Recenzováno: 28. prosince 2018

V Egyptě jsme byli poprvé a byla jsem mile překvapena. Hotel doporučuji a velice chválím, hlavně příjemný personál a animátory, díky nim jsme si užili skvělou dovolenou. V celém komplexu je krásně udržovaná zahrada. Nádherná pláž, které je denně uklízena, průzračná voda, dostatek lehátek a perfektní vstup do moře. Jediné mínus jsou na pláži mouchy. Když se zvedl vítr, tak po nás pořád lezly a bylo to nepříjemné!! Po pláži občas projdou chlapíci kteří nabízejí možnost zakoupení zážitků či služeb od masáží, jízdy na čtyřkolkách, výletů na lodi až po zkrášlující procedůry. My jsme využili jízdu při západu slunce na čtyřkolkách a byl to perfektní zážitek. Doporučuji si přímo na letišti koupit sim kartu (já si koupila od Orange 20GB za 10 dolarů, 15 dnů jsem byla na FB či IG a data jsem nevyčerpala). V době naší dovolené bylo v hotelu méně hostů, což nám vyhovovalo. To místo jsme si prostě zamilovali.

Datum pobytu: prosinec 2018
3  Poděkujte uživateli vendyys28.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. prosince 2018

Dear Valued guest Vendy

Thank you for your stay at Caribbean World Resort Soma Bay and for taking the time to tell us about your experiences. We are glad that you have spent a nice holiday with us and had your experience with our hotel service and friendly staff,
Thanks for your recommendation for our relaxing beach holiday,

It was a big pleasure for us and we look forward to welcoming you again soon at Caribbean World Resort!

Guest Relation: Mohamed

Recenzováno: 26. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Klidný hotel pro starší i mladší generaci s dětmi.Super přístup do moře.pisek.Zadne korály.Kdo chce korály ví že musí jinam.Jidlo dostačující..je z čeho vybrat.Až se ty dotyčný co tu psali..že jídlo stojí za houby..dostanou do hotelu kde bude fronta a jídlo na ně nezbude pak mohou soudit.Animatoři se snaží.za ČR sl.Ema což v jiných hotelech postrádám.Volejbal šipky petang .pl.fotbal.branky ve vyhřívaném bazénu.Skluzavky do vody pro děti.Koutky jak bazenové..tak jídelní spešl pro děti.Vylety jako v každém hotelu.Pokoj překvapil velké postele rychlovarná konvice .Vody dostatek..výhled na zeleň postačující.koupelna o.k.Na námitky protéká wc..málo odteká umyvadlo
do 30 min spraveno. Obsluha personál vstřícný..je toho mnoho ale myslím..že pokud nechcete zlatá vejce budete v pohodě

Termín dovolené s partnerem: prosinec 2018
Jídlo a stravování:
Lokalita (umístění hotelu, okolí):
Vybavení hotelu (posilovna, SPA atd.):
50%
Vhodný pro:Rodiny s dětmi..mladší i starší..vozíčkáře..

Přeji pěknou dovolenou

Datum pobytu: prosinec 2018
3  Poděkujte uživateli Jiri69.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. prosince 2018

Dear Valued guest Jiri

Thank you for your stay at Caribbean World Resort Soma Bay and for taking the time to tell us about your experiences. We are glad that you have spent a nice holiday with us and had your experience with our animation team,
Thanks for your recommendation for our relaxing beach holiday,

Guest Relation: Mohamed

Recenzováno: 2. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Celkový dojem z hotelu byl příjemný, ačkoliv je znát, že hotel není příliš inovovaný. Zklamání z jídla, stále to samé, čekali jsme lepší nabídku ryb a masa. Personál však příjemný, ochotný. Pokud chcete WiFi připojení mimo recepci a trochu v lepší kvalitě tak si zaplatite 30 euro za deset dnu.Pokoje pěkné, čisté, každý den pitná voda na pokoji. Pláž nádherná, ačkoliv vyplatí se jet mimo sezónu jelikož si zvládnete obsadit lehátka v jakoukoliv hodinu. V sezóně, tedy v létě nemožné pokud si neprivstanete. Je škoda, že je k dispozici pouze jeden vyhřívaný bazén, jelikož ostatní jsou téměř prázdné a k nepoužiti díky naprosto ledové vodě. Celkově jsme si dovolenou užili, ale vicekrat bychom nevyužili díky nabidce jídlu, občerstvení v maximální míře do 0,2 kelímku včetně piva a připojení k internetu, které je více než předražené pokud nechcete čekat na odeslání jedné zprávy přes internet 20 minut. Jinak pěkný hotel, jen by to ještě chtělo trochu zapracovat.

Datum pobytu: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Klara S.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. prosince 2018

Dear Valued guest Mrs. Klara,

Thank you for your stay at Caribbean World Resort Soma Bay and for taking the time to tell us about your experiences. We are glad that you have spent a nice holiday with us.
we are so glade that you enjoyed your time on the beach, and sorry that you did not enjoyed the food but we are working on it to make it better,so hope to see you again to make you feel more satisfied with us,
we accept gladly, thank you for your feedback.

Mohamed,Guest Relation

Recenzováno: 28. listopadu 2018

Po procestování velké řady hotelů 4-5***** po celém světě od Thajska přes Emiráty, Turecko, Kanáry, Karibik, Floridu či Vegas jsme s malou dcerkou zkusili prvně Egypt. Máme s čím porovnávat. Hotel jsem vybíral dle řady tipů, recenzí a fotek. Chtěli jsme hezkou pláž a služby "vše u sebe" - pláž, dětský bazén, bar, jídlo. To mělo pasovat. Ale.. Již při příchodu k pokoji vidíte celkovou zašlost, oprýskanost, špínu v koutech. Pokoj: starý, dveře omlácené, oprýskané, rezavé zábradlí balkonu. O podivném zápachu postele nemluvit. Jde se k moři. Tobogány a dětský bazén hezké na foto, ale jinak opět stáří, oprýskanost, špína a ledová voda. Nepoužitelné. Snad jen po 10 drincích tam jezdili jacísi mladíci. Děti žádné. Pláž: krásná, zde není co vytknout. Moře průzračné, bez vln. Nebojíte se neplavoucí dítě nechat na břehu či kus ve vodě. Skvělé! Plážový bar: džus jen prášek + voda a míchat. Drinky podřadný místní alkohol do plastové dvojky. Pivko do dvojky, to taky už by mohli pochopit, že se pije 0,3 nebo 0,5. Plážová restaurace: podivně vyhlížející zelenina, pokusy o maso, kuře v těstíčku. Chutě žádné. Týden jsme to jeli víceméně na těstovinách (spageti s pomodor omáčkou, to nešlo pokazit). Hlavní restaurace obrovská jídelna. k snídani džus z prášku do papírového 0,15 deci kelímku je na 5***** hotelu fakt výsměch. Opět: odjeli jsme to týden na vaječné omeletě a sem tam donut, to nemohli pokazit. Jinak nedůvěra k tomu. Zkusili jsme i arabskou gril restauraci. No, kdo začíná v Česku prvně s grilem, tak se mu to povede asi stejně jako jim. Jinak o ničem. Takže shrnuto: pláž skvělá, přes den fajn. Vše ostatní špatné. Dovolená, kde se za týden ani jednou dobře nenajíte, je poloviční. Hotel je na úrovni slabší turecké 3-4****. Kdo píše, že je to paráda nebo že češi si stěžují, tak asi nikdy nikde nebyl jinde, než v Egyptě. I takoví ale byli na pláži. 20x v Egyptě a nikde jinde. Pak chápu, že se jim tento hotel líbí. Nicméně bereme to jako pozitivní: poznali jsme novou zemi, nový styl služeb. Ale sem už určitě ne.

Tip ohledně pokoje: Je to jedno.
Poděkujte uživateli slavia1956.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. listopadu 2018

Dear Mrs. slavia

Thank you for taking the time to rate our hotel on Tripadvisor.
we are sorry that our hotel was not in expectation as you compare with other hotel around, but it will be pleasure to see you again in our resort to make you feel comfortable and satisfied with us
We look forward to welcoming you to the Caribbean World Resort soon!

Sunny greetings from Soma Bay,
Mohamed, Guest Relations

Recenzováno: 25. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Super jako vždy,v tomto hotelu jsme byli po sedmé,většinou jedeme na jaře a v říjnu nebo listopadu.Mám jen jednu výtku,jídlo mnohem horší než v květnu Teď ke konci se začalo zlepšovat.Byli jsme od 10.11do15.11. 17.4.2019 chceme jet znovu.Chtěl bych se touto cestou zeptat paní manažerky,zda je ještě v tuto dobu bazén vyhříván.Vím,že recenze hostů čte a odpovídá na ně.Zdavím Vás paní manažerko.Děkuji předem za odpověď.Vašemu hotelu zůstáváme věrni.S pozdravem Václav K.

Datum pobytu: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli 773v_clavk.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. listopadu 2018

Dear Valued guest,

Thank you for taking the time to rate our house at Tripadvisor.
I am pleased that we have fulfilled your expectations for the 7 time in CWR with us.

For your comments, we are very grateful, because only so it is possible to meet our customer requirements.
Kindly be informed the heatet Pool start in winter time, on November.

We look forward to welcoming you to the Caribbean World Resort soon!

Sunny greetings from Soma Bay,
Semra Acar, Guest Relations Manager