Recenzováno: 28. února 2017

V Egyptě jsme byli už mnohokrát v různých hotelích. Když se sečte všechno je tenhle nejlepší. Pláž super, korál - šnorchlování, tobogány, vyhřívaný bazén. Uvítala bych více aktivit pro větší děti a čas vyhrazený pro děti. Např. děti hrají volejbal a když přijde hrát dospělý tak animátor automaticky nějaké dítě vyhodí ze hry, aby mohl hrát dospělý. V Sunrise mají i hřiště s houpačkama a prolejzačkama pro větší děti, tady mají jenom pro mrňata.

Datum pobytu: říjen 2016
4  Poděkujte uživateli severovad.
Recenzováno: 4. února 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud jste již někdy byli v Egyptě tak většinou víte, jakou mají jejich hotely úroveň. Dokonalý příklad ke tento hotel, který vůbec nevybočuje z průměru všech hotelů. Kuchyně hotelu je tradičně bohatá a člověk zde má na výběr opravdu z mnoha jídel, což je zajisté plus. Obsluha fungovala slušně i přes to, že zde bylo velice plno, až jsem jich chvilku litoval, ale jejich pracovitost a ochota byla neuvěřitelná.
Pláž je vážně také krásná, s dostatkem místa a příjemným písečným vstupem do vody.
Velké mínus má u mě WiFi připojení a to jak na recepci, tak i na pokoji. Na pokoji jel internet jen velice pomalu a na recepci byly výpadky každých 3-5 minut a potom zamrznutí internetu, takže si člověk moc s lidma nemohl psát.
Okolí hotelu je klasická poušť, takže se nikam moc člověk nedostane, což se však nedá brát za mínus, takhle to prostě v Egyptě je.
Vybavení hotelu však neodpovídá avizovaným 5 hvězdám, je to taková hezká čtyřka. Pokoje nejsou až tak pěkně vypadající a animační programy jsou stereotypní a chudé. Přes den tedy moc zábavy není.
Kvalita sportovišť je jako klasicky velmi špatná, staví to asi jen proto, aby mohli napsat, že to ten hotel má.
Pro plážové a bazénové povaleče, které zajímá jen jídlo je tento hotel asi v pohodě, pro milovníky akčnější dovolené tento hotel nemá moc co nabídnout.

Datum pobytu: červenec 2016
Recenze byla získána ve spolupráci se společností ASUS 6 Stub App Smartphone.
3  Poděkujte uživateli Radek L.
Recenzováno: 7. ledna 2017

Přiletěli jsme asi v 1 hodinu ráno. Unavení jsme uvěřili Egypťanovi z cestovky, že nám zařídí lepší pokoj a dali jsme mu 10 USD. Pak jsme ale po ubytování zjistili, že nic nezařídil, protože pokoj už byl nachystaný s občerstvením. Chtěli jsme výhled na moře, ale pak ve dne jsme i zjistili, že ten nelze. Lze mít maximálně pokoj s výhledem na restauraci a bar a až za nimi je moře. Personál, obzvlášť obsluha v restauraci katastrofální, pokud ovšem asi nejste Němci, nebo Rakušáci, ale nás pomalu ani nepozdravili, pití jsme si nosili pořád sami a jenom někoho tam obskakovali a to ani nedávali dýška. Byli drzí, nezdravili a nebyli ani příjemní. Jídlo horší než podprůměr. Nedivila bych se, kdybych tam zhubla za ten týden. Všechno chutnalo stejně, takže vlastně nic nemělo moc chuť. Z personálu byli jediní milí zahradníci, bohužel...Pláž hezká, ale nesmíte se po ní projít přes vedlejší resort, prostě vás vyhodí a máte si zůstat jen ve svém resortu. Nechápu. Takže se můžete procházet sem a tam jen po své pláži, po tom kousku, co patří tomuto resortu... A největší mínus-ti otravní nabízeči všeho možného. Masáže, výlety, dredy... Tak během dne vás jich tam osloví tak 20 na té pláži a to můžete furt říkat že ne, on si k vám sedne na lehátko, začne ukazovat letáky a je tak otravnej, až si to možná nakonec koupíte. A jako kdyby to nestačilo, když se jdete najíst, tak chodíte kolem všech stánků, co tam jsou a zase posloucháte jiné nabídky na suvenýry a to na vás taky pořád mluví... Celková úroveň hotelu rozhodně není na 5 hvězd! Jenom delegátka byla super, vyřídila nám vrácení 10 USD za nevyřízený pokoj a taky za nedorozumění na letišti, když jsem platili o 8 USD víc za víza, to nám vrátila taky. Tento hotel, ani Hurghaga už rozhodně NE!! Když Egypt, tak jedině Marsa Alam.

Tip ohledně pokoje: Je jedno, jaký máte pokoj. Výhled na moře nelze.
Datum pobytu: leden 2017
8  Poděkujte uživateli silviatQ7369MX.
Recenzováno: 21. listopadu 2016

Největší šok-5* hotel a v jídelně plastové a papírové kelímky na nápoje, špinavé talíře.Číšníci jen uklízeli nádobí, ani jedinkrát se žádný nezeptal, co bychom si dali k pití.Židle prosezené, a nepohodlné. Za celý pobyt jsme se setkali pouze se dvěma vstřícnými číšníky na baru u bazénu, s takovou neochotou jsme v Egyptě nesetkali.

V krásné a udržované zahradě (zahradníkům velikou pochvalu) velice opotřebovaný a dávno za zenitem nábytek, totéž lehátka na pláži, i když část byla vyměněná.

Velmi omezená nabídky all inclusive, co se alkoholu týče. Víno pouze jídelna a Lobby bar, kde jsme číšníka vyloženě otravovali, že něco chceme - kávovar nefunguje(pouze automat), led není... a plastový kelímek na kávu i další nápoje ....a velmi nepohodlné židle.

Na 5* hotel velké zklamání, první 2 dny bídná nabídka v jídelně, potom už v pohodě- celkově málo ovoce.
Pěkné bazény a pláž udržovaná a čistá, moře taky. Pokoje dobré, uklizené, bez větších problémů.
My se do tohoto hotelu určitě nikdy nevrátíme. Podle našich zkušeností 5* rozhodně neodpovídá. Ale sluníčko nás aspoň nevypeklo a svítilo.

Datum pobytu: listopad 2016
4  Poděkujte uživateli 196 123.
Recenzováno: 7. listopadu 2016

V tomto hotelu jsme byli 3x . V letošním roce v červnu a v říjnu. U hotelu je nádherná pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem a je tedy vhodná i pro děti. Personál je vstřícný, krásné prostředí, hodně zeleně a všude čisto. Na příjemném dojmu z dovolené má určitě velký podíl i tým animátorů pod vedením Sashi. Díky skvělým animátorům Lita, Ivi, Ziza, Kareem, Julie, Katye, Beth a Kristiny probíhá celý den na pláži spousta aktivit, takže každý si určitě vybere. Večer je vždy připraven zábavný program. Pokud cestujete s dětmi je velkou výhodou tohoto hotelu skvěle fungující školka se zajímavým programem, vedena Ivou - děti ji mají velmi rády. Do hotelu se určitě zase rádi vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2016
5  Poděkujte uživateli BlankaBr.