Recenzováno: 5. listopadu 2017

V tomto hotelu jsme byli poprvé a mile nás překvapil - moc krásné prostředí - zahrada, hotel ve stylu menších dvoupatrových budov rozmístěných podél bazénů až k moři.
Na hotel jsme přijeli brzy ráno, dostali jsme džus na osvěžení a poslali nás na snídani i bez náramků. Po návratu jsme vyplnili vstupní doklady, dostali náramek, kartičky na ručníky s tím, že náš pokoj bude kolem 11 hodiny. Vyrazili jsme na pláž - ta je nádherná, dlouhá, písčitá bez kamenů. Moře teplé, čisté, pozvolný vstup, super na plavání. Nikdy nejste bez vody při odlivu. Nepotřebujete obuv do vody. Lehátka zdarma volně přístupná se slunečníkem. Pravá strana je aktivní - probíhají zde animační programy a hraje hudba, levá strana je klidnější.
Plážový bar - klasika káva, pití, pivo, drinky, odpoledne zmrzlina a čerstvé ovoce.
Plážová restaurace v toto roční období otevřena jen pro obědy a odpolední snacky. Na snídani a večeři se chodí do hlavní restaurace. Několikrát jsme využili vynikající rybí restauraci (placená) - nemá chybu. Dále je zde italská a egyptská restaurace kam můžete 1x za pobyt zdarma. Po areálu je spousta barů.
Celkově jídlo bylo v pořádku, dobré, vždy jsme si měli co vybrat. Na pokoji každý den 2x litrová lahev vody.
S pokojem jsme byli velmi spokojení, bydleli jsme přímo u pláže v přízemí s terasou. Pokoje čisté, každý den uklizené.
Do tohoto hotelu se jistě ještě vrátíme. Jediné mínus vidím v tom, že moře je zde bez korálů a musíte vyjíždět za šnorchlováním do okolí.

Datum pobytu: říjen 2017
4  Poděkujte uživateli vendy120.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. listopadu 2017

Dear Guest,

We do highly appreciate that you found the time to post your holiday feedback on Trip advisor. We are glad to know that you enjoyed your stay with us and very much appreciate your comments

We are certainly looking forward to host you again.

Kind regards
Semra Acar
Holiday Manager
Caribbean World Resort

Recenzováno: 26. října 2017

Nádherná Dovolená , naprosto jsme ti to užili ,mnoho jídla ,krásná restarace u moře , Nejlepší animátoři ,fakt nejlepší show :) fakt palec nahoru :) uklid taky super každý den,a hlavně bezpečnost ! :) večerní show zábavná ,příšte zas :))

Datum pobytu: říjen 2017
2  Poděkujte uživateli Nicol X.
Recenzováno: 23. října 2017

V Egyptě naše 12 dovolená takže myslím, že můžu ohodnotit Caribbiean jako průměr. Zařízení hotelu má už něco za sebou,strava nebyla špatná, ale hotel se chlubí 5 hvězdami a na ně to bylo slabé.Personál se snažil, většina z nich v pohodě.

Datum pobytu: říjen 2017
4  Poděkujte uživateli Miroslav K.
Recenzováno: 22. října 2017

V hotelu jsme byli od 16.9.-27.9.2018.Z hotelem jsme byli spokojeni jídla bylo dost,pokoje denně uklízené bary super.Velice nádherná pláž,žádné molo krásný pozvolný vstup.Hotel stojí osamotě,ale poskytuje dost zábavy.Možnost nakupování a lékárna veliké plus.V Egyptě jsme byli po 8,ale poprvé jsem se styděl,že jsem Čech.Po ukradnutí osušky a opalovacích krémů nálada poklesla na bod mrazu.Ale výlet na padáku tažený člunem nám zase vrátil radost do tváře.Prostě hotel super animační tým v pohodě,ale ti lidé.Dokážou zkazit i radost z dovolené.Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Datum pobytu: říjen 2017
3  Poděkujte uživateli hrobka62.
Recenzováno: 15. září 2017

Dovolenou jsme si užili skvěle. Do destinace jsme dorazili kolem půl druhé ráno s tím, že jsme ten den měli už zaplacený, takže jsme byli hned ubytováni. Na přivítanou jsme dostali sklenku džusu, onáramkovali nás a i s kufry odvezli vozítkem přímo na pokoj. K našemu překvapení nám dovezli pozdní večeři, i když v tu dobu už jsem tak půl hodiny spala. K tomu překvapení číslo 1: pravděpodobně požární hlásič celou noc i den stropě zeleně poblikává a když se ubytujete v noci, hned zavřete oči a pak vás to probudí, je to trochu šok.
Snídaně, obědy i večeře byli v hlavní restauraci - výběr na snídaně velký, na obědy a večeři vždy kuře, hovězí a ryba - každý den trochu jinak upravené (občas smažené, občas pečené, občas kuře plněné...). V poledne a večer dvě polévky - jedna krémová, jedna čirá. Obědy a večeře byly k dispozici i v plážové restauraci - v podstatě ty samé, jen menší výběr zákusků. Odpoledne byla v době 15-17 zmrzlina (nejen pro děti) a svačina (podávaná v plážové restauraci - hranolky, hotdogy, hamburgery). K pití každý den na pokoji dvě velké láhve balené vody, kterou jste si mohli v barech kdykoli sami doplnit vodou z barelů, jinak rozlévaná cola, sprite, 7up, džusy, nějaký alkohol, káva... U snídaně, obědů i večeře nemusíte čekat na to, až vám číšník pití donese, džusy a kávu si čerpáte sami, pro colu, sprite apod. si dojdete na výdejní stanici.
Ať už byl člověk ubytovaný v kterémkoli z bloků, přišlo mi, že je mají tak chytře rozmístěné, že bylo odevšad plus minus stejně daleko (odněkud o kousek dál na snídani, odněkud o kousek dál k moři - ale všechno fakt kousek). S tím souvisí překvapení číslo 2: v pokoji jsme postupně našli několik nezvaných návštěvníků: jeden den byl ve sprchovým koutě hádek (takový hubený, dlouhý, co ho lze občas pozorovat v moři - pak si zalez někam do škvíry sprchového koutu a už jsme ho znovu neviděly. A pak se nám tam jeden den rozmnožili velcí černí mravenci - lezli z instalace kolem záchodu, kde bylo vydrolené těsnění. Uklizeč to vesele ignoroval, takže jsme jim cestičky zamázly vrstvou krému na opalování, který jim evidentně nevoněl, takže od toho okamžiku byl naprostý klid.) No a předposlední den nám přestala fungovat karta od pokoje, takže jsme musely na recepci, aby nám ji překódovali, což ochotně udělali). Na pokoji byl trezor, kam šly uschovat cennosti + jak dveře (třeba na noc), tak i okno na terasu šlo zavřít na bezpečnostní řetízek, aby vám tam nikdo nevlezl a nepřekvapil vás).
Odjezd od hotelu jsme měli až pozdě večer (20:50). Pokoje jsme opouštěli ve dvanáct, takže pak jsme bivakovali na pláži s tím, že nám zůstali jak náramky, abychom mohli jít na oběd i večeři, tak jsme měli domluvené to, že nám nechali i karty na osušky (stačilo při odevzdání říct, že si chceme nechat karty, ať můžeme jít na pláž), které jsme vraceli až těsně před odjezdem (nebylo tedy nutné sušit vlastní ručník nebo osušku).
Moře ohraničené bojkami, začíná mělkou částí, takže kus v pohodě stačíte. Osušky si každý den vyfasujete proti kartě, večer vrátíte a dostanete kartu zpět. Mají jich dost, takže i když jsem si pro ni šla klidně až v deset, tak stále byli. Slunečníky netřeba rezervovat ráno, je jich víc než dost. Moře plavčík uzavíral v 18:00 - to všechny vypískal ven a osušky vybírali až do 18:30, takže i po zavíračce moře byl čas na to, aby člověk oschl a odevzdal je. U moře dva bary - jeden menší, jeden větší, takže ani z lehátek to nebylo pro pití moc daleko, jen coby kamenem dohodil. Jediné, co mrzelo, že tyhle bary u moře zavíraly už v 17:00, i když koupání bylo o hodinu déle a pak jste pro pití už museli do barů výš...
Složení hostů: poměrně dost muslimů, ale já s nimi neměla nějaký problém - oni si nevšímali mě a já jich, takže v tom bych problém neviděla. Jen u jídla - to jsem obdivovala klid číšníků, když po nich odnášeli tuny jídla a měnili ubrusy, protože po nich byl bordel jako v tanku.

Datum pobytu: září 2017
9  Poděkujte uživateli lennis165.