Recenzováno: 9. února 2020

Včera jsme se vrátili z bezva dovolené právě z tohoto hotelu. Byli jsme zde podruhé a opět nezklamáni. Malý problém s prasklým potrubím s vodou v pokoji nad námi recepce ihned vyřešila. Okamžitě jsme dostali náhradní pokoj, kde nešla tv, po nahlášení opět ihned náprava. Personál, od uklízeče až po nejvyššího ochotný, milý. Animátoři bez chyby, Koko, pán malého vzrůstu, ale velkého srdce a talentu. Dlabanec super, grilovačky, maso dušené na všelijaký způsob, zelenina moc chutně připravovaná. Pití jakékoliv. Chtěla bych vidět někoho, kdo takhle třeba snídá. Asi nikdo, že. Takže, když situace dovolí, pojedeme sem zas, My jsme žádnou chybu nenašli, byli jsme zde s vnukem a ten chce zas jen sem.

Datum pobytu: únor 2020
1  Poděkujte uživateli 184pavlat.
Recenzováno: 26. prosince 2019

V tomto resortu jsem byl uz po 3 a muzu ric ze spokojenost.Hodne lidi nadava na stravu ale me tu vzdy chutnalo akorat tu neni velky vyber. Jinak animatori jsou super plaz hezka a personal ochotny.Tento hotel muzu doporucit nenarocnym cestovatelum.za tu cenu ale super.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Camper32919236574.
Recenzováno: 2. prosince 2019

Pokoje jsou opravdu strašné, ale to jsme věděli dle předchozích recenzí. Snídaně každý den stejné, takže poslední dny už člověk nevěděl co jíst. Ale co hotel povzneslo nahoru, bylo moře! To bylo něco neuvěřitelného. Tak krásné korály a ryby jsem nikdy neviděla a to doopravdy hodně cestuji. Co je další pozitivum, že na pláží je přímo potápečské centrum, kde se domluvíte na hezkém potápění, a i na hezké výlety. Jeli jsme na Delphine House a tam jsme plavali s více než stovkou delfínu ♥ Za mě nepopsatelný zážitek.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli 29hankah.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

V Pensee Royal Garden jsme strávili krásný týden na přelomu září a října ve složení rodina 2+3 a naši známí bez dětí.
Po příjezdu jsme dostali náramky a mohli hned na snídani. Pokoj byl volný už v cca 10 hodin. Byl nám také nabídnut lepší superior pokoj (bez doplatku), my ale chtěli bungalov protože je blíž u pláže.
Největším plusem hotelu je krasna pláž, která je vhodná pro šnorchlování, ale i pro nejmenší děti - těch tu ale v tuto dobu moc nebylo. Pro potápění a šnorchlovaní se dá využít i pláž u vedlejšího hotelu, kde je lepší přístup na volné moře. Přímo před hotelem je pláž zejména při odlivu oddělená od širého moře mělkými koráli, což může být výhodné když fouká vítr - vlny sem většinou nedosáhnou. Bonusem byl delfín, který připlaval posledni den. Na pláži nikdy nebyl problém s místem - vždy jsme měli slunečník, lehátka i ručníky a to přes to, že jsme na pláž chodili až poměrně pozdě.
Co se týká pokoje a celkově vybavení hotelu je postarší a k dokonalosti má kus cesty. My měli dva bungalovy které jsou blíž k moři, ale hůře vybavené. V jednom šla špatně klima, ale dalo se to i bez ní. Když nastal problém personál vždy hned pomohl. Moc příjemný není smrad ze splašků, kterými zalévají kytky.
Jídlo nám všem chutnalo. Masa je méně, ale také chutné. Výborná zelenina. Ráno na snídani udělají vajíčkovou omeletu, fresh džus (1.5€), lívanečky... Na snídani nám chybělo více ovoce. Velký plus vidíme v obědech přímo na pláži. Opět jsme si vždy z nabídky vybrali a chutnalo. Moc dobré jsou i fresh džusy za 2€ které je zde možné objednat. K večeři je pak i dost dortiků a ovoce.
U pití bychom uvítali méně sladké nápoje. Postmix je nic moc. Pivo se dá, ale problém můžou být malé plastové kelímky. Ten jsme vyřešili vlastnimi plastovými. Víno nám moc nechutnalo.
Personál restaurace, animační tým i ostatní personál je moc milý a ochotný.
V hotelu převládají hlavně Češi, Poláci, Němci.
Celkově hodnotíme dovolenou i přes menší nedostatky velmi pozitivně a klidně bychom jeli znova!

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli prochazkalukas.
Recenzováno: 31. října 2019

V Egyptě jsme byli několikrát a tento hotel vyčnívá svou pláží. Moře je pro lidi od 1-X let. Je krásně vyhřáté, bez příboje (chráněno korálem), můžete být ve vodě neskonale dlouho, jako v akvárii. Tady jsme poprvé šnorchlovali celá rodina. Nádherné záběry.
Jinak zbytek odpovídá ceně. Jídlo vynikající - nebyly žádné žaludeční problémy. Skromnější. Zatím nejmenší výběr. Alespoň jsme nepřibrali.
V hotelu se bez problémů domluvíte česky. 80% čechů.

Datum pobytu: srpen 2019
2  Poděkujte uživateli Milan M.