Recenzováno: 5. května 2019

Báječný hotel, za ty peníze velký luxus. Byl jsem s 15. letou dcerou a 70. letou maminkou. Obě by se rády ještě letos na podzim do CWR vrátily. Skutečně fajn hotel pro všechny věkové kategorie.
Výborné pečivo, omelety, sýry, salámy, párky, medy, džemy, palačinky, toasty, zelenina a ovoce k snídani. Obědy i na pláži s polévkami, rybami, masem, těstovinami, spoustou dezertů, salátů, ovoce. Večeře je zážitek sám pro sebe (suši, tuňák).
V hotelu jsem byli brzy ráno (odlet z Prahy 1:20) a rovnou mohli na snídani. Pokoje se standardním vybavením jsou prostorné. Měli jsme 4 veliké postele vždy nádherně ustlané. Denně doplněné pití v lednici.
Krásné a čisté pláži, kde jsme vždy našli lehátka, chybí jen ti koráli. Je ale úžasná. Téměř bez odlivu a pro děti ráj. Alternativou jsou bazény v krásných zahradách, v kterých je ostatně celý resort.
Skvělí animátoři vás zapojí do svých akcí, pokud máte chuť.
Dobré čepované pivo potěšilo mne, káva a víno babičku a nealko a zmrzlina dceru.
Určitě se rád vrátím .

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Kalivoda M.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. května 2019

Dear Kalivoda M,

Thank you for your stay at Caribbean World Resort Soma Bay and for taking the time to tell us about your experiences.
We are very glad that you, your daughter and you Mothe have spent a nice holiday with us and enjoy everything.

It was a big pleasure for us and we look forward to welcoming you again soon at Caribbean World Resort!

Best regards Semra Acar,
Guest Service Center Manager

Recenzováno: 24. února 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší animátoři který jsem kdy viděla (Ema, Iva, Fabio, Rio a Mizzo) byli ochotný, vstřícný a hodně si povídali. Já s míma bratrama jsem od rána do večera chodila do Kids clubu a každý den na Mini disco i když mi je 13 tak jsem tam chodila hodně ráda. Takže moc doporučuji všem. Moc ale moc užitá dovolená. Nela ❤️❤️❤️

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Nela K.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. února 2019

Dear Valued guest,

Thank you very much for your very nice comment and for sharing your experience on Trip Advisor following your recent vacation here with us at Caribbean World Resort – Soma Bay and also your enthusiasm for our Egypt.

We are sincerely pleased to know that you enjoyed your stay and we are looking forward to welcome you back soon!

Best regards,

Ekaterina Sautina
Guest Service Center
Caribbean World Resort

Recenzováno: 16. února 2019 prostřednictvím mobilu

Super prodejce parfémů miky,super ceny plus dárečky. Animátoři Ema,Iva,Fabio ,Rio a mizzo super. Děti s Ivou a Emou byli od rána až do večera. Příští rok znova. Nedoporučuju koupit výlet od místních co otravujou na pláži,odvezou vás na ostrov odpadků za 100 euro. Nosí modré trička a každý je pro něj Honza . Na to dávat pozor ,jinak super

Poděkujte uživateli Erika3584.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. února 2019

Dear Valued guest Erika,

We do highly appreciate that you found the time to post your holiday feedback on Trip advisor. We are glad to know that you enjoyed your stay with us and very much appreciate your comments
Great thank you for comments about the contractor at the Beach we will investigate the matter.

We are certainly looking forward to host you again.

Best regards
Semra Acar, Guest Service Center Manager

Recenzováno: 8. února 2019

Krásná dovolená - tak se to dá asi říci dvěma slovy.
Co se týče hotelu - pěkný, pokoje prostorné, uklizené. Denně čisté ručníky i úklid.

Jídlo - opravdu by mě zajímalo, co lidé jedí doma, protože zde byl výběr opravdu veliký. Snídali a večeřeli jsme v hlavní restauraci a na oběd jsme chodili na pláž do Tortuga jídelny, kde byl trochu menší výběr, ale hodně stejný jako v hlavní restauraci, takže vám odpadne běhání po celém resortu.
Jediné mínus v jídle je hovězí maso, které bylo skoro vždy tvrdé - obrovská škoda, takové krásné a libové maso a skoro všichni jej vyhazovali :-( Chtělo by to jej péci/vařit tak o hodinu déle.

Animátoři - asi nejlepší tým co jsem kde zažila, usměvaví, milí a vždy pro každou špatnost, stačí jen "nabrnknout" a už se chytnou :-)

Ema - animátorka - super práce, poradí co může a pomůže :-) Pokud sem pojedete vemte jí prosím českou klobásku nebo Lovečák :-) Emi, promiň, já musela :-))))))

Fabio je super, už jen když jej člověk vidí, hned má lepší den :-)

I zbytek týmu animátorů jsou super, tímto všechny zdravím.

Všechen personál byl milý, jediný nepříjemný byl barman v plážovém baru,u něj měl člověk pocit, že vlatsně obtěžuje, ale toto vřele vynahradili ostatní číšníci.

Pláž - krásná, čistá s průzračnou vodou a pozvolným vstupem do vody.

Ještě mínus - ale za to bohužel hotel nemůže - jsou Egypťané. Jejich stolování je opravdu zážitek :-( Tuny jídla, které si nasnášejí na stůl a dvakrát si kousnou a odejdou a vše jde do zbytků :-( A nejen to, ale i nepořádek co po nich zůstává je opravdu k pláči :-(

Celkově mohu hotel doporučit a určitě jsme zde nebyli naposledy a rádi se (snad brzy) vrátíme.

Datum pobytu: únor 2019
1  Poděkujte uživateli Cibetecka.
Business D, Public Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. února 2019

Dear Mrs Katarina,

WOW, Thank you very much for your very nice comment and for sharing your experience on Trip Advisor following your recent vacation here with us at Caribbean World Resort – Soma Bay, where the whole team spares the maximum effort to ensure the highest possible level of our guest satisfaction.

Best regards,

Semra Acar
Guest Service Center Manager
Caribbean World Resort

Recenzováno: 1. února 2019 prostřednictvím mobilu

Toto místo se Vám okamžitě zalíbí. Lidé jsou ti příjemní animátoři( Ema, Mizo, Rio, Fabio a Eli) jsou skvělý po celý den se Vám věnují a jsou ochotni Vám a čímkoliv pomoct. Program který tu pro vás každý den připravuji je velmi pestrý večerní show jsou bezkonkurenční. Každý den se můžete těšit na něco nového. Hotel je čistý, je tu na výběr z mnoha jídel. Vřele doporučuji se sem podívat.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Barunka K.
Business D, Guest Relations Manager v zařízení Caribbean World Resorts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. února 2019

Dear Barunka,

WOW! Thank you for your great review, what great motivation for our entire team. We are pleased that we could surprise your expectation positive, especially the animation team is very happy and thanks for your wonderful review.

We would be very happy to welcome you once again,

All the best for you and sunny greetings from the Red Sea,
Yours sincerely
Semra Acar, Guest Service Center Manager