Recenzováno: 28. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí,výborné jídlo.Krásná pláž.Ochotný personál.Byli jsme popáté a v květnu letíme znovu.Nejlepší hotel v Egyptě co jsme kdy zažili.Už se moc těšíme na další návštěvu.Myslíme si,že tohle je v Egyptě nejlepší volba klidné a pohodové dovolené.

Datum pobytu: říjen 2017
7  Poděkujte uživateli 773v_clavk.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. února 2018

Dear Guest Vaclav K.,

Thank you for your stay at Caribbean World Resort Soma Bay and for taking the time to tell us about your experiences.
We are glad that you have spent a nice holiday with us.
We will look forward to welcome you once again.

Sunny greetings from the Red Sea,
Semra Acar,Holiday Manager

Recenzováno: 10. prosince 2017

Hotel v pěkné zahradě. Ubytování ve dvoupatrových blocích. My jsme bydleli v bloku 5. Pěkné bytování odpovída kategorii - čisté, udržované. Pěkná pláž - obsluha Vám najde volná lehátka. Neustále uklízí. Stravování je odpovídající. Velmi dobré obědy v restauraci u pláže. Nikdo z obsluhujícího personálu si neřekl o žádné peníze - vůbec, ale byli maximálně ochotný. Tak ochotný personál bych očekával v mnohem dražším hotelu. Jídlo u mě za trochu zklamání. Velmi dobře fungující resort, výborný personál.

Datum pobytu: listopad 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
5  Poděkujte uživateli Pavel K.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2017

Dear Valued guest Pavel,

We are glad that you have spent a nice holiday with us.
Your suggestions for improvement, especially in the restaurant area, we accept gladly, thank you for your feedback.
We will look forward to welcome you once again to convince you of our host qualities.

Sunny greetings from the Red Sea,
Semra Acar
Holiday Manager
Caribbean World Resort

Recenzováno: 5. listopadu 2017

V tomto hotelu jsme byli poprvé a mile nás překvapil - moc krásné prostředí - zahrada, hotel ve stylu menších dvoupatrových budov rozmístěných podél bazénů až k moři.
Na hotel jsme přijeli brzy ráno, dostali jsme džus na osvěžení a poslali nás na snídani i bez náramků. Po návratu jsme vyplnili vstupní doklady, dostali náramek, kartičky na ručníky s tím, že náš pokoj bude kolem 11 hodiny. Vyrazili jsme na pláž - ta je nádherná, dlouhá, písčitá bez kamenů. Moře teplé, čisté, pozvolný vstup, super na plavání. Nikdy nejste bez vody při odlivu. Nepotřebujete obuv do vody. Lehátka zdarma volně přístupná se slunečníkem. Pravá strana je aktivní - probíhají zde animační programy a hraje hudba, levá strana je klidnější.
Plážový bar - klasika káva, pití, pivo, drinky, odpoledne zmrzlina a čerstvé ovoce.
Plážová restaurace v toto roční období otevřena jen pro obědy a odpolední snacky. Na snídani a večeři se chodí do hlavní restaurace. Několikrát jsme využili vynikající rybí restauraci (placená) - nemá chybu. Dále je zde italská a egyptská restaurace kam můžete 1x za pobyt zdarma. Po areálu je spousta barů.
Celkově jídlo bylo v pořádku, dobré, vždy jsme si měli co vybrat. Na pokoji každý den 2x litrová lahev vody.
S pokojem jsme byli velmi spokojení, bydleli jsme přímo u pláže v přízemí s terasou. Pokoje čisté, každý den uklizené.
Do tohoto hotelu se jistě ještě vrátíme. Jediné mínus vidím v tom, že moře je zde bez korálů a musíte vyjíždět za šnorchlováním do okolí.

Datum pobytu: říjen 2017
4  Poděkujte uživateli vendy120.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. listopadu 2017

Dear Guest,

We do highly appreciate that you found the time to post your holiday feedback on Trip advisor. We are glad to know that you enjoyed your stay with us and very much appreciate your comments

We are certainly looking forward to host you again.

Kind regards
Semra Acar
Holiday Manager
Caribbean World Resort

Recenzováno: 26. října 2017

Nádherná Dovolená , naprosto jsme ti to užili ,mnoho jídla ,krásná restarace u moře , Nejlepší animátoři ,fakt nejlepší show :) fakt palec nahoru :) uklid taky super každý den,a hlavně bezpečnost ! :) večerní show zábavná ,příšte zas :))

Datum pobytu: říjen 2017
2  Poděkujte uživateli Nicol X.
Recenzováno: 23. října 2017

V Egyptě naše 12 dovolená takže myslím, že můžu ohodnotit Caribbiean jako průměr. Zařízení hotelu má už něco za sebou,strava nebyla špatná, ale hotel se chlubí 5 hvězdami a na ně to bylo slabé.Personál se snažil, většina z nich v pohodě.

Datum pobytu: říjen 2017
4  Poděkujte uživateli Miroslav K.