Recenzováno: 26. října 2017

Nádherná Dovolená , naprosto jsme ti to užili ,mnoho jídla ,krásná restarace u moře , Nejlepší animátoři ,fakt nejlepší show :) fakt palec nahoru :) uklid taky super každý den,a hlavně bezpečnost ! :) večerní show zábavná ,příšte zas :))

Datum pobytu: říjen 2017
2  Poděkujte uživateli Nicol X.
Recenzováno: 23. října 2017

V Egyptě naše 12 dovolená takže myslím, že můžu ohodnotit Caribbiean jako průměr. Zařízení hotelu má už něco za sebou,strava nebyla špatná, ale hotel se chlubí 5 hvězdami a na ně to bylo slabé.Personál se snažil, většina z nich v pohodě.

Datum pobytu: říjen 2017
4  Poděkujte uživateli Miroslav K.
Recenzováno: 22. října 2017

V hotelu jsme byli od 16.9.-27.9.2018.Z hotelem jsme byli spokojeni jídla bylo dost,pokoje denně uklízené bary super.Velice nádherná pláž,žádné molo krásný pozvolný vstup.Hotel stojí osamotě,ale poskytuje dost zábavy.Možnost nakupování a lékárna veliké plus.V Egyptě jsme byli po 8,ale poprvé jsem se styděl,že jsem Čech.Po ukradnutí osušky a opalovacích krémů nálada poklesla na bod mrazu.Ale výlet na padáku tažený člunem nám zase vrátil radost do tváře.Prostě hotel super animační tým v pohodě,ale ti lidé.Dokážou zkazit i radost z dovolené.Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Datum pobytu: říjen 2017
3  Poděkujte uživateli hrobka62.
Recenzováno: 15. září 2017

Dovolenou jsme si užili skvěle. Do destinace jsme dorazili kolem půl druhé ráno s tím, že jsme ten den měli už zaplacený, takže jsme byli hned ubytováni. Na přivítanou jsme dostali sklenku džusu, onáramkovali nás a i s kufry odvezli vozítkem přímo na pokoj. K našemu překvapení nám dovezli pozdní večeři, i když v tu dobu už jsem tak půl hodiny spala. K tomu překvapení číslo 1: pravděpodobně požární hlásič celou noc i den stropě zeleně poblikává a když se ubytujete v noci, hned zavřete oči a pak vás to probudí, je to trochu šok.
Snídaně, obědy i večeře byli v hlavní restauraci - výběr na snídaně velký, na obědy a večeři vždy kuře, hovězí a ryba - každý den trochu jinak upravené (občas smažené, občas pečené, občas kuře plněné...). V poledne a večer dvě polévky - jedna krémová, jedna čirá. Obědy a večeře byly k dispozici i v plážové restauraci - v podstatě ty samé, jen menší výběr zákusků. Odpoledne byla v době 15-17 zmrzlina (nejen pro děti) a svačina (podávaná v plážové restauraci - hranolky, hotdogy, hamburgery). K pití každý den na pokoji dvě velké láhve balené vody, kterou jste si mohli v barech kdykoli sami doplnit vodou z barelů, jinak rozlévaná cola, sprite, 7up, džusy, nějaký alkohol, káva... U snídaně, obědů i večeře nemusíte čekat na to, až vám číšník pití donese, džusy a kávu si čerpáte sami, pro colu, sprite apod. si dojdete na výdejní stanici.
Ať už byl člověk ubytovaný v kterémkoli z bloků, přišlo mi, že je mají tak chytře rozmístěné, že bylo odevšad plus minus stejně daleko (odněkud o kousek dál na snídani, odněkud o kousek dál k moři - ale všechno fakt kousek). S tím souvisí překvapení číslo 2: v pokoji jsme postupně našli několik nezvaných návštěvníků: jeden den byl ve sprchovým koutě hádek (takový hubený, dlouhý, co ho lze občas pozorovat v moři - pak si zalez někam do škvíry sprchového koutu a už jsme ho znovu neviděly. A pak se nám tam jeden den rozmnožili velcí černí mravenci - lezli z instalace kolem záchodu, kde bylo vydrolené těsnění. Uklizeč to vesele ignoroval, takže jsme jim cestičky zamázly vrstvou krému na opalování, který jim evidentně nevoněl, takže od toho okamžiku byl naprostý klid.) No a předposlední den nám přestala fungovat karta od pokoje, takže jsme musely na recepci, aby nám ji překódovali, což ochotně udělali). Na pokoji byl trezor, kam šly uschovat cennosti + jak dveře (třeba na noc), tak i okno na terasu šlo zavřít na bezpečnostní řetízek, aby vám tam nikdo nevlezl a nepřekvapil vás).
Odjezd od hotelu jsme měli až pozdě večer (20:50). Pokoje jsme opouštěli ve dvanáct, takže pak jsme bivakovali na pláži s tím, že nám zůstali jak náramky, abychom mohli jít na oběd i večeři, tak jsme měli domluvené to, že nám nechali i karty na osušky (stačilo při odevzdání říct, že si chceme nechat karty, ať můžeme jít na pláž), které jsme vraceli až těsně před odjezdem (nebylo tedy nutné sušit vlastní ručník nebo osušku).
Moře ohraničené bojkami, začíná mělkou částí, takže kus v pohodě stačíte. Osušky si každý den vyfasujete proti kartě, večer vrátíte a dostanete kartu zpět. Mají jich dost, takže i když jsem si pro ni šla klidně až v deset, tak stále byli. Slunečníky netřeba rezervovat ráno, je jich víc než dost. Moře plavčík uzavíral v 18:00 - to všechny vypískal ven a osušky vybírali až do 18:30, takže i po zavíračce moře byl čas na to, aby člověk oschl a odevzdal je. U moře dva bary - jeden menší, jeden větší, takže ani z lehátek to nebylo pro pití moc daleko, jen coby kamenem dohodil. Jediné, co mrzelo, že tyhle bary u moře zavíraly už v 17:00, i když koupání bylo o hodinu déle a pak jste pro pití už museli do barů výš...
Složení hostů: poměrně dost muslimů, ale já s nimi neměla nějaký problém - oni si nevšímali mě a já jich, takže v tom bych problém neviděla. Jen u jídla - to jsem obdivovala klid číšníků, když po nich odnášeli tuny jídla a měnili ubrusy, protože po nich byl bordel jako v tanku.

Datum pobytu: září 2017
9  Poděkujte uživateli lennis165.
Recenzováno: 13. září 2017

Perfektní letovisko u nádherného moře. Chytré rozmístění 3-patrových budov, je blízko k jídelně i k moři, hotel je v perfektně udržované zahradě s několika bazény, pláže široké, písečné, dostatek lehátek, která jsou s dostatečným odstupem, vstup do moře pozvolný, boty nejsou nutné. Denně dostanete čistou osušku na pláž. Pokoje jsou veliké, s dostatkem úložných prostor, krásný krytý balkon s posezením, koupelna velká, denně probíhal úklid s výměnou ručníků, denně 2 lahve vody. K dispozici na pokoji sejf na ukládání cenností. Klimatizace je samozřejmostí. Restaurace pro podávání jídel je obrovská, dostatek stolů k sezení, velká plocha výdeje jídla, nikde se netvoří fronty. Jídlo chutné, jistě v dostatečném sortimentu, hojně salátů, z masa většinou kuřecí, denně bílá ryba, občas hovězí nebo jehněčí. Možnost rezervace večeře v arabské restauraci, to bylo trochu zklamání, trochu masa a příloh, nic oslňujícího, návštěvu italské restaurace jsme nevyužili. Výhoda obědů v restauraci na pláži, opět dostatečný sortiment. Veškeré pití vč. koktejlů jde do plastových kelímků a to i u snídaní, ale to asi nelze jinak a dá se zvládnout, u snídaní bylo jen pár porcelánových hrnků na kávu. Káva u snídaně filtrovaná, ale pak na pláži již výborné expresso z automatu. Na pláži denně animační programy, můžete si tedy zacvičit, zahrát volejbal nebo šipky. Pláže jsou rozdělené na dvě části, jedna je tato aktivní, kde vám jsou prodejci nabízeny placené masáže, kosmetika, jízda na velbloudovi, výlety a pod. Využila jsem služby kosmetičky v místním spa a bylo to úžasné, děti zase jely na velbloudovi a byl to pro ně zážitek. Pokud chcete klid, je možno se přesunout do druhé části pláže, zde již bez aktivit a komunikace s prodejci. Celý komplex je hlídaný 24 hodin denně, měla jsem pocit úplného bezpečí. Areál je udržovaný, stále někdo uklízí, čistí, pracuje v zahradě. A co chci především vyzvednout, veškerý personál je velice přátelský, vstřícný, milý a komunikativní. Co vás nesmí překvapit - v letovisku se samozřejmě rekreují i muslimské rodiny, tedy potkáváte zahalené ženy s jejich rodinami, ale je to naprosto přirozené, vše probíhá při vzájemné toleranci bez nepatřičného údivu či nepřátelství.
Negativa - v recepci inzerované Wi-Fi nefunguje, můžete si koupit wi-fi za nějaký poplatek, ale ani tak nefungovalo, nakonec to vyřešilo zakoupení místní sim-karty.
A další negativum- místního delegáta Exim tours jsme viděli jen při příjezdu, na domluvenou schůzku před odjezdem již nedorazil.
Závěrem - naprosto úžasná dovolená, příště přijedeme jistě na déle než jen na týden a zařadíme i výlety do okolí.

Tip ohledně pokoje: Pokoje v sousedství pouště byly klidnější než-li na druhé straně, kde hrála hlasitá hudba z vedlejšího hotelu.
Datum pobytu: září 2017
8  Poděkujte uživateli 19maki66.