Recenzováno: 14. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Moc pěkný resort , pokoje čisté každý den uklizeno maximální .
Bohatý výběr víc druhů jídel , opravdu zde si každý vybere dle chutí.
Super pláž čistá na pláži hudba lehátka a slunečníky zdarma.
Akorát na pláži dost otravný prodejci výletu což mně už někdy vadilo.
Byly jsme tady v 2013 aj na vánoce a krásné jak nachystali pro nás štědrovečerní večeři a aj celodenní program na pláži, moc super.

Datum pobytu: září 2015
3  Poděkujte uživateli Mirek-Ze.
CRWSomaBay, Astrid Delgado, BD Jr Asst Mgr v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. srpna 2016

Vážená pan,

Srdečné pozdravy ze slunečního Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay!

Děkujeme vám za sdílení Vašeho názoru z pobytu u nás, nejen s námi, ale is TripAdvisor uživateli. Váš komentář nás upřímně potěšil. A také Vám chceme vyjádřit poděkování za vaši loajalitu.

Jsme rádi, že jste poukázali na zvláštní péči, kterou poskytují naši zaměstnanci všem našich klientům. A že naším hlavním cílem je Vaše spokojenost. Je skvělé vědět, že jsme mohli splnit vaše očekávání.

Celý tým Caribbean World Resort Soma Bay se nemůže dočkat Vaší další návštěvy, aby vám mohl nabídnout vyšší standard svých služeb.
Touto cestou Vás chceme požádat, abyste nás informovali o plánování dalšího pobytu, jelikož bychom Vám rádi nabídli využití VIP balíčku.

Recenzováno: 11. července 2016

První zkušenost s Egyptem, hotel krásný, čistý, pokoje pěkné, měli jsme problém s klimatizací, ale problém se po nahlášení vyřešil. Jídlo chutné, nabídka byla bohatá a uspokojí asi všechny stravníky. Možnost výběru jídelen i u pláže. Personál ochotný. Wifi placené.Doporučuji

Datum pobytu: září 2015
1  Poděkujte uživateli PetrDaniela.
CRWSomaBay, Astrid Delgado, BD Jr Ast Mgr v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. července 2016

Vážená paní,

Recenzováno: 29. května 2016 prostřednictvím mobilu

Jezdím do Egypta každý rok, v tomto hotelu jsme byla poprvé a byla jsem moc spokojená. Hotel patří mezi středně veliké. Je zde jedna hlavní restaurace pro snídaně, obědy i večeře a jedenkrát za pobyt je možné navštívit i italskou restaurací a taky arabskou. Jídlo všude velmi chutné. Snídaně, obědy i večeře probíhají formou bufetu. V italské restauraci si vybíráte z menu. Po celém areálu je velké množství barů, kde je možné dát si koktejly, pivo, nealko - cola,fanta,sprite, soda. Na pláži se podává od 15:00 zmrzlina. Je zde několik bazénů a taky jeden s tobogany. Pláž je s postupným vstupem do moře a je úžasná. Zde jsem trávili většinu naší dovolené. Asi nejvíc bych chtěla pochválit animátory, kteří jsou výborní a vymýšlí pořád nějaké aktivity. Zda se zapojíte je jen na vás. My jsem se účastnili břišních tanců, latinskoamerických tanců, aqua-aerobiku, zumby, šipek... Všichni se snaží, abyste se cítili jako doma včetně animatorů i personálu, že se nám po týdnu vůbec nechtělo domů. Je zde taky Iva - animátorka ze Slovenska, která se rodinám skvěle stará v dětském klubu o dětičky. Tento hotel můžu všem doporučit.

Datum pobytu: květen 2016
12  Poděkujte uživateli Vladimíra J.
CRWSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Jr Asst Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. června 2016

Vážená paní Vladimíra,

Recenzováno: 23. května 2016

Pobyt s manželkou a maminkou, vše výborné, ubytování, i strava, tentokráte dobrý servis, krásná zahrada, a dokonalé moře, výborný vstup po písečné pláži do moře, jemný písek, ale minimální obsazenost resortu, comuž se v dnešní době nedá divit, všichni mají strach

Tip ohledně pokoje: Pokoj v bloku 4 nebo 5
Datum pobytu: květen 2016
2  Poděkujte uživateli Pavel B.
CRWSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Jr Asst Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. května 2016

Vážený Pavel .

Teplé slunečné pozdravy z Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay !

Děkujeme vám za sdílení svůj příjemný zážitek s námi a TripAdvisor je cestovatele. Navíc za Vaši věrnost , jak jste řekl , tady, když se v CWR není nic, co by se obávat ; vezmeme hluboce péči o každého z našich cenné hosty.

Jsme rádi věděli, že jste si všimli, zvláštní péči od našich zaměstnanců našich hostů je naším hlavním cílem je vaše spokojenost a dobré vzpomínky , a to je skvělé vědět , že jsme dosáhli s vámi s naším zábavní programy , zařízení , plážové, jídlo a také každý okamžik jste prošel ve svém druhém domově .

S přátelským Odměny ,
Řízení hotelu
Caribbean World Resorts Soma Bay

Recenzováno: 7. dubna 2016

V tomto hotelu jsme již byli před několika lety. Měla jsem obavy, jestli už neni zastaralý, v horším stavu. Překvapivě se zlepšilo chováni personálu, hotel se stále opravuje, vylepšuje.., mohu vřele doporučit pro příjemně strávenou dovolenou

Datum pobytu: březen 2016
4  Poděkujte uživateli 5silvieg.
CRWSomaBay, Astrid Delgado BD Junior Assistant Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. dubna 2016

Vážená paní Silvie

Teplé slunečné pozdravy z Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay !

Jsme rádi věděli, že jste si všimli, všechny naše vylepšení a speciální péči z našich zaměstnanců našich hostů je naším hlavním cílem je Vaše spokojenost a dobré vzpomínky , a to je skvělé vědět , že jsme dosáhli s vámi.

Také , že si můžete vychutnat naše písčitá pláž, velké a čisté pokoje , zařízení a jídlo. Máme dopředu své hodnotě komentář k nim a jsme si jisti , že taková pěkná slova budou jim mimořádně motivovat .

Celý tým Caribbean World Resort Soma Bay čeká na své příští návštěvě , aby vám nabídnout našim vysokým služby. Prosím , při přípravě vaší příští rezervaci , informujte nás v objednávce Vám rádi nabídli naše VIP balíček za obnovení zkušenosti.

Teplé Odměny ,
Řízení hotelu
Caribbean World Resort Soma Bay .