Recenzováno: 26. října 2016

Je to pouze můj pohled na toto místo.
Vracela jsem se asi po 5 letech a bohužel i ten kousek korálu, ktrerý tam tenkrát byl zmizel. Je to jako u velkého čistého rybníku. Výborný vstup do vody pro malé děti.
Jinak výborný animační tým. Již dlouho jsem se tak nezasmála.
Ubytování ani stravu neřeším. Toto nejsou moje priority. Pokud někomu stačí lehnout na pláž, slunit se, a dobře se bavit tak je to správná volba.

Datum pobytu: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli zizalajitule.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Asst Mgr v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. října 2016

Deat Ziza,

Warm greetings from the sunny Caribbean World Resorts Soma Bay,

We are very happy you notice the extra care from our staff, especially our Animation Team. Our main goal is guests satisfactions and it is great to know we could make you enjoy throughout your holiday vacations.

We take into account all our guests comments, even the constructive ones. With reference the Corals, we do still have on our right side. Moreover, please take into account this a nature environment, it depends on the life cycles and we never advertise us as a coral reef place, but promote our amazing sandy beach as you also notice, ideal for the family with kids.

We look forward to having you back soon,
Caribbean World Resorts Soma Bay

Recenzováno: 24. října 2016

V tomto resortu jsme byli už 2 x a vždy to bylo stejné.
Kvalita služeb v celém resortu je výborná. Setkávali jsme se jenom s usměvavým personálem po celou dobu pobytu.
Pokoj byl pěkný a úklid bez problémů.
Resort je velmi hezký, klidný. Pláž písčitá a přístup do moře postupný. Velmi se nám líbilo i každodenní výstoupení týmu animátorů.
Takže naprostá spokojenost.

Datum pobytu: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli zuzanavav.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Asst Mgr v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. října 2016

Vážená pani Zuzana,

Srdečné pozdravy zo slnečného Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay !

Ďakujeme vám za zdieľanie Vášho názoru z pobytu u nás, nielen s nami ale aj s TripAdvisor užívateľmi. Váš komentár nás úprimne potešil. A tiež Vám chceme vyjadriť poďakovanie za vašu lojálnosť.

Sme radi, že ste poukázali na zvláštnu starostlivosť, ktorú poskytujú naši zamestnanci všetkým našich klientom. A že naším hlavným cieľom je Vaša spokojnosť. Je skvelé vedieť, že sme mohli splniť vaše očakávania.

Celý tím Caribbean World Resort Soma Bay sa nevie dočkať Vašej ďalšej návštevy, aby vám mohol ponúknuť vyšší štandard svojich služieb.
Touto cestou Vás chceme požiadať aby ste nás informovali o plánovaní ďalšieho pobytu, nakoľko by sme Vám radi ponúkli využitie VIP balíčku.

S pozdravom,
Hotelový manažment
Caribbean World Resort Soma Bay.

Recenzováno: 12. října 2016

V Egyptě jsem byl již 12 a musím řici tohle byl ten nejlepší hotel kde sem byl. Animátoři byli taky úžasný nejlepší byla kateřina a musím smekat. V moři spousta života pokuď rádi šnorchloje te. A jidlo bolo taky úžasné....

Datum pobytu: září 2016
2  Poděkujte uživateli pepahylena.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Asst Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. října 2016

Dear Mrs. Pepa,

Warm greetings from sunny Egypt, Caribbean World Resort Soma Bay!

Thank you for sharing your pleasant experience with us and TripAdvisor's travelers.

We are happy to know that you have noticed the special care from our staff to each of our guests. Our main target is your satisfaction and good memories, and it's great to know that we could meet your expectations. Moreover, animation team and the entertainment program.

The whole team of Caribbean World Resort Soma Bay is waiting for your next visit to offer you our high services.

Warm Rewards,
Hotel Management

Recenzováno: 28. září 2016 prostřednictvím mobilu

V neděli jsem se vrátila z dovolené z Egypta konkrétně z hotelu Caribbean, který jsem navštívila v tomto roce už podruhé. Jsem tímto hotelem nadšená. Minulý rok jsem tento hotel poprvé navštívila s rodiči v květnu. Rodiče se taky rádi vrací do tohoto hotelu. Hotel je krásný a čistý. Výborná strava, která se každý den mění. Pokaždé si může člověk vybrat na co má chuť. Nádherná pláž s pozvolným přístupem do moře. Není třeba obuv. Jemný písek po celé pláži. V celém hotelu je výborný a profesionální personál. Velice příjemný, usměvavý a ochotný. Po celých 14 dní jsem měla výborně uklizený pokoj. Dávám velkou pochvalu muži, který mi tento pokoj úklízel každý den. Hlavně dávám velkou pochvalu animacion team. Výborná zábava jak na pláži tak i večerní program. Pod vedením Sasha a jeho týmu. Sasha je výborný bavič bez kterého zábava není. A ještě se chci zmínit o ženě jménem Iva a muži jménem Lito. Je to výborná dvojice, která dělá dobrou zábavu. Brzy se do tohoto hotelu vrátím a určitě budu tento hotel doporučovat ostatním lidem.... Moc zdravím Pluhařová Petra, Ostrava

Datum pobytu: září 2016
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
3  Poděkujte uživateli Petra P.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Assistant Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. září 2016

Vážená pani Pluhařová,

Srdečné pozdravy zo slnečného Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay !

S pozdravom,
Hotelový manažment
Caribbean World Resort Soma Bay.

Recenzováno: 20. září 2016

V Caribbeanu jsme byli 2x a oba naše pobyty byli velice příjemné. Personál vstřícný, krásné prostředí a všude čisto. Nádherná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem je vhodná i pro děti. Je škoda že před hotelem není moc korálů ale dá se jet kousíček na korálové reefy lodí cca 10 minut.

Datum pobytu: květen 2016
2  Poděkujte uživateli Milan S.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Assistant Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. září 2016

Vážený Milan,

Teplé slunečné pozdravy z Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay !

Děkujeme vám za sdílení svůj příjemný zážitek s námi a TripAdvisor je cestovatele. Navíc za Vaši věrnost , jak jste řekl , tady, když se v CWR není nic, co by se obávat ; vezmeme hluboce péči o každého z našich cenné hosty.

Jsme rádi věděli, že jste si všimli, zvláštní péči od našich zaměstnanců našich hostů je naším hlavním cílem je vaše spokojenost a dobré vzpomínky , a to je skvělé vědět , že jsme dosáhli s vámi s naším zábavní programy , zařízení , plážové, jídlo a také každý okamžik jste prošel ve svém druhém domově .

Celý tým Caribbean World Resort Soma Bay čeká na své příští návštěvě , aby vám nabídnout našim vysokým služby.

S přátelským Odměny ,
Řízení hotelu