Recenzováno: 21. listopadu 2016

Největší šok-5* hotel a v jídelně plastové a papírové kelímky na nápoje, špinavé talíře.Číšníci jen uklízeli nádobí, ani jedinkrát se žádný nezeptal, co bychom si dali k pití.Židle prosezené, a nepohodlné. Za celý pobyt jsme se setkali pouze se dvěma vstřícnými číšníky na baru u bazénu, s takovou neochotou jsme v Egyptě nesetkali.

V krásné a udržované zahradě (zahradníkům velikou pochvalu) velice opotřebovaný a dávno za zenitem nábytek, totéž lehátka na pláži, i když část byla vyměněná.

Velmi omezená nabídky all inclusive, co se alkoholu týče. Víno pouze jídelna a Lobby bar, kde jsme číšníka vyloženě otravovali, že něco chceme - kávovar nefunguje(pouze automat), led není... a plastový kelímek na kávu i další nápoje ....a velmi nepohodlné židle.

Na 5* hotel velké zklamání, první 2 dny bídná nabídka v jídelně, potom už v pohodě- celkově málo ovoce.
Pěkné bazény a pláž udržovaná a čistá, moře taky. Pokoje dobré, uklizené, bez větších problémů.
My se do tohoto hotelu určitě nikdy nevrátíme. Podle našich zkušeností 5* rozhodně neodpovídá. Ale sluníčko nás aspoň nevypeklo a svítilo.

Datum pobytu: listopad 2016
4  Poděkujte uživateli 196 123.
Recenzováno: 7. listopadu 2016

V tomto hotelu jsme byli 3x . V letošním roce v červnu a v říjnu. U hotelu je nádherná pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem a je tedy vhodná i pro děti. Personál je vstřícný, krásné prostředí, hodně zeleně a všude čisto. Na příjemném dojmu z dovolené má určitě velký podíl i tým animátorů pod vedením Sashi. Díky skvělým animátorům Lita, Ivi, Ziza, Kareem, Julie, Katye, Beth a Kristiny probíhá celý den na pláži spousta aktivit, takže každý si určitě vybere. Večer je vždy připraven zábavný program. Pokud cestujete s dětmi je velkou výhodou tohoto hotelu skvěle fungující školka se zajímavým programem, vedena Ivou - děti ji mají velmi rády. Do hotelu se určitě zase rádi vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2016
5  Poděkujte uživateli BlankaBr.
Recenzováno: 26. října 2016

Je to pouze můj pohled na toto místo.
Vracela jsem se asi po 5 letech a bohužel i ten kousek korálu, ktrerý tam tenkrát byl zmizel. Je to jako u velkého čistého rybníku. Výborný vstup do vody pro malé děti.
Jinak výborný animační tým. Již dlouho jsem se tak nezasmála.
Ubytování ani stravu neřeším. Toto nejsou moje priority. Pokud někomu stačí lehnout na pláž, slunit se, a dobře se bavit tak je to správná volba.

Datum pobytu: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli zizalajitule.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Asst Mgr v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. října 2016

Deat Ziza,

Warm greetings from the sunny Caribbean World Resorts Soma Bay,

We are very happy you notice the extra care from our staff, especially our Animation Team. Our main goal is guests satisfactions and it is great to know we could make you enjoy throughout your holiday vacations.

We take into account all our guests comments, even the constructive ones. With reference the Corals, we do still have on our right side. Moreover, please take into account this a nature environment, it depends on the life cycles and we never advertise us as a coral reef place, but promote our amazing sandy beach as you also notice, ideal for the family with kids.

We look forward to having you back soon,
Caribbean World Resorts Soma Bay

Recenzováno: 24. října 2016

V tomto resortu jsme byli už 2 x a vždy to bylo stejné.
Kvalita služeb v celém resortu je výborná. Setkávali jsme se jenom s usměvavým personálem po celou dobu pobytu.
Pokoj byl pěkný a úklid bez problémů.
Resort je velmi hezký, klidný. Pláž písčitá a přístup do moře postupný. Velmi se nám líbilo i každodenní výstoupení týmu animátorů.
Takže naprostá spokojenost.

Datum pobytu: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli zuzanavav.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Asst Mgr v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. října 2016

Vážená pani Zuzana,

Srdečné pozdravy zo slnečného Egypta, Caribbean World Resort Soma Bay !

Ďakujeme vám za zdieľanie Vášho názoru z pobytu u nás, nielen s nami ale aj s TripAdvisor užívateľmi. Váš komentár nás úprimne potešil. A tiež Vám chceme vyjadriť poďakovanie za vašu lojálnosť.

Sme radi, že ste poukázali na zvláštnu starostlivosť, ktorú poskytujú naši zamestnanci všetkým našich klientom. A že naším hlavným cieľom je Vaša spokojnosť. Je skvelé vedieť, že sme mohli splniť vaše očakávania.

Celý tím Caribbean World Resort Soma Bay sa nevie dočkať Vašej ďalšej návštevy, aby vám mohol ponúknuť vyšší štandard svojich služieb.
Touto cestou Vás chceme požiadať aby ste nás informovali o plánovaní ďalšieho pobytu, nakoľko by sme Vám radi ponúkli využitie VIP balíčku.

S pozdravom,
Hotelový manažment
Caribbean World Resort Soma Bay.

Recenzováno: 12. října 2016

V Egyptě jsem byl již 12 a musím řici tohle byl ten nejlepší hotel kde sem byl. Animátoři byli taky úžasný nejlepší byla kateřina a musím smekat. V moři spousta života pokuď rádi šnorchloje te. A jidlo bolo taky úžasné....

Datum pobytu: září 2016
2  Poděkujte uživateli pepahylena.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Asst Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. října 2016

Dear Mrs. Pepa,

Warm greetings from sunny Egypt, Caribbean World Resort Soma Bay!

Thank you for sharing your pleasant experience with us and TripAdvisor's travelers.

We are happy to know that you have noticed the special care from our staff to each of our guests. Our main target is your satisfaction and good memories, and it's great to know that we could meet your expectations. Moreover, animation team and the entertainment program.

The whole team of Caribbean World Resort Soma Bay is waiting for your next visit to offer you our high services.

Warm Rewards,
Hotel Management