Recenzováno: 28. září 2016 prostřednictvím mobilu

V neděli jsem se vrátila z dovolené z Egypta konkrétně z hotelu Caribbean, který jsem navštívila v tomto roce už podruhé. Jsem tímto hotelem nadšená. Minulý rok jsem tento hotel poprvé navštívila s rodiči v květnu. Rodiče se taky rádi vrací do tohoto hotelu. Hotel je krásný a čistý. Výborná strava, která se každý den mění. Pokaždé si může člověk vybrat na co má chuť. Nádherná pláž s pozvolným přístupem do moře. Není třeba obuv. Jemný písek po celé pláži. V celém hotelu je výborný a profesionální personál. Velice příjemný, usměvavý a ochotný. Po celých 14 dní jsem měla výborně uklizený pokoj. Dávám velkou pochvalu muži, který mi tento pokoj úklízel každý den. Hlavně dávám velkou pochvalu animacion team. Výborná zábava jak na pláži tak i večerní program. Pod vedením Sasha a jeho týmu. Sasha je výborný bavič bez kterého zábava není. A ještě se chci zmínit o ženě jménem Iva a muži jménem Lito. Je to výborná dvojice, která dělá dobrou zábavu. Brzy se do tohoto hotelu vrátím a určitě budu tento hotel doporučovat ostatním lidem.... Moc zdravím Pluhařová Petra, Ostrava

Datum pobytu: září 2016
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
3  Poděkujte uživateli Petra P.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Assistant Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. září 2016

Vážená pani Pluhařová,

Srdečné pozdravy zo slnečného Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay !

Ďakujeme vám za zdieľanie Vášho názoru z pobytu u nás, nielen s nami ale aj s TripAdvisor užívateľmi. Váš komentár nás úprimne potešil. A tiež Vám chceme vyjadriť poďakovanie za vašu lojálnosť.

Sme radi, že ste poukázali na zvláštnu starostlivosť, ktorú poskytujú naši zamestnanci všetkým našich klientom. A že naším hlavným cieľom je Vaša spokojnosť. Je skvelé vedieť, že sme mohli splniť vaše očakávania.

Celý tím Caribbean World Resort Soma Bay sa nevie dočkať Vašej ďalšej návštevy, aby vám mohol ponúknuť vyšší štandard svojich služieb.
Touto cestou Vás chceme požiadať aby ste nás informovali o plánovaní ďalšieho pobytu, nakoľko by sme Vám radi ponúkli využitie VIP balíčku.

S pozdravom,
Hotelový manažment

Recenzováno: 20. září 2016

V Caribbeanu jsme byli 2x a oba naše pobyty byli velice příjemné. Personál vstřícný, krásné prostředí a všude čisto. Nádherná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem je vhodná i pro děti. Je škoda že před hotelem není moc korálů ale dá se jet kousíček na korálové reefy lodí cca 10 minut.

Datum pobytu: květen 2016
2  Poděkujte uživateli Milan S.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Assistant Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. září 2016

Vážený Milan,

Teplé slunečné pozdravy z Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay !

Děkujeme vám za sdílení svůj příjemný zážitek s námi a TripAdvisor je cestovatele. Navíc za Vaši věrnost , jak jste řekl , tady, když se v CWR není nic, co by se obávat ; vezmeme hluboce péči o každého z našich cenné hosty.

Jsme rádi věděli, že jste si všimli, zvláštní péči od našich zaměstnanců našich hostů je naším hlavním cílem je vaše spokojenost a dobré vzpomínky , a to je skvělé vědět , že jsme dosáhli s vámi s naším zábavní programy , zařízení , plážové, jídlo a také každý okamžik jste prošel ve svém druhém domově .

Celý tým Caribbean World Resort Soma Bay čeká na své příští návštěvě , aby vám nabídnout našim vysokým služby.

S přátelským Odměny ,
Řízení hotelu
Caribbean World Resorts Soma Bay

Recenzováno: 14. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Moc pěkný resort , pokoje čisté každý den uklizeno maximální .
Bohatý výběr víc druhů jídel , opravdu zde si každý vybere dle chutí.
Super pláž čistá na pláži hudba lehátka a slunečníky zdarma.
Akorát na pláži dost otravný prodejci výletu což mně už někdy vadilo.
Byly jsme tady v 2013 aj na vánoce a krásné jak nachystali pro nás štědrovečerní večeři a aj celodenní program na pláži, moc super.

Datum pobytu: září 2015
3  Poděkujte uživateli Mirek-Ze.
CRWSomaBay, Astrid Delgado, BD Jr Asst Mgr v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. srpna 2016

Vážená pan,

Srdečné pozdravy ze slunečního Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay!

Děkujeme vám za sdílení Vašeho názoru z pobytu u nás, nejen s námi, ale is TripAdvisor uživateli. Váš komentář nás upřímně potěšil. A také Vám chceme vyjádřit poděkování za vaši loajalitu.

Jsme rádi, že jste poukázali na zvláštní péči, kterou poskytují naši zaměstnanci všem našich klientům. A že naším hlavním cílem je Vaše spokojenost. Je skvělé vědět, že jsme mohli splnit vaše očekávání.

Celý tým Caribbean World Resort Soma Bay se nemůže dočkat Vaší další návštěvy, aby vám mohl nabídnout vyšší standard svých služeb.
Touto cestou Vás chceme požádat, abyste nás informovali o plánování dalšího pobytu, jelikož bychom Vám rádi nabídli využití VIP balíčku.

Recenzováno: 11. července 2016

První zkušenost s Egyptem, hotel krásný, čistý, pokoje pěkné, měli jsme problém s klimatizací, ale problém se po nahlášení vyřešil. Jídlo chutné, nabídka byla bohatá a uspokojí asi všechny stravníky. Možnost výběru jídelen i u pláže. Personál ochotný. Wifi placené.Doporučuji

Datum pobytu: září 2015
1  Poděkujte uživateli PetrDaniela.
CRWSomaBay, Astrid Delgado, BD Jr Ast Mgr v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. července 2016

Vážená paní,

Recenzováno: 29. května 2016 prostřednictvím mobilu

Jezdím do Egypta každý rok, v tomto hotelu jsme byla poprvé a byla jsem moc spokojená. Hotel patří mezi středně veliké. Je zde jedna hlavní restaurace pro snídaně, obědy i večeře a jedenkrát za pobyt je možné navštívit i italskou restaurací a taky arabskou. Jídlo všude velmi chutné. Snídaně, obědy i večeře probíhají formou bufetu. V italské restauraci si vybíráte z menu. Po celém areálu je velké množství barů, kde je možné dát si koktejly, pivo, nealko - cola,fanta,sprite, soda. Na pláži se podává od 15:00 zmrzlina. Je zde několik bazénů a taky jeden s tobogany. Pláž je s postupným vstupem do moře a je úžasná. Zde jsem trávili většinu naší dovolené. Asi nejvíc bych chtěla pochválit animátory, kteří jsou výborní a vymýšlí pořád nějaké aktivity. Zda se zapojíte je jen na vás. My jsem se účastnili břišních tanců, latinskoamerických tanců, aqua-aerobiku, zumby, šipek... Všichni se snaží, abyste se cítili jako doma včetně animatorů i personálu, že se nám po týdnu vůbec nechtělo domů. Je zde taky Iva - animátorka ze Slovenska, která se rodinám skvěle stará v dětském klubu o dětičky. Tento hotel můžu všem doporučit.

Datum pobytu: květen 2016
12  Poděkujte uživateli Vladimíra J.
CRWSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Jr Asst Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. června 2016

Vážená paní Vladimíra,