Recenzováno: 21. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Ahoj všichni kdo přemýšlíte o dovolené na Mauriciu. Když vynecháme dlouhotrvající let, který je jediná vada, tak po přistání se ocitnete v ráji. Nestihli jsme procestovat celý ostrov, ale kde jsme se dostali, tak všude nádherně modré moře a pohodový a ochotní lidé. Označujeme jednoznačně za nelepší dovolenou v životě. Hotel přímo pod horou Le Morne je pohádkově klidný a máte pocit, že jste tu jenom vy. Personál hotelu je fajn a vše bylo naprosto v pořádku. Kdo váhá tak nemusí, opravdu to stojí za pár hodin v letadle.

Datum pobytu: únor 2019
1  Poděkujte uživateli janpW5559KW.
Recenzováno: 14. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Nalezli jsme zde bezvadnou aktivitu (nejen) pro děti. Arvin se našemu Honzovi nádherně věnoval, radil mu s barvami i kompozicí, a výsledek stál za to Zaplatili jsme jen za plátno, barvy a Arvinova asistence je služba hotelu. Honza byl nadšený a hned si objednal další “lekci”.
Rozhodně doporučuji vyzkoušet

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli janv617.
Recenzováno: 25. září 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá dovolená po všech stránkách. Překrásná příroda, vynikající jídlo, ubytování, služby i zábava.Nejlepší byl výlet lodí za delfíny s potápěním a následným pohoštěním na nedalekém ostrově, kde mám nalovili a ugrilovali čerstvé obří langusty.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli 697alenat.
Recenzováno: 9. září 2018

Perfektní dovolená. Krásné místo. Velice milý, vždy usměvavý a vstřícný personál (Aurelie & Duc). Výborná kuchyně. Široký výběr jídel a vše velice chutné. Hotel se nachází přímo na pláži. Pláž je krásná, avšak větrná. Je to ráj surfařů.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Klára K.
Recenzováno: 26. dubna 2018

Pobyt byl úžasný, nejvíce oceňujeme personál, který byl vždy víc než přívětivy, se vším nám vždy pomohli. Asi jsme nebyli na místě, kde by bylo tolik usměvavých lidí.I když tu jsou všichni v práci dělají ji s radostí a člověk nemá pocit že je něco obtěžuje.Okolí hotelu je krásně upraveno, uklizeno. take musíme pochválit jídlo, které bylo vždy super, chtné a dostatek všeho. Měli jsme zde malou holčičkuktetou neustále opečovávali, starali se, vařilo speciální jídla jen pro ni a podobně. Jednoznačně pro rodiny s dětma doporučujeme.

Datum pobytu: duben 2018
1  Poděkujte uživateli TerezaM291.