Recenzováno: 4. února 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud jste již někdy byli v Egyptě tak většinou víte, jakou mají jejich hotely úroveň. Dokonalý příklad ke tento hotel, který vůbec nevybočuje z průměru všech hotelů. Kuchyně hotelu je tradičně bohatá a člověk zde má na výběr opravdu z mnoha jídel, což je zajisté plus. Obsluha fungovala slušně i přes to, že zde bylo velice plno, až jsem jich chvilku litoval, ale jejich pracovitost a ochota byla neuvěřitelná.
Pláž je vážně také krásná, s dostatkem místa a příjemným písečným vstupem do vody.
Velké mínus má u mě WiFi připojení a to jak na recepci, tak i na pokoji. Na pokoji jel internet jen velice pomalu a na recepci byly výpadky každých 3-5 minut a potom zamrznutí internetu, takže si člověk moc s lidma nemohl psát.
Okolí hotelu je klasická poušť, takže se nikam moc člověk nedostane, což se však nedá brát za mínus, takhle to prostě v Egyptě je.
Vybavení hotelu však neodpovídá avizovaným 5 hvězdám, je to taková hezká čtyřka. Pokoje nejsou až tak pěkně vypadající a animační programy jsou stereotypní a chudé. Přes den tedy moc zábavy není.
Kvalita sportovišť je jako klasicky velmi špatná, staví to asi jen proto, aby mohli napsat, že to ten hotel má.
Pro plážové a bazénové povaleče, které zajímá jen jídlo je tento hotel asi v pohodě, pro milovníky akčnější dovolené tento hotel nemá moc co nabídnout.

Datum pobytu: červenec 2016
Recenze byla získána ve spolupráci se společností ASUS 6 Stub App Smartphone.
3  Poděkujte uživateli Radek L.
Recenzováno: 7. ledna 2017

Přiletěli jsme asi v 1 hodinu ráno. Unavení jsme uvěřili Egypťanovi z cestovky, že nám zařídí lepší pokoj a dali jsme mu 10 USD. Pak jsme ale po ubytování zjistili, že nic nezařídil, protože pokoj už byl nachystaný s občerstvením. Chtěli jsme výhled na moře, ale pak ve dne jsme i zjistili, že ten nelze. Lze mít maximálně pokoj s výhledem na restauraci a bar a až za nimi je moře. Personál, obzvlášť obsluha v restauraci katastrofální, pokud ovšem asi nejste Němci, nebo Rakušáci, ale nás pomalu ani nepozdravili, pití jsme si nosili pořád sami a jenom někoho tam obskakovali a to ani nedávali dýška. Byli drzí, nezdravili a nebyli ani příjemní. Jídlo horší než podprůměr. Nedivila bych se, kdybych tam zhubla za ten týden. Všechno chutnalo stejně, takže vlastně nic nemělo moc chuť. Z personálu byli jediní milí zahradníci, bohužel...Pláž hezká, ale nesmíte se po ní projít přes vedlejší resort, prostě vás vyhodí a máte si zůstat jen ve svém resortu. Nechápu. Takže se můžete procházet sem a tam jen po své pláži, po tom kousku, co patří tomuto resortu... A největší mínus-ti otravní nabízeči všeho možného. Masáže, výlety, dredy... Tak během dne vás jich tam osloví tak 20 na té pláži a to můžete furt říkat že ne, on si k vám sedne na lehátko, začne ukazovat letáky a je tak otravnej, až si to možná nakonec koupíte. A jako kdyby to nestačilo, když se jdete najíst, tak chodíte kolem všech stánků, co tam jsou a zase posloucháte jiné nabídky na suvenýry a to na vás taky pořád mluví... Celková úroveň hotelu rozhodně není na 5 hvězd! Jenom delegátka byla super, vyřídila nám vrácení 10 USD za nevyřízený pokoj a taky za nedorozumění na letišti, když jsem platili o 8 USD víc za víza, to nám vrátila taky. Tento hotel, ani Hurghaga už rozhodně NE!! Když Egypt, tak jedině Marsa Alam.

Tip ohledně pokoje: Je jedno, jaký máte pokoj. Výhled na moře nelze.
Datum pobytu: leden 2017
8  Poděkujte uživateli silviatQ7369MX.
Recenzováno: 21. listopadu 2016

Největší šok-5* hotel a v jídelně plastové a papírové kelímky na nápoje, špinavé talíře.Číšníci jen uklízeli nádobí, ani jedinkrát se žádný nezeptal, co bychom si dali k pití.Židle prosezené, a nepohodlné. Za celý pobyt jsme se setkali pouze se dvěma vstřícnými číšníky na baru u bazénu, s takovou neochotou jsme v Egyptě nesetkali.

V krásné a udržované zahradě (zahradníkům velikou pochvalu) velice opotřebovaný a dávno za zenitem nábytek, totéž lehátka na pláži, i když část byla vyměněná.

Velmi omezená nabídky all inclusive, co se alkoholu týče. Víno pouze jídelna a Lobby bar, kde jsme číšníka vyloženě otravovali, že něco chceme - kávovar nefunguje(pouze automat), led není... a plastový kelímek na kávu i další nápoje ....a velmi nepohodlné židle.

Na 5* hotel velké zklamání, první 2 dny bídná nabídka v jídelně, potom už v pohodě- celkově málo ovoce.
Pěkné bazény a pláž udržovaná a čistá, moře taky. Pokoje dobré, uklizené, bez větších problémů.
My se do tohoto hotelu určitě nikdy nevrátíme. Podle našich zkušeností 5* rozhodně neodpovídá. Ale sluníčko nás aspoň nevypeklo a svítilo.

Datum pobytu: listopad 2016
4  Poděkujte uživateli 196 123.
Recenzováno: 7. listopadu 2016

V tomto hotelu jsme byli 3x . V letošním roce v červnu a v říjnu. U hotelu je nádherná pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem a je tedy vhodná i pro děti. Personál je vstřícný, krásné prostředí, hodně zeleně a všude čisto. Na příjemném dojmu z dovolené má určitě velký podíl i tým animátorů pod vedením Sashi. Díky skvělým animátorům Lita, Ivi, Ziza, Kareem, Julie, Katye, Beth a Kristiny probíhá celý den na pláži spousta aktivit, takže každý si určitě vybere. Večer je vždy připraven zábavný program. Pokud cestujete s dětmi je velkou výhodou tohoto hotelu skvěle fungující školka se zajímavým programem, vedena Ivou - děti ji mají velmi rády. Do hotelu se určitě zase rádi vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2016
5  Poděkujte uživateli BlankaBr.
Recenzováno: 26. října 2016

Je to pouze můj pohled na toto místo.
Vracela jsem se asi po 5 letech a bohužel i ten kousek korálu, ktrerý tam tenkrát byl zmizel. Je to jako u velkého čistého rybníku. Výborný vstup do vody pro malé děti.
Jinak výborný animační tým. Již dlouho jsem se tak nezasmála.
Ubytování ani stravu neřeším. Toto nejsou moje priority. Pokud někomu stačí lehnout na pláž, slunit se, a dobře se bavit tak je to správná volba.

Datum pobytu: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli zizalajitule.
CWRSomaBay, Astrid Delgado, Business Development Asst Mgr v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. října 2016

Deat Ziza,

Warm greetings from the sunny Caribbean World Resorts Soma Bay,

We are very happy you notice the extra care from our staff, especially our Animation Team. Our main goal is guests satisfactions and it is great to know we could make you enjoy throughout your holiday vacations.

We take into account all our guests comments, even the constructive ones. With reference the Corals, we do still have on our right side. Moreover, please take into account this a nature environment, it depends on the life cycles and we never advertise us as a coral reef place, but promote our amazing sandy beach as you also notice, ideal for the family with kids.

We look forward to having you back soon,
Caribbean World Resorts Soma Bay