Recenzováno: 2. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Celkový dojem z hotelu byl příjemný, ačkoliv je znát, že hotel není příliš inovovaný. Zklamání z jídla, stále to samé, čekali jsme lepší nabídku ryb a masa. Personál však příjemný, ochotný. Pokud chcete WiFi připojení mimo recepci a trochu v lepší kvalitě tak si zaplatite 30 euro za deset dnu.Pokoje pěkné, čisté, každý den pitná voda na pokoji. Pláž nádherná, ačkoliv vyplatí se jet mimo sezónu jelikož si zvládnete obsadit lehátka v jakoukoliv hodinu. V sezóně, tedy v létě nemožné pokud si neprivstanete. Je škoda, že je k dispozici pouze jeden vyhřívaný bazén, jelikož ostatní jsou téměř prázdné a k nepoužiti díky naprosto ledové vodě. Celkově jsme si dovolenou užili, ale vicekrat bychom nevyužili díky nabidce jídlu, občerstvení v maximální míře do 0,2 kelímku včetně piva a připojení k internetu, které je více než předražené pokud nechcete čekat na odeslání jedné zprávy přes internet 20 minut. Jinak pěkný hotel, jen by to ještě chtělo trochu zapracovat.

Datum pobytu: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Klara S.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. prosince 2018

Dear Valued guest Mrs. Klara,

Thank you for your stay at Caribbean World Resort Soma Bay and for taking the time to tell us about your experiences. We are glad that you have spent a nice holiday with us.
we are so glade that you enjoyed your time on the beach, and sorry that you did not enjoyed the food but we are working on it to make it better,so hope to see you again to make you feel more satisfied with us,
we accept gladly, thank you for your feedback.

It was a big pleasure for us and we look forward to welcoming you again soon at Caribbean World Resort!

Best regards
Mohamed,Guest Relation

Recenzováno: 28. listopadu 2018

Po procestování velké řady hotelů 4-5***** po celém světě od Thajska přes Emiráty, Turecko, Kanáry, Karibik, Floridu či Vegas jsme s malou dcerkou zkusili prvně Egypt. Máme s čím porovnávat. Hotel jsem vybíral dle řady tipů, recenzí a fotek. Chtěli jsme hezkou pláž a služby "vše u sebe" - pláž, dětský bazén, bar, jídlo. To mělo pasovat. Ale.. Již při příchodu k pokoji vidíte celkovou zašlost, oprýskanost, špínu v koutech. Pokoj: starý, dveře omlácené, oprýskané, rezavé zábradlí balkonu. O podivném zápachu postele nemluvit. Jde se k moři. Tobogány a dětský bazén hezké na foto, ale jinak opět stáří, oprýskanost, špína a ledová voda. Nepoužitelné. Snad jen po 10 drincích tam jezdili jacísi mladíci. Děti žádné. Pláž: krásná, zde není co vytknout. Moře průzračné, bez vln. Nebojíte se neplavoucí dítě nechat na břehu či kus ve vodě. Skvělé! Plážový bar: džus jen prášek + voda a míchat. Drinky podřadný místní alkohol do plastové dvojky. Pivko do dvojky, to taky už by mohli pochopit, že se pije 0,3 nebo 0,5. Plážová restaurace: podivně vyhlížející zelenina, pokusy o maso, kuře v těstíčku. Chutě žádné. Týden jsme to jeli víceméně na těstovinách (spageti s pomodor omáčkou, to nešlo pokazit). Hlavní restaurace obrovská jídelna. k snídani džus z prášku do papírového 0,15 deci kelímku je na 5***** hotelu fakt výsměch. Opět: odjeli jsme to týden na vaječné omeletě a sem tam donut, to nemohli pokazit. Jinak nedůvěra k tomu. Zkusili jsme i arabskou gril restauraci. No, kdo začíná v Česku prvně s grilem, tak se mu to povede asi stejně jako jim. Jinak o ničem. Takže shrnuto: pláž skvělá, přes den fajn. Vše ostatní špatné. Dovolená, kde se za týden ani jednou dobře nenajíte, je poloviční. Hotel je na úrovni slabší turecké 3-4****. Kdo píše, že je to paráda nebo že češi si stěžují, tak asi nikdy nikde nebyl jinde, než v Egyptě. I takoví ale byli na pláži. 20x v Egyptě a nikde jinde. Pak chápu, že se jim tento hotel líbí. Nicméně bereme to jako pozitivní: poznali jsme novou zemi, nový styl služeb. Ale sem už určitě ne.

Tip ohledně pokoje: Je to jedno.
Poděkujte uživateli slavia1956.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. listopadu 2018

Dear Mrs. slavia

Thank you for taking the time to rate our hotel on Tripadvisor.
we are sorry that our hotel was not in expectation as you compare with other hotel around, but it will be pleasure to see you again in our resort to make you feel comfortable and satisfied with us

Mohamed, Guest Relations

Recenzováno: 25. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Super jako vždy,v tomto hotelu jsme byli po sedmé,většinou jedeme na jaře a v říjnu nebo listopadu.Mám jen jednu výtku,jídlo mnohem horší než v květnu Teď ke konci se začalo zlepšovat.Byli jsme od 10.11do15.11. 17.4.2019 chceme jet znovu.Chtěl bych se touto cestou zeptat paní manažerky,zda je ještě v tuto dobu bazén vyhříván.Vím,že recenze hostů čte a odpovídá na ně.Zdavím Vás paní manažerko.Děkuji předem za odpověď.Vašemu hotelu zůstáváme věrni.S pozdravem Václav K.

Datum pobytu: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli 773v_clavk.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. listopadu 2018

Dear Valued guest,

Thank you for taking the time to rate our house at Tripadvisor.
I am pleased that we have fulfilled your expectations for the 7 time in CWR with us.

For your comments, we are very grateful, because only so it is possible to meet our customer requirements.
Kindly be informed the heatet Pool start in winter time, on November.

Semra Acar, Guest Relations Manager

Recenzováno: 15. listopadu 2018

Velice příjemný velký resort. Krásná pláž, dobré služby a příjemný personál za slušnou cenu. Velice nám chutnalo v restauraci Fish market, velice příjemná a usměvavá obsluha. Resort velice vhodný pro děti. Určitě se vrátíme.

Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Martina V.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. listopadu 2018

Dear Mrs. Martina,

Thank you for taking the time to rate our house at Tripadvisor

I am pleased that we have fulfilled your expectations with the consumer impression and that you were satisfied with the service.

Semra Acar, Guest Relations Manager

Recenzováno: 28. října 2018

jednim slovem parada. Nektere negativni recenze co zde ctu, tezce nechapu. Jsou to jen lzi a nebo to pisi psychicky naruseni lide. Pry po hotelu se vali pytle s odpadkama, psal jeden recenzent, ano vali, kdyz uklizeci vysypavaji smeti, tak stosuji pytle u cest, kde zahy je sbira traktor s vleckou. Pry zadne vecerni programy?!?! Pan asi znal cestu z pokoje do restaurace a zpet. Kecy a zase jen kecy.
Takze.... po prijezdu do hotelu cca v 6 rano, jsme dostali ihned pasky na ruku a mohli jit v 7 rano na snidani. V 9h jsme dostali pokoj, coz jinde jen tak nedostanete. Pokoje jsou prostorne, my meli i terasu. na pokoji varna konvice, caj i kafe doplnuji, vcetne 1.5 vody denne na osobu. Trezor, lednice jasna vec. Hotel je male mestecko, hromada obchudku, 4 bazeny, 4 restaurace a nekolik baru i na plazi je nekolik baru. Pokud chcete na obed a jste na plazi, nemusite do hlavni restaurace, jedna je u plaze, kde se v pohode taky najite. Denne vecerni programy v teatru, dale denne pred restauraci posezeni u zive hudby nebo si muzete zajit na diskoteku nad hlavni restauraci. Z jidel si vyberete, proste klasika. V jidelne je koutek pro deti, male stolecky, vlastni detsky bufet a TV kde bezi pohadky. Nechapu lidi, co zde pisi stravovani nic moc, by me zajimalo co jedi doma..ehmm,chleba s maslem!
Plaz a more proste pecka, tohle nenajdete nikde v Egypte a to mi verte. Zadny odliv, zadny molo, more nadherne ciste a do vody naboso, je tam pisek.
Hotel ma nadhernou zahradu po celem arealu o kterou se tam denne staraji.
Jinak v hotelu je i lekarna a hotelova klinika.
Klientela se sklada zhruba z 40% cechu, 30% nemcu, 20% ukrajincu a zbytek jsou srbove, madari a asi 3 arabske rodiny jsem tam videl. Vsichni slusni a vychovani.
A pro ty co plivou na tento hotel, male srovnani. Na vyletech jsme se potkali s cechy z jinych peti hvezdickovych hotelu z okoli, jako je treba Movenpick atd. bylo nam receno, ze se po tydnu najedli na vylete, jelikoz na hotelu neni co k jidlu, vcetne pokoju, kde odpadavaji kachlicky a je videt do vedlejsiho pokoje, dale na plaz nejakych strmych 200 schodu atd.
Zlatej Caribbean World :-)
Shrnuto, super misto, super hotel, vyborne pro rodiny s detmi

Datum pobytu: říjen 2018
6  Poděkujte uživateli kmochacek19.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. listopadu 2018

Dear Valued guest

WOW,thank you very much for your stay at Caribbean World Resort Soma Bay and for taking the time to tell us about your wonderful experiences.

It is nice to read that there are also guests who support us :-)

Best regards Semra Acar,
Guest Relation Manager