem měla vysněné již delší dobu a letos jsem se prostě rozhodla si tento sen splnit. Nelituji!!! Nevím jak více své emoce a zážitky z této dovolené více popsat, ale prostě jedním slovem naprosto dokonalá dovolená!! Jak jsem se těšila, tak mě nepřepadla ani žádná cestovní horečka, už cesta letadlem byla dost dlouhá v čase 6:50 minut, což po cestování evropskými zeměmi nejsme zvyklý. Nicméně cesta byla skvělá, uteklo to no (odstartovali jsme skoro na čas) a po sedmi hodinách nás čekalo úžasné přistání na skvělém ostrově. Předčilo to mé očekávání (a to jsem byla nabažená fotkami z různých portálů). Ten výhled z terasy lobby baru a od restaurace byl k nezaplacení. V tu chvíli jsem si řekla "to je jen sen, štípni se, tohle je prostě ráj na zemi". Od hotelového pokoje, po služby, jídla, pití, pláže, delegáta, milého personálu naprosto vše dokonalé. Nemám jedinou menší výtku k ničemu. Nádhera.
Moře krásně čisté (vlny větší, ale k plavání je slaný bazén). Moře je skutečně na dovádění ve vlnách.
Vřele doporučuji tento hotel, budete nadmíru spokojeni. Navíc tato destinace Vás vyklidní a skutečně zažijete relaxační dovolenou s klidem a pohodou. Nic Vás nebude nervovat, stresovat. Jejich "no stress" na Vás skutečně dýchá z každého kroku na tomto ostrově :-)

Datum pobytu: duben 2019
2  Poděkujte uživateli jana H.