Recenzováno: 24. září 2018 prostřednictvím mobilu

Nejhorší hotel v Hurghadě, který jsme navštívili! Všude přítomné pytle s odpadky, povalující se po celém areálu. Tento hotel již nikdy více! Žádný večerní program ani zájem personálu o klienty. Totální tragédie!

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli Zbyněk H.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2018

Dear Valued guest.

We would like personally reply and thank you for taking the time to share your impression about our hotel we are sorry that we didn't manage to meet your expectations.

Please be assured that all your comments have be passed to the high management for consideration in order to improve our facilities and to fulfill the needs of our guests where possible.

Kind regards
Guest Relation Manager

Recenzováno: 19. září 2018

Strávila jsem v tomto resortu s rodiči a dcerou 8 dnů. Byla to moje 7 dovolená v Egyptě a musím říct, že tento hotel opravdu neodpovídá 5*! Spíše tak 3*. Hotel je již starší a je to hodně vidět - nejen na vybavení pokojů (postele tragédie, proležené hrůza), ale i celkově jídelna je opravdu nic moc, o jídle nemluvě. Jediné co bylo super byli animátoři - skvělé programy a opravdu se snažili. Dcera byla hlavně nadšená z možnosti jízdy na koni a rodiče byli u moře poprvé v životě, tak těm se to líbilo. Já měla ovšem možnost porovnání a musím říct, že za tu cenu opravdu zklamání.

Datum pobytu: květen 2018
1  Poděkujte uživateli VeronikaT381.
Recenzováno: 10. září 2018 prostřednictvím mobilu

Nejhorsi dovolena v mém životě!!!!! Nikdy ale nikdy bych se sem uz nevratila!!! Nikomu nedoporucuji a 5*? To je výsměch tak max 3* spis 2*+ neskutecne vsude spina neochotny personal recepcni si nechal dat 30 e za vymenu pokoje a nic! Dal nam hnusnypokoj kde tekla rezava voda volali jme opravare na recepci a recepcní mi deze odpovedel ze rezava voda je normalni a ze je to okey ! Jako sorry? Jedem s pritelem na dovolenou za 43 tisic a je to okey ? To neni .... po 3 hodinach prisel opravar a s opravarem sem se hodinu dohadovala ze to bud opravi nebo ze jinypokoj po trictvrte dne dohadu s recepcnim a opravarem nam dali jinypokoj.... pro zmenu v tomto pokoji sice tekla cista voda ale... nefungovala klimatizace no hotel proste v topu k chovani personalu se nebudu ani vyjadrovat ptz se nechci rozcilovat chovaj se k lidem jak k hovadum jen k nemcum se chovaj min jak hovada no a jidlo??? Prepaleny olej ktery se meni jednou tydne a nakonci tydne smrdi jidelna tak ze kdyz vejdete chce se vam zvracet privezla sem si do cr otravu jidlem a otravu zaludku a podrazdeni travicich cest 10 dni po doktorech a kapackach !!! Nejhorsi nejodpornejsi a nejnechutnejsi dovolena!!!! Nikomu nedoporucuji ! Ztrata casu i penez! A kdyz si dovolite na neco stezovat tak vam manazer rekne at mlcite ze ho to nezajima tomu se rika 5* customer care miluju egypt a litam tam pravidelne jiz spoustu let ale tohle sem nikdy nikde nezazila!!!! Ten hotel by si zaslouzil hygienickou kontrolu a to poradnou !

Datum pobytu: srpen 2018
3  Poděkujte uživateli luciakabajova.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. září 2018

Dear Valued gues Mrs. Lucie,

We do try to encourage guests to share their personal comments during their stay so that we can work closely and directly with our guests to meet their needs.

The opinion of every guest is important for us and we keep always analyzing comments and suggestions of our guest to improve our services and facilities.

Kind regards
Guest Relation Manager

Recenzováno: 11. července 2018

Do hotelu jsme dorazili po skoro 2 hodinách jízdy busem z letiště.

Bylo nám oznámeno, že pokoje budou až ve 12 hod. Dostali jsme hned náramky All inclusive a odvedli nás na snídani. Dostali jsme náramek modré barvy. Hodně lidí dostalo náramek červený a děti růžový. Červené náramky značí VIP hosty a ty, kteří se vracejí. Měli by mít lepší služby a pár věcí navíc. Pokoj jsme nakonec dostali hned po snídani. Měla jsem přání, pokoj v centru areálu, nejlépe u bazénu. Recepční nám vyhověla a bez bakšiše. K pokoji nás dovezlo malé vozítko, a ještě s námi udělali okružní jízdu po resortu s výkladem kde co je .

Místní zaměstnanci jsou velice milí, vstřícní a přátelští. Dodala bych, že areál je krásná udržovaná zahrada plná květů...opravdová nádhera

Pokoj jsme dostali perfektní, ve 2.p, velký, čistý, pěkný s krásným výhledem na bazén a blízko všeho, přesně podle mých představ. Pokojový úklid probíhal denně, i s nějakou kreací na posteli. Denně jsme dostali 1,5 l vody na osobu na pokoj. Na pokoji kávový servis - varná konvice, hrnky a několik druhů kávy a čajů + cukr. Každý den malý šampón, sprcháč a krém. Fén použitelný, není třeba vlastní. Postele jsou široké a pohodlné. Klima funkční. Elektřina funguje i po vysunutí karty, adaptér na zásuvku není potřeba.

Jídlo - snídaně, obědy i večeře byly bohaté. Vždy bylo všeho dostatek a jídlo nám chutnalo. Každý den maso kuřecí, hovězí i ryba a pokaždé na jiný způsob. Velké množství salátů a dezertů je samozřejmostí. Každý den grilování před hlavní restaurací. Je tam několik restaurací. Dvě restaurace jsou a la carte - italská a arabská. V arabské to bylo fajn. Italská byla také perfektní. Rybí restaurace je za poplatek. Po 4 dnech jsem objevila zmrzlinu, která se vydává denně od 15ti do 17ti hod. v restauraci u pláže. Zaměstnanci kmitají, rychle uklízí ze stolů a vždy se najde volný stůl. Bakšiš nikdo nežádá, ale když se dá, tak se můžou přetrhnout a nosí pití třeba až k lehátku.

Pláž je krásná, s množstvím slunečníků a lehátek. Lehátka jsou nová, se stínítkem, super vychytávka. Na pláži probíhají animace všeho druhu. Na pláži je bar, kde dělají fresh džusy za poplatek. 0,3l za 3$. Vyzkoušeno . Moře je krásně čisté s malými vlnkami. Podmořský život minimální. Pár lidí šnorchluje, ale je vidět jen několik druhů malých rybiček. Na oplátku je do moře skvělý přístup a odliv prakticky žádný. Procházka po pláži možná pouze vpravo od resortu. Nalevo od resortu ostraha nepouští - soukromá pláž.

Bazény v areálu byly perfektní. Jeden je dětský, jeden s tobogány a 3 klasické, z nichž jeden je vyhřívaný. Ten je luxusní. Přitéká do něj horká voda. Vyhřívají ho po celou zimu, prý až do konce dubna. Tipuji, že teplota v něm byla okolo 35°C .

K návštěvě Hurghady jsme využili hotelový bus. Cena 14$ za osobu tam i zpět. Jezdí to 3x denně.

Podtrženo a sečteno, užili jsme si nádherných 12 dnů dovolené a rádi se sem ještě vrátíme a bude to už toto září ❤ a třeba dostaneme i červený náramek :-)

Datum pobytu: březen 2018
5  Poděkujte uživateli Olga C.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. července 2018

Dear Mrs. Olga,

We do highly appreciate that you found the time to post your holiday feedback on Trip advisor. We are glad to know that you enjoyed your stay with us and very much appreciate your comments.

Kindly be informed the different color from the bracelet are meaning different travel company's.
For us all our Guest in House are TOP VIP :-)

We are certainly looking forward to host you again.

Best regards
Holiday Manager

Recenzováno: 2. července 2018

Při 14 denním pobytu jsem marně hledala co se mi v tomto hotelu líbilo.Snad jen náš uklizeč pokoje a zahradníci.To jsou pracovníci před kterými smekám,ale ostatní personál spíš obtěžoval.Pět hvězd tohoto hotelu jsou výsměchem.Špína patří asi v této zemi k normálu,ale pokud informujete nejvyššího manažera o nějakém nedostatku a on 7dní nereaguje to je opravdu k pláči.Konkrétně šlo mašinu na kávu,která v plážovém baru úplně vlevo na pláži u WC byla zbytečná.Takže pokud někdo chtěl kávu musel se pěkně projít do fronty k jedinému kávovaru na pláži.No supr.Pan nejvyšší manažer má asi Čechy za podřadné hosty a tak se chová jako by ho obtěžovali.Zdravení personálu vůbec nečekejte jen u večere stojí milá holčina a ta zdraví s úsměvem každého.Od té by se měl manažer hotelu i s personálem učit.Náramek který Vám hned při příjezdu dají označuje cestovku a zemi a asi i to jak se k Vám má personál chovat.Myslela jsem že už se naučili vážit zákazníků,kteří jim vozí peníze,ale opět jsem se spletla.Škoda.Země a moře krásné,ale pobyt dělá i hotel a personál.

Datum pobytu: červen 2018
5  Poděkujte uživateli robinsonka66.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. července 2018

Dear Valuable Guest,

Thank you for sharing your holiday impressions with us.
We are sad that we didn't exceed your expectations. We discussed your comments with the head departments concerned and follow your entire request while you mentioned it.

We hope that we can welcome you again in Caribbean World Resort Soma Bay assuring to make your stay more comfortable than the last one.

Best regards,

Ismail Mohamed