Recenzováno: 28. října 2018

jednim slovem parada. Nektere negativni recenze co zde ctu, tezce nechapu. Jsou to jen lzi a nebo to pisi psychicky naruseni lide. Pry po hotelu se vali pytle s odpadkama, psal jeden recenzent, ano vali, kdyz uklizeci vysypavaji smeti, tak stosuji pytle u cest, kde zahy je sbira traktor s vleckou. Pry zadne vecerni programy?!?! Pan asi znal cestu z pokoje do restaurace a zpet. Kecy a zase jen kecy.
Takze.... po prijezdu do hotelu cca v 6 rano, jsme dostali ihned pasky na ruku a mohli jit v 7 rano na snidani. V 9h jsme dostali pokoj, coz jinde jen tak nedostanete. Pokoje jsou prostorne, my meli i terasu. na pokoji varna konvice, caj i kafe doplnuji, vcetne 1.5 vody denne na osobu. Trezor, lednice jasna vec. Hotel je male mestecko, hromada obchudku, 4 bazeny, 4 restaurace a nekolik baru i na plazi je nekolik baru. Pokud chcete na obed a jste na plazi, nemusite do hlavni restaurace, jedna je u plaze, kde se v pohode taky najite. Denne vecerni programy v teatru, dale denne pred restauraci posezeni u zive hudby nebo si muzete zajit na diskoteku nad hlavni restauraci. Z jidel si vyberete, proste klasika. V jidelne je koutek pro deti, male stolecky, vlastni detsky bufet a TV kde bezi pohadky. Nechapu lidi, co zde pisi stravovani nic moc, by me zajimalo co jedi doma..ehmm,chleba s maslem!
Plaz a more proste pecka, tohle nenajdete nikde v Egypte a to mi verte. Zadny odliv, zadny molo, more nadherne ciste a do vody naboso, je tam pisek.
Hotel ma nadhernou zahradu po celem arealu o kterou se tam denne staraji.
Jinak v hotelu je i lekarna a hotelova klinika.
Klientela se sklada zhruba z 40% cechu, 30% nemcu, 20% ukrajincu a zbytek jsou srbove, madari a asi 3 arabske rodiny jsem tam videl. Vsichni slusni a vychovani.
A pro ty co plivou na tento hotel, male srovnani. Na vyletech jsme se potkali s cechy z jinych peti hvezdickovych hotelu z okoli, jako je treba Movenpick atd. bylo nam receno, ze se po tydnu najedli na vylete, jelikoz na hotelu neni co k jidlu, vcetne pokoju, kde odpadavaji kachlicky a je videt do vedlejsiho pokoje, dale na plaz nejakych strmych 200 schodu atd.
Zlatej Caribbean World :-)
Shrnuto, super misto, super hotel, vyborne pro rodiny s detmi

Datum pobytu: říjen 2018
6  Poděkujte uživateli kmochacek19.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. listopadu 2018

Dear Valued guest

WOW,thank you very much for your stay at Caribbean World Resort Soma Bay and for taking the time to tell us about your wonderful experiences.

It is nice to read that there are also guests who support us :-)

It was a big pleasure for us and we look forward to welcoming you again soon at Caribbean World Resort!

Best regards Semra Acar,

Recenzováno: 21. října 2018

Příjemný usměvavý personál,perfektní obluha, čistota. Perfektní zahrada. Bezva animační programy na pláži a večer program v teatru. Vám pak nezbývá nic jiného než si užívat příjemnou dovolenou. Byli jsme moc spokojeni

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli jaalesek.

Dear Valued guest
Thank you for taking the time to rate our house at Tripadvisor
I am pleased that we have fulfilled your expectations with the consumer impression and that you were satisfied with the service.

We look forward to welcoming you to the Caribbean World Resort soon!

Sunny greetings from Soma Bay,
Semra Acar, Guest Relations Manager

Recenzováno: 18. října 2018

Zahrada v tomto hotelu nemá chybu. Ale služby a stravování nic moc. Dostali jsme pokoj v přízemí bez balkonu. V pokoji chyběl stolek a 2 židle nebo křesla, nebylo si kam dát věci. Uklid byl odfláknutý. Jak se říká jedním hadrem vše. V tomto hotelu jsou ubytováni i Egypťané, kteří svojí kulturou stolování ohromují všechny.Nepořádek na stolech, velké množství nedojedeného jídla no hrůza. Jedna rodina sčítá tek 7-8 lidí. Cestovní kancelář by měla upozornit na přítomnost těchto lidí v hotelu.Myslím si, že by měla dovolená probíhat v klidnějším rázu.

Tip ohledně pokoje: neumísťovat Egypťany mezi dovolenkáře
Poděkujte uživateli jindula2018.

Dear Valued guest,

Thank you for your stay at Caribbean World Resort Soma Bay and for taking the time to tell us about your experiences.
For your comments, we are very grateful, because only so it is possible to meet our customer requirements.

Your suggestions for improvement, we accept gladly, thank you for your feedback.
We look forward to welcoming you again soon at Caribbean World Resort!

Best regards Semra Acar,

Recenzováno: 9. října 2018

Pokud budete v přímo v tomto resortu a ne ve vedlejším, které některé naše cestovky nabizejí jako economy, tak je tento resort nádherně zelený a co se týče resortu tak si myslím, že opravdu odpovídá 5 hvězdám (egyptským) ;-). Resort byl v době naší návštěvy uklizený a čistý. Pláž jedna z nejhezčích v Egyptě, opravdu jemný píseček, vlez do moře jak při přílivu tak odlivu luxusně stejný, po cca 5m voda po pás. Pláž čistě udržovaná. Korálů velmi málo, asi 4 místa, takové malé ostrůvky. Nám to vynahrazovali brzy ráno želvy, které se tam chodí pást.Lehátka tak akorát, možná by jich mohlo být trošku více.
Ubytování velmi slušné a bezproblémové, 2 dospělí a 2 děti = 1 manželská a 2 samostatné postele, žádná přistýlka - velká pochvala. Pokoj každý den uklizený + 2x 1,5l láhve s vodou.
Nejslabší stránkou a asi jediné co se tu dá vytknout je hlavní restaurace. Je pravda že jsme zde byli po sezóně, která končí 15.9., v sezóně jsou zde 3 restaurace Ala carte 1x v rámci inclusive zdarma, nyní jen jedna. Pestrost stravy v hlavní restaurace slabší, málo až téměř žádné speciality z ryb, málo ovoce (datle, pomeranče, jablka něco málo hroznového vína), tam by chtělo opravdu přidat, možná způsobeno mimosezónou. Nealko pití do papírových pohárků, také 5 hvězdám nesluší. Personál v restauraci není zbytečně rychlí, pomalu sklízí a připravuje stoli po hostech.
Jinak personál usměvavý a ochotný, animátoři snaživý a aktivní, tam pochvala, každý den jak přes den tak večer poměrně bohatý kulturní program.
Jinak bych se nebál tento resort doporučit.

Datum pobytu: září 2018
2  Poděkujte uživateli Discover814204.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. října 2018

Dear Valued guest,

Thank you for taking the time to rate our house at Tripadvisor

We look forward to welcoming you to the Caribbean World Resort soon!

Sunny greetings from Soma Bay,
Semra Acar, Guest Relations Manager

Recenzováno: 27. září 2018 prostřednictvím mobilu

Z Caribbean World Resortu jsme se vrátili 24.9. a nemůžeme si to vynachválit. Sice jsme měli pokoj ve vedlejším Palm de Soma, který již nefunguje, ale využívali jsme služby hotelu Caribbean a dostali krásný prostorný pokoj s výhledem na moře. Podle recenzí jsem byla připravená na ledacos, Egypt je prostě země třetího světa, co si budeme nalhávat, ale naštěstí nebyl důvod k obávám. Resort je velice rozlehlý, člověk zde najde úplně vše. Obchody se suvenýry, obchody s věcmi do vody (levnější lehátka než u nás atd, takže za mě zbytečné tahat z ČR), minimarket, kliniku, spa centrum, kde dělají super masáže a tetování, italskou, arabskou a rybi restauraci (1x za pobyt zdarma, rybí za poplatek, ale moc doporučuji), hlavní restauraci s večerní diskotékou, aladdib cafe s úžasnými vodními dymkami jen za 3 dolary, plazovou restauraci, kterou jsme jakožto lenivci, kterým se nechtělo z pláže využívali furt, několik barů (v jednom z nich každý den po obědě podávali i zmrzlinu), fresh bar, tobogány, skluzavky a několik bazénů. Ačkoliv nejsem typ, kterého by zajímal animační program, tak musím uznat, že tento nás doslova vtahl do dění. Animátoři mají po celý den nabitý program, pořádají například taneční lekce, yogu, Aqua aerobic, minigolf, šipky, beach volleyball, plážový fotbal, břišní tance, apod... a každý večer jsme de účastnili jejich zábavných večerních show, kde se člověk zabavil formou různých soutěži až fakir show. Prostě večer se rozhodně nudit nebudete. Moře je nádherné, sice bez podmořského života, ale s tím člověk musí počítat. Za to vám může nabídnout moře bez znatelného odlivu a nohy bez bot. Písek je příjemný a nemáte strach, že si porezete nohy. Hlavní pláž je udržovaná, lehátka super nové. Vedle se hned nachází potápěčské centrum, takže pokud chcete snorchlovat není problém se domluvit, pořádají také za jízdu na bananu nebo windsurfing apod. Vedle hotelu je take možnost projížďky na velbloudovi, koni nebo vyzkoušet čtyřkolky. Co se mi také velice líbilo byl personál. Největší dřinu teda za me odvedli zahradníci. Navleceni věčně něco dělali a zahrada vypadá fantasticky. Všichni usměvaví, zdraví a ptají se, jak se máte, zda je vše v pořádku, nenatahuji ruce po bakšiši. Jídlo bylo skvělé, potíže střevní žádné, ačkoliv mi už po pěti dnech celkem lezlo krkem. Na snidani dělají dle vašeho přání úžasné omelety, palačinky, donutky, toho jsem se nemohla ujist, ale večeře se celkem opakovali. Každopádně si každý určitě vybere. Za mě tento hotel velice doporučuji a děkuji za příjemně strávenou dovolenou . Snad de brzy uvidíme ☺️.

Datum pobytu: září 2018
2  Poděkujte uživateli lussimorgan.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2018

Dear Mrs. Lussi M.,

WOW, Thank you very much for your very nice comment and for sharing your experience on Trip Advisor following your recent vacation here with us at Caribbean World Resort – Soma Bay, where the whole team spares the maximum effort to ensure the highest possible level of our guest satisfaction.

We are sincerely pleased to know that you enjoyed your stay and we are looking forward to welcome you back soon!

Best regards,

Semra Acar