Recenzováno: 12. června 2017

Zaplatili jsme si rodinný pokoj (dva pokoje propojené chodbičkou).Větší pokoj v pohodě, menší pokoj - smrad, špína. Na recepci nám odmítli vyměnit pokoj, že to není možné. Po kontaktování delegáta to najednou šlo a pokoj nám vyměnili. Bohužel ještě za horší, než byl ten první. To jsme ale zjistili až jsme se ubytovali. Na menším pokoji nefungovalo jediné světlo, kromě světla v koupelně. Větší pokoj - neustálý výpadek elektřiny, kvůli přetížení sítě. V pokoji fungovala pouze jedna zásuvka, v koupelně tekl sifón. První dva dny úklid hrozný, pak jsme měli nového pokojského, který uklízel daleko lépe. V CK píšou, že je v lobby wifi zdarma. Nám se připojit nepodařilo, po dotazu na recepci řekli, že mají limit, který byl již vyčerpán a to bylo 10 hodin ráno... Zakoupili jsme si tedy za osobu 22€ internet na týden. Každou chvíli stejně nešel.
Cokoliv jsme potřebovali řešit s recepcí, nějaký dotaz atd. byli nepříjemní.
V hotelu téměř všichni využívají toho, že je Hurghada 60 km daleko a proto mají přemrštěné ceny a smlouvání na ně vůbec neplatí. Kinder vajíčko 2€, žvýkačky 2€, cigarety 4-7€, taxi do Hurghady 55€, bus 22€ na osobu, velbloud 45€ na půl hodiny, Jelikož jezdíme do Egyptu asi 8x do roka, zavolali jsme kamarádovi, který pro nás přijel a do Hurghady nás zavezl. Po dohadování se s recepcí ho po půl hodině pustili do resortu (i když se legitimoval a my nahlásili jeho značku) a mohli jsme odjet. Zpět jsme si vzali taxi z Hurghady, kdy jsme zaplatili 10€ !!!! A pro porovnání - sladkosti 1€, cigarety 1€, velbloud 5€ na půl hodiny... Hrozné. Člověk jede na dovolenou s tím, že utratí peníze, ale takhle?
Jídlo super, samozřejmě maso na příděl, ale když jsem šla podruhé vždy mi dali. Ale několikrát jsem viděla, jak přišel rádoby boss a seřval kuchaře, ať toho dává míň.
Pláž byla pecka. I personál na pláži. Uklizené, čisté a všichni se usmívali. Včetně animátorů.
Takže konečné shrnutí: zaměstnanci na recepci a pokoj KATASTROFA, ostatní super. I to ale stačí k tomu, že se již nikdy do tohoto hotelu nevrátíme.

Tip ohledně pokoje: Všechny pokoje vypadají stejně.
Datum pobytu: červen 2017
3  Poděkujte uživateli michaelabal8.
Business D, Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. června 2017

Dear Sir,
We are sad to hear we did not provide you with the best possible experience. We are constantly refining the way we do business and that is only possible thanks to a feedback like yours. Please know that your situation was an exception and we won't allow for repeats. Internally, we are already investigating the matter and looking for ways to ensure this does not happen again.
We hope you give us a second chance. Rest assured we won't disappoint you. Please contact me directly at businessdevelopment@cwrsoma.com so I can personally make sure you would have a memorable experience with us.

Sincerely yours,
Business Development Manager

Recenzováno: 2. května 2017

Po priletu okolo 17hodiny jsme se dostali az na pokoj okolo 20:30hod,prz jsme cekali 1,5hodky na kufry na letisti,jelikoz jsme z cele skupiny která se ubytovala měli poslední kufry tak nam na oplatku na pokoj ve vecernich hodinách donesli jako omluvu ovoce+zakusky.Hotel je cisty,vybaveni uz něco pamatuje,ale funkcni.mrzi me jen ze české cestovky davaji všude obrazky pokoju kde jsou 3pevne postele a ve skutecnosti dovezou postel na koleckach,jedine minus.Strava byla v poradku,bohata,v jidelne me zarazily plastove lzicky :D.Plaz je nadherna,rozdelena na 2casti,jedna část nove slunečníky+plastove lehátka,druha drevena lehátka+matrace,velmi pozvolny vstup do more,pro deti ideal,boty do vody netřeba,morsky život trochu slabsi(občas more vyplavi meduzy ale jsou neskodne).zahrada udrzovana,bazeny ciste a klidne.hoste pochazeli docela často z Ukrajiny a Arabi(jejich chovani je silene,bohuzel jina mentalita)prodejci na plazi a obchodech katastrofa,nahaneji Vas at prodaji něco....A na zaver animacni tym:mu nelze nic vytknout,snazi se Vas zapojit do aktivit(yoga,sipky,aqua aerobic atd) ve vecernich hodinách je od 20hod mini disco a od 21:15hod zabava pro dospele.Doporucuji rodicum dat dite do mini klubu,pro české nastevniky ,vede ho slečna(pani) Iva,Slovenka která deti bavi,mnoho aktivit(napr malovani na oblicej,staveni z pisku,masky na oblicej atd)ve vecernich hodinách uvadi mini disco,nic ji nelze vytknout.Pro me to byla klidna dovolena se vsim vsudy a tento hotel doporucuji nastivit.

Datum pobytu: duben 2017
4  Poděkujte uživateli Tomáš F.
Business D, Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. května 2017

Vážený pane Tomáši,

Děkujeme, že jste si vybrali čas z vašeho zaneprázdněného rozvrhu, abyste mohli sdílet svůj názor s ostatními členy komunity. Jsme neustále v práci, děláme vše, co je v našich silách, abychom poskytli kvalitní zážitky všem našim zákazníkům. Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci. Pomáhat našim zákazníkům je to, co nejlépe milujeme. Zákazníci stejně jako vy děláte to, co děláme opravdové potěšení. Všichni se těší na to, že vám a vaší budou sloužit na vaší příští návštěvě. Náš slib značky je o poskytnutí bezproblémových zážitků, které překračují očekávání hostů! Váš názor také umožňuje ostatním lidem v komunitě, aby se s námi spojili a využili všech služeb, které v současné době poskytujeme.

Vřelé pozdravy,
Manažer vývoje podnikání

Recenzováno: 20. března 2017

Doporučuji všem. Hotel má trochu rozlehlý areál, ubyotvání pokoj 1003 myslím, pokoje deluxe, čisté prostporné, župany na pokojích i papučky :) Každý den uklizeno, doplněné šamponky a mýdla :) Krásný výhled do zahrady a na bazén. 2 karty od pokoje :)
Perosnál milý a ochotný, rcepce stejné.
Jídlo super - jediné co trochu kazí dojem jsou vrabci v hl. restauraci
Pláž pěkná, dobrý vstup do moře.
Určitě doporučuji :)

Datum pobytu: březen 2017
6  Poděkujte uživateli linda1a2017.
Recenzováno: 28. února 2017

V Egyptě jsme byli už mnohokrát v různých hotelích. Když se sečte všechno je tenhle nejlepší. Pláž super, korál - šnorchlování, tobogány, vyhřívaný bazén. Uvítala bych více aktivit pro větší děti a čas vyhrazený pro děti. Např. děti hrají volejbal a když přijde hrát dospělý tak animátor automaticky nějaké dítě vyhodí ze hry, aby mohl hrát dospělý. V Sunrise mají i hřiště s houpačkama a prolejzačkama pro větší děti, tady mají jenom pro mrňata.

Datum pobytu: říjen 2016
4  Poděkujte uživateli severovad.
Recenzováno: 4. února 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud jste již někdy byli v Egyptě tak většinou víte, jakou mají jejich hotely úroveň. Dokonalý příklad ke tento hotel, který vůbec nevybočuje z průměru všech hotelů. Kuchyně hotelu je tradičně bohatá a člověk zde má na výběr opravdu z mnoha jídel, což je zajisté plus. Obsluha fungovala slušně i přes to, že zde bylo velice plno, až jsem jich chvilku litoval, ale jejich pracovitost a ochota byla neuvěřitelná.
Pláž je vážně také krásná, s dostatkem místa a příjemným písečným vstupem do vody.
Velké mínus má u mě WiFi připojení a to jak na recepci, tak i na pokoji. Na pokoji jel internet jen velice pomalu a na recepci byly výpadky každých 3-5 minut a potom zamrznutí internetu, takže si člověk moc s lidma nemohl psát.
Okolí hotelu je klasická poušť, takže se nikam moc člověk nedostane, což se však nedá brát za mínus, takhle to prostě v Egyptě je.
Vybavení hotelu však neodpovídá avizovaným 5 hvězdám, je to taková hezká čtyřka. Pokoje nejsou až tak pěkně vypadající a animační programy jsou stereotypní a chudé. Přes den tedy moc zábavy není.
Kvalita sportovišť je jako klasicky velmi špatná, staví to asi jen proto, aby mohli napsat, že to ten hotel má.
Pro plážové a bazénové povaleče, které zajímá jen jídlo je tento hotel asi v pohodě, pro milovníky akčnější dovolené tento hotel nemá moc co nabídnout.

Datum pobytu: červenec 2016
Recenze byla získána ve spolupráci se společností ASUS 6 Stub App Smartphone.
3  Poděkujte uživateli Radek L.