Recenzováno: 17. října 2015

Měl jsem pokoj ve 2.patře budova č.3. Pokoj byl velký, 2 velké postele, krásný výhled na moře a do zahrady. Vybavení pokoje je starší, ale stále kvalitní. Není potřeba hledat chyby, tolik času člověk na pokoji netráví. Jediný problém jsem měl se zámkem u dveří do pokoje. Karta nefungovala moc dobře. Na recepci mi vždy řekli, že jí nemám nosit vedle mobilního telefonu a dali mi další novou. Mobilní telefon nemám a nová karta také nefungovala na první pokus :D Nebyla například chyba v zámku? Úklid probíhal bez připomínek. Každý den 1,5l balená voda na osobu zdarma. Je zde trezor, lednička, televize, fén na vlasy, klimatizace. K moři jsem to měl asi 100 metrů. Do hlavní jídelny asi 300 metrů. V areálu jsou nádherné zahrady, palmy, keříky. Několik bazénů, tobogány, bary. S výběrem jídla jsem také neměl žádný problém, pokaždé jsem si vybral. Nebudu vypisovat veškeré potraviny, které kuchyň nabízí, ale opravdu by se měl najíst každý. Pláže bych rozdělil na starší a novou. Myslím lehátka a slunečníky. Moře je super, sice nevidíte korály a skoro žádné rybičky, ale hlavně nepoznáte odliv a příliv. Nejsou zde žádné vlny, vstup do moře je pozvolný. K obědu jsem měl možnost použít také tureckou restauraci, výběr jídel také rozmanitý. V nové části resortu jsou další velké bazény, tobogán pro děti, fitness a další. Animátoři se opravdu velmi dobře starají o zábavu a program. Wifi zdarma v hotelu není. Nechá se zakoupit karta. Koupil jsem si kartu na 24 hodin za 13 dolarů. Podle recepčního měla fungovat po celém areálu. Nefungovala! Byla v provozu pouze u recepce, nikde jinde! Myslím si, že v dnešní době už je skoro běžné, že má hotel Wifi bezplatnou.

Datum pobytu: říjen 2015
6  Poděkujte uživateli Daniel19732014.
Recenzováno: 4. října 2015 prostřednictvím mobilu

Z dovolené jsme se vrátili 28.9.2015. Byli jsme velmi spokojeni. Jedná se o velký hotelový komplex s třípodlažními budovami rozdělenými na bloky, krásnou udržovanou zahradou, několika bazény, prostorem s tobogány a vlastní velkou písečnou pláži. Vstup do moře je pozvolný. Ideální pro děti. Pro šnorchlování je lepší jet na lodní výlet. Přímo na pláži je potápěčské centrum a možnost využít za poplatek vodních sportů a atrakcí (banán, vodní lyže apod.). V rámci komplexu je spousta barů a míst, kde je možné se občerstvit. Přímo na pláži roznos nápojů až k lehátku. Personál je velmi přátelský a ochotný. Vždy nám s úsměvem vyhověli. Animátoři byli také velmi přátelští a kdo vyhledává na dovolené tento druh zábavy, bude nadmíru spokojen - volejbal, šipky, vodní pólo, aqua aerobik atd. Strava různorodá a velmi dobrá. Hlavně nabídka snídaně byla velmi rozmanitá. Jediný typ na zlepšení - zlevnění poplatku za WiFi připojení)...

Datum pobytu: září 2015
4  Poděkujte uživateli 622michaelaj.
Recenzováno: 29. září 2015

V polovině září jsem strávila 15denní pobyt v Caribbeanu- je to opravdu hotel, který odpovídá 5*v Egyptě. Výborná strava s možností návštěvy několika restaurací a barů v rámci All Inclusive. Jíst a pít můžete co "hrdlo ráčí" v několika barech a restauracích od 6:30-22:30hod. Opravdu výborná strava, kvalitní služby, nádherná pláž, čisťoučké moře, plno barevných rybiček a všude jemný píseček a výhled na hory úžasný a ten západ slunce - no jedním slovem nádhera. Lehátka na pláži v kteroukoli dobu vždy volná. Úklid pokoje - vždy uklizeno, čisté ručníky, převlčené postele a každý den nová lahev 1,5l.s pitnou vodou. Je to veliký resort s bazený, nádhernými udržovanými zahradami,s kvalitními službami, vynikajicím jídlem, nádhernou pláží a krásným panoramatickým výhledem na hory v pozadí a při západu slunce. Tento hotel určitě doporučuji, kde si odpočinete, zapomenete na starosti. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi, ale i pro starší osoby. Určitě doporučuji strávit dovolenou v tomto resortu, nebudete litovat!!!!!

Datum pobytu: září 2015
2  Poděkujte uživateli Romana D.
Recenzováno: 28. září 2015

Po loňské návštěvě hotelu v centru Hurghady,který nás zklamal,jsme se snažili letos pečlivě vybírat a vyplatilo se.
Hotel Caribbean předčil naše očekávání.Služby fungovaly perfektně,pokoje byly prostorné ,čisté.Bazény hezké ,čisté.Pláž krásná,čistá s pozvolným vstupem do moře.
U bazénu i na pláži vždy dostatek volných lehátek.
Jídlo dobré,zažívací potíže žádné.

Datum pobytu: září 2015
3  Poděkujte uživateli Jana F.
Recenzováno: 15. září 2015

+Vhodné pro odpočinek, zapomenout od všeho. Pláž super. Lehátka nebývají obsazena. Plážové osušky výměna jednou denně. Jídlo výborné.
- Pokoj normální, žádný luxus, čistota není úplná, ale celkově v pořádku.

Datum pobytu: srpen 2015
2  Poděkujte uživateli cheetah127.