TripAdvisor
Soma Bay
Hledat
Recenzováno: 29. července 2019

Velmi podprůměrné na to jak je to drahé. Ve smlouvě jsme měli mít pokoj ,,DELUXE'', ale vypadal jako standart... papír toho snese. Pokoje byly uklizené a čisté. Žádný večerní program, jen jedna plážová párty týdně za 10$. Jídlo celkem chutné, ale nic moc výběr a skoro každý den to stejné. Upatlané nádobí, stoly i židle. Bazén by byl fajn, kdyby ho častěji čistili a špínu z dlažby nehrnuli do bazénu. Neprofesionální přístup většiny zaměstnanců, hlavně plavčíků. Pláž ušla. Celkový dojem ... vše upatlané, zalepené a málo co funkční, věčně problém s kartami od dveří do pokoje. Výlety daleko a drahé. Do all inclusive to má hodně daleko

Tip ohledně pokoje: Třetí patro na konci budov. Apartmány se soukromým bazénem na terase. Bohužel jen 2 v celém hotelu.
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Dovolenka2019.
Recenzováno: 1. července 2019

Byla jsem na týden v tomto hotelu s tátou a ségrou. Je tam velice velký výběr opravdu vynikajícího jídla a čisté pokoje. Nabízejí velice zajímavé výlety a přímo na hotelu je celodenní program a zábava. A musím říct, že pro mě bylo nejlepší mini disko s mojí nejoblíbenější animátorkou Barbarou. Moc jsme si to tam užili a plánujeme příští rok tuto dovolenou zopakovat.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli hromadkoantonin.
Recenzováno: 12. června 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud hledáte klidnou dovolenou, tak primárně vybírejte termín tak, abyste se netrefili do jejich měsíce půstu a očisty. Ideálně vyhnout se i týdnu po skončení. Náš týdenní pobyt bych tedy rozdělila na dvě části. První 3 dny klid, další 3 dny už se musíte dělit o bazén s občany Egypta, kteří zde přijeli slavit konec ramadanu. ‍♀️ příjezd byl v noci, ihned jsme dostaly náramky a pokoj. Zapomeňte, ze byste si mohli kufr na pokoj odvézt sami :) pán v krásné růžové košili vám kufry na pokoj mile rad dopraví, dokonce vám i otevře dveře, ale jak se říká ,, od té doby, co vynalezli peníze se neděkuje” zde platí dvojnasob. Vzhledem k tomu, že jsme přijeli v noci a byli bez večeře, kterou jsme měly už placenou, tak jsme měly dostat tašku s jídlem (pití, ovoce, nějaká houska atd.) jenže nedostaly. Byly pro nás na recepci připravené, ale personál má také hlad že? :) pokud ovšem budete hodně dlouho otravovat, tak vám jí nakonec dají se slovy, že je to něco speciálního a nemáte na to nárok. Haha. Pokoj jsme měly v přízemí, celkem ucházející. Je vidět, že už je starší a opotrebovanejsi. Koneckonců kdo tam jede proto, aby trávil cely den na pokoji? úklid... opět slovo ucházející bude zde asi nejvhodnější. Na pokoj každý den dostanete dvě malé lahve vody, pokud chcete další, musíte si ji koupit a nebo se strachem dotočit do lahve na baru (přežila jsem bez následku). Jídlo ok, hlady neumřete, ale žádný luxus to také není. Na pití v restauraci čekáte hooodně dlouho, nevím jestli jsme měli jen blbý xicht nebo jestli se jim proste jen nechtělo.
Pláž hezká a čistá, jen při vstupu jsou zbytky korálů a bez bot to pěkně zabolí
Ručníky na pláž můžete každý den měnit pouze od 8-11 ale už v 10 žádné nemá a proste vás pošle pryč ze Sorry.
Nejlepší člen personalu je jednoznačně místní doktorka na klinice, skvělá a usměvavá, ale samozřejmě je lepší to zvládnout bez této návštěvy.
Shrnutí, všichni jsou tak hrozně “ochotni”, že by se museli uplácet od rána do večera, aby vůbec hnuli prstem. Pokud se chcete tedy jen valet a chillivat a nemáte vysoké nároky, tak budete spoko

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Anna V.
Recenzováno: 29. května 2019 prostřednictvím mobilu

Zdravím, po přečtení recenzí jsem z koupě dovolené neměl úplně nej pocit, ale bylo to ok. Pokoj čistý uklízený prakticky hned u bazénu, úklid fajn, voda v lednici každý den. Jídlo super, paráda ze maj pravou Coca Colu :) v jídelně pití roznášejí takže na začátku je nutné rozdat nějaký ten dolar, jinak člověk suší. Totéž u bazénu :) moře je hezké ale tak 500m po ostrém korálu, plavat a šnorchlovat určo z mola a zaplatit si výlet na blízké písečné ostrovy tam je to dělo! Animační program ucházející, dětský koutek slabší. Celkový dojem ok nebál bych se toho za dobrou cenu ideál v Lastu.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli hampellukas.
Recenzováno: 25. dubna 2019

Byl jsem v tomto hotelu i se dvěma dětmi a byli jsme všichni hodně spokojení.
Jídla bylo dostatek a všeho druhu a velice chutné. Každý si přijde na své. V hotelu je veliký bazén a také menší pro děti. Venkovní bary na každém kroku a pro drink je odkudkoliv velmi blízko. Z hotelu vede dlouhé molo a na jeho konci se dá dobře šnorchlovat se spoustou ryb. Také zde kotví lodě, na kterých se dá zakoupit výlet na šnorchlování na širém moři (cena 30 USD za dosp. a 15 USD dítě). Součástí je i chytání ryb, návštěva písečného ostrova a také jízda na "banánu" za člunem. Samozřejmostí je oběd na lodi a občerstvení (zde ovšem bez alkoholu).

Celkově na mě zanechal tento resort velice kladný dojem.

Asi jediné veliké mínus je placené a drahé WIFI připojení - cena 10 USD/den.
To se ale dá vyřešit hned na letišti zakoupením datové SIMky - cena 10 USD/ 20 GB (já jsem spotřeboval sotva 4 GB).

Je také třeba počítat s tím, že se tento resort nachází dost daleko od města - 10 km do Safagy a 50 km do Hurghady.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Marek R.