Recenzováno: 11. července 2016

První zkušenost s Egyptem, hotel krásný, čistý, pokoje pěkné, měli jsme problém s klimatizací, ale problém se po nahlášení vyřešil. Jídlo chutné, nabídka byla bohatá a uspokojí asi všechny stravníky. Možnost výběru jídelen i u pláže. Personál ochotný. Wifi placené.Doporučuji

Datum pobytu: září 2015
1  Poděkujte uživateli PetrDaniela.
CRWSomaBay, Astrid Delgado, BD Jr Ast Mgr v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. července 2016

Vážená paní,

Srdečné pozdravy ze slunečního Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay!

Děkujeme vám za sdílení Vašeho názoru z pobytu u nás, nejen s námi, ale is TripAdvisor uživateli. Váš komentář nás upřímně potěšil. A také Vám chceme vyjádřit poděkování za vaši loajalitu.

Jsme rádi, že jste poukázali na zvláštní péči, kterou poskytují naši zaměstnanci všem našich klientům. A že naším hlavním cílem je Vaše spokojenost. Je skvělé vědět, že jsme mohli splnit vaše očekávání.

Celý tým Caribbean World Resort Soma Bay se nemůže dočkat Vaší další návštěvy, aby vám mohl nabídnout vyšší standard svých služeb.
Touto cestou Vás chceme požádat, abyste nás informovali o plánování dalšího pobytu, jelikož bychom Vám rádi nabídli využití VIP balíčku.

S pozdravem,
Hotelový management
Caribbean World Resort Soma Bay.

Recenzováno: 29. května 2016 prostřednictvím mobilu

Jezdím do Egypta každý rok, v tomto hotelu jsme byla poprvé a byla jsem moc spokojená. Hotel patří mezi středně veliké. Je zde jedna hlavní restaurace pro snídaně, obědy i večeře a jedenkrát za pobyt je možné navštívit i italskou restaurací a taky arabskou. Jídlo všude velmi chutné. Snídaně, obědy i večeře probíhají formou bufetu. V italské restauraci si vybíráte z menu. Po celém areálu je velké množství barů, kde je možné dát si koktejly, pivo, nealko - cola,fanta,sprite, soda. Na pláži se podává od 15:00 zmrzlina. Je zde několik bazénů a taky jeden s tobogany. Pláž je s postupným vstupem do moře a je úžasná. Zde jsem trávili většinu naší dovolené. Asi nejvíc bych chtěla pochválit animátory, kteří jsou výborní a vymýšlí pořád nějaké aktivity. Zda se zapojíte je jen na vás. My jsem se účastnili břišních tanců, latinskoamerických tanců, aqua-aerobiku, zumby, šipek... Všichni se snaží, abyste se cítili jako doma včetně animatorů i personálu, že se nám po týdnu vůbec nechtělo domů. Je zde taky Iva - animátorka ze Slovenska, která se rodinám skvěle stará v dětském klubu o dětičky. Tento hotel můžu všem doporučit.

Datum pobytu: květen 2016
12  Poděkujte uživateli Vladimíra J.
CRWSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Jr Asst Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. června 2016

Vážená paní Vladimíra,

Srdečné pozdravy ze slunečního Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay!

S pozdravem,
Hotelový management
Caribbean World Resort Soma Bay.

Recenzováno: 23. května 2016

Pobyt s manželkou a maminkou, vše výborné, ubytování, i strava, tentokráte dobrý servis, krásná zahrada, a dokonalé moře, výborný vstup po písečné pláži do moře, jemný písek, ale minimální obsazenost resortu, comuž se v dnešní době nedá divit, všichni mají strach

Tip ohledně pokoje: Pokoj v bloku 4 nebo 5
Datum pobytu: květen 2016
2  Poděkujte uživateli Pavel B.
CRWSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Jr Asst Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. května 2016

Vážený Pavel .

Teplé slunečné pozdravy z Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay !

Děkujeme vám za sdílení svůj příjemný zážitek s námi a TripAdvisor je cestovatele. Navíc za Vaši věrnost , jak jste řekl , tady, když se v CWR není nic, co by se obávat ; vezmeme hluboce péči o každého z našich cenné hosty.

Jsme rádi věděli, že jste si všimli, zvláštní péči od našich zaměstnanců našich hostů je naším hlavním cílem je vaše spokojenost a dobré vzpomínky , a to je skvělé vědět , že jsme dosáhli s vámi s naším zábavní programy , zařízení , plážové, jídlo a také každý okamžik jste prošel ve svém druhém domově .

S přátelským Odměny ,
Řízení hotelu
Caribbean World Resorts Soma Bay

Recenzováno: 7. dubna 2016

V tomto hotelu jsme již byli před několika lety. Měla jsem obavy, jestli už neni zastaralý, v horším stavu. Překvapivě se zlepšilo chováni personálu, hotel se stále opravuje, vylepšuje.., mohu vřele doporučit pro příjemně strávenou dovolenou

Datum pobytu: březen 2016
4  Poděkujte uživateli 5silvieg.
CRWSomaBay, Astrid Delgado BD Junior Assistant Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. dubna 2016

Vážená paní Silvie

Teplé slunečné pozdravy z Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay !

Jsme rádi věděli, že jste si všimli, všechny naše vylepšení a speciální péči z našich zaměstnanců našich hostů je naším hlavním cílem je Vaše spokojenost a dobré vzpomínky , a to je skvělé vědět , že jsme dosáhli s vámi.

Také , že si můžete vychutnat naše písčitá pláž, velké a čisté pokoje , zařízení a jídlo. Máme dopředu své hodnotě komentář k nim a jsme si jisti , že taková pěkná slova budou jim mimořádně motivovat .

Celý tým Caribbean World Resort Soma Bay čeká na své příští návštěvě , aby vám nabídnout našim vysokým služby. Prosím , při přípravě vaší příští rezervaci , informujte nás v objednávce Vám rádi nabídli naše VIP balíček za obnovení zkušenosti.

Teplé Odměny ,
Řízení hotelu
Caribbean World Resort Soma Bay .

Recenzováno: 17. října 2015

Měl jsem pokoj ve 2.patře budova č.3. Pokoj byl velký, 2 velké postele, krásný výhled na moře a do zahrady. Vybavení pokoje je starší, ale stále kvalitní. Není potřeba hledat chyby, tolik času člověk na pokoji netráví. Jediný problém jsem měl se zámkem u dveří do pokoje. Karta nefungovala moc dobře. Na recepci mi vždy řekli, že jí nemám nosit vedle mobilního telefonu a dali mi další novou. Mobilní telefon nemám a nová karta také nefungovala na první pokus :D Nebyla například chyba v zámku? Úklid probíhal bez připomínek. Každý den 1,5l balená voda na osobu zdarma. Je zde trezor, lednička, televize, fén na vlasy, klimatizace. K moři jsem to měl asi 100 metrů. Do hlavní jídelny asi 300 metrů. V areálu jsou nádherné zahrady, palmy, keříky. Několik bazénů, tobogány, bary. S výběrem jídla jsem také neměl žádný problém, pokaždé jsem si vybral. Nebudu vypisovat veškeré potraviny, které kuchyň nabízí, ale opravdu by se měl najíst každý. Pláže bych rozdělil na starší a novou. Myslím lehátka a slunečníky. Moře je super, sice nevidíte korály a skoro žádné rybičky, ale hlavně nepoznáte odliv a příliv. Nejsou zde žádné vlny, vstup do moře je pozvolný. K obědu jsem měl možnost použít také tureckou restauraci, výběr jídel také rozmanitý. V nové části resortu jsou další velké bazény, tobogán pro děti, fitness a další. Animátoři se opravdu velmi dobře starají o zábavu a program. Wifi zdarma v hotelu není. Nechá se zakoupit karta. Koupil jsem si kartu na 24 hodin za 13 dolarů. Podle recepčního měla fungovat po celém areálu. Nefungovala! Byla v provozu pouze u recepce, nikde jinde! Myslím si, že v dnešní době už je skoro běžné, že má hotel Wifi bezplatnou.

Datum pobytu: říjen 2015
6  Poděkujte uživateli Daniel19732014.