Recenzováno: 2. května 2017

Po priletu okolo 17hodiny jsme se dostali az na pokoj okolo 20:30hod,prz jsme cekali 1,5hodky na kufry na letisti,jelikoz jsme z cele skupiny která se ubytovala měli poslední kufry tak nam na oplatku na pokoj ve vecernich hodinách donesli jako omluvu ovoce+zakusky.Hotel je cisty,vybaveni uz něco pamatuje,ale funkcni.mrzi me jen ze české cestovky davaji všude obrazky pokoju kde jsou 3pevne postele a ve skutecnosti dovezou postel na koleckach,jedine minus.Strava byla v poradku,bohata,v jidelne me zarazily plastove lzicky :D.Plaz je nadherna,rozdelena na 2casti,jedna část nove slunečníky+plastove lehátka,druha drevena lehátka+matrace,velmi pozvolny vstup do more,pro deti ideal,boty do vody netřeba,morsky život trochu slabsi(občas more vyplavi meduzy ale jsou neskodne).zahrada udrzovana,bazeny ciste a klidne.hoste pochazeli docela často z Ukrajiny a Arabi(jejich chovani je silene,bohuzel jina mentalita)prodejci na plazi a obchodech katastrofa,nahaneji Vas at prodaji něco....A na zaver animacni tym:mu nelze nic vytknout,snazi se Vas zapojit do aktivit(yoga,sipky,aqua aerobic atd) ve vecernich hodinách je od 20hod mini disco a od 21:15hod zabava pro dospele.Doporucuji rodicum dat dite do mini klubu,pro české nastevniky ,vede ho slečna(pani) Iva,Slovenka která deti bavi,mnoho aktivit(napr malovani na oblicej,staveni z pisku,masky na oblicej atd)ve vecernich hodinách uvadi mini disco,nic ji nelze vytknout.Pro me to byla klidna dovolena se vsim vsudy a tento hotel doporucuji nastivit.

Datum pobytu: duben 2017
4  Poděkujte uživateli Tomáš F.
Business D, Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. května 2017

Vážený pane Tomáši,

Děkujeme, že jste si vybrali čas z vašeho zaneprázdněného rozvrhu, abyste mohli sdílet svůj názor s ostatními členy komunity. Jsme neustále v práci, děláme vše, co je v našich silách, abychom poskytli kvalitní zážitky všem našim zákazníkům. Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci. Pomáhat našim zákazníkům je to, co nejlépe milujeme. Zákazníci stejně jako vy děláte to, co děláme opravdové potěšení. Všichni se těší na to, že vám a vaší budou sloužit na vaší příští návštěvě. Náš slib značky je o poskytnutí bezproblémových zážitků, které překračují očekávání hostů! Váš názor také umožňuje ostatním lidem v komunitě, aby se s námi spojili a využili všech služeb, které v současné době poskytujeme.

Vřelé pozdravy,
Manažer vývoje podnikání

Recenzováno: 20. března 2017

Doporučuji všem. Hotel má trochu rozlehlý areál, ubyotvání pokoj 1003 myslím, pokoje deluxe, čisté prostporné, župany na pokojích i papučky :) Každý den uklizeno, doplněné šamponky a mýdla :) Krásný výhled do zahrady a na bazén. 2 karty od pokoje :)
Perosnál milý a ochotný, rcepce stejné.
Jídlo super - jediné co trochu kazí dojem jsou vrabci v hl. restauraci
Pláž pěkná, dobrý vstup do moře.
Určitě doporučuji :)

Datum pobytu: březen 2017
6  Poděkujte uživateli linda1a2017.
Recenzováno: 28. února 2017

V Egyptě jsme byli už mnohokrát v různých hotelích. Když se sečte všechno je tenhle nejlepší. Pláž super, korál - šnorchlování, tobogány, vyhřívaný bazén. Uvítala bych více aktivit pro větší děti a čas vyhrazený pro děti. Např. děti hrají volejbal a když přijde hrát dospělý tak animátor automaticky nějaké dítě vyhodí ze hry, aby mohl hrát dospělý. V Sunrise mají i hřiště s houpačkama a prolejzačkama pro větší děti, tady mají jenom pro mrňata.

Datum pobytu: říjen 2016
4  Poděkujte uživateli severovad.
Recenzováno: 4. února 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud jste již někdy byli v Egyptě tak většinou víte, jakou mají jejich hotely úroveň. Dokonalý příklad ke tento hotel, který vůbec nevybočuje z průměru všech hotelů. Kuchyně hotelu je tradičně bohatá a člověk zde má na výběr opravdu z mnoha jídel, což je zajisté plus. Obsluha fungovala slušně i přes to, že zde bylo velice plno, až jsem jich chvilku litoval, ale jejich pracovitost a ochota byla neuvěřitelná.
Pláž je vážně také krásná, s dostatkem místa a příjemným písečným vstupem do vody.
Velké mínus má u mě WiFi připojení a to jak na recepci, tak i na pokoji. Na pokoji jel internet jen velice pomalu a na recepci byly výpadky každých 3-5 minut a potom zamrznutí internetu, takže si člověk moc s lidma nemohl psát.
Okolí hotelu je klasická poušť, takže se nikam moc člověk nedostane, což se však nedá brát za mínus, takhle to prostě v Egyptě je.
Vybavení hotelu však neodpovídá avizovaným 5 hvězdám, je to taková hezká čtyřka. Pokoje nejsou až tak pěkně vypadající a animační programy jsou stereotypní a chudé. Přes den tedy moc zábavy není.
Kvalita sportovišť je jako klasicky velmi špatná, staví to asi jen proto, aby mohli napsat, že to ten hotel má.
Pro plážové a bazénové povaleče, které zajímá jen jídlo je tento hotel asi v pohodě, pro milovníky akčnější dovolené tento hotel nemá moc co nabídnout.

Datum pobytu: červenec 2016
Recenze byla získána ve spolupráci se společností ASUS 6 Stub App Smartphone.
3  Poděkujte uživateli Radek L.
Recenzováno: 7. ledna 2017

Přiletěli jsme asi v 1 hodinu ráno. Unavení jsme uvěřili Egypťanovi z cestovky, že nám zařídí lepší pokoj a dali jsme mu 10 USD. Pak jsme ale po ubytování zjistili, že nic nezařídil, protože pokoj už byl nachystaný s občerstvením. Chtěli jsme výhled na moře, ale pak ve dne jsme i zjistili, že ten nelze. Lze mít maximálně pokoj s výhledem na restauraci a bar a až za nimi je moře. Personál, obzvlášť obsluha v restauraci katastrofální, pokud ovšem asi nejste Němci, nebo Rakušáci, ale nás pomalu ani nepozdravili, pití jsme si nosili pořád sami a jenom někoho tam obskakovali a to ani nedávali dýška. Byli drzí, nezdravili a nebyli ani příjemní. Jídlo horší než podprůměr. Nedivila bych se, kdybych tam zhubla za ten týden. Všechno chutnalo stejně, takže vlastně nic nemělo moc chuť. Z personálu byli jediní milí zahradníci, bohužel...Pláž hezká, ale nesmíte se po ní projít přes vedlejší resort, prostě vás vyhodí a máte si zůstat jen ve svém resortu. Nechápu. Takže se můžete procházet sem a tam jen po své pláži, po tom kousku, co patří tomuto resortu... A největší mínus-ti otravní nabízeči všeho možného. Masáže, výlety, dredy... Tak během dne vás jich tam osloví tak 20 na té pláži a to můžete furt říkat že ne, on si k vám sedne na lehátko, začne ukazovat letáky a je tak otravnej, až si to možná nakonec koupíte. A jako kdyby to nestačilo, když se jdete najíst, tak chodíte kolem všech stánků, co tam jsou a zase posloucháte jiné nabídky na suvenýry a to na vás taky pořád mluví... Celková úroveň hotelu rozhodně není na 5 hvězd! Jenom delegátka byla super, vyřídila nám vrácení 10 USD za nevyřízený pokoj a taky za nedorozumění na letišti, když jsem platili o 8 USD víc za víza, to nám vrátila taky. Tento hotel, ani Hurghaga už rozhodně NE!! Když Egypt, tak jedině Marsa Alam.

Tip ohledně pokoje: Je jedno, jaký máte pokoj. Výhled na moře nelze.
Datum pobytu: leden 2017
8  Poděkujte uživateli silviatQ7369MX.