Recenzováno: 16. srpna 2019

Po několika letech váhání, jsem se konečně rozhodla koupit zájezd k moři. Vybrala jsem hotel Tia Maria, zaplatila a pak mě napadlo podívat se na recenze, což jsem neměla dělat. Doslova mě šokovaly a zkazily mi náladu. Byly příšerné. Chtěla jsem zájezd okamžitě zrušit, jenže mě byla nabídnuta jen polovina peněz zpět. Tak jsem se rozhodla to risknout.Ještě,že jsem to nezrušila, byla to krásná dovolená. Hotel byl krásný, čistý,pokoj velký s balkónem. Personál byl příjemný, milý,obsluha perfektní, jídlo výborné,velký výběr všeho, nikdy se nestalo, že by nebylo z čeho si vybrat. Animační program byl také pěkný. Prostě není,co vytknout. Nám se dovolená moc líbila, všem doporučuji. Určitě se sem ještě vrátíme. ☺️☺️☺️

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Michaela M.
Recenzováno: 15. srpna 2019

Absolutně nechápu recenze, které tady čtu. Letěly jsme parta 4 holek na 12dní a podle recenzi jsme čekaly hrůzu a přitom jsme dostaly krasne pokoje s výhledem na bazén, ochotný personál jak na baru tak v jídelně, skvělý animační tým, který nám každé ráno nastartoval náladu tancem a aquazumbou. Co se týče jídla, ano první den jsme čekaly, ale to bylo jediné, jidlo bylo výborný, vyber všeho, personal jidlo neustále doplňoval, takže se nestalo, ze by nejake jidlo chybělo. Chtěla bych velmi pochválit kuchaře u grilu, který vařil naprosto skvěle! Sice to trvalo delší dobu, ale to jen diky tomu ze se kuchař fakt snažil o co největší pochoutku.☺️ Na plaz to trvalo max 10 minut, příjemnou procházkou, která nikomu neuskodila po tom výborném jídle. Pokoje každý den uklizené. Proste dovolená na 1*!! Za rok se vrátíme 100% zas do tohoto hotelu ale na 15 dni!:) děkujeme moc z skvělou dovolenou!!! Verca, Lenka, Dominika, Anet❤️❤️❤️❤️

Datum pobytu: srpen 2019
2  Poděkujte uživateli Verůnka B.
Recenzováno: 14. července 2019

Pro nás velká spokojenost, bydleli jsme v druhém patře, takže jsme nečekali stále na výtah, jídlo výborné, personál skvělý, úklid vpořádku....určitě pro někoho strávená dovolená na tomto hotelu může být spíše rušnějšího charakteru, ale to k ubytování na pobřeží patří.

Tip ohledně pokoje: určitě nižší patro vzhledem k vytíženosti výtahů, balkon k bazénu pokud chci rušnější večer...
Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Miroslava U.
Recenzováno: 4. července 2019

Hotel Tia Maria je černá můra mojí dovolené. Bylo by toho daleko víc, co napsat, ale největší hrůza je jídelna, která nedostačuje kapacitou ani zdaleka.
Než se vůbec dočkáte, aby bylo možné do jídelny vstoupit postojíte ve frontách i více než 40 minut. Následně pokud najdete čistý talíř, což chce také štěstí, nastává boj místo, kde se najíst.
Podobný kapacitní problém u bazénu, u výtahu, v lobby baru...
Za první dva dny dovolené jsem čekání ve frontě na cokoliv v tomto hotelu ztratil 3 hodiny času z dovolené a to se opravdu nevyplatí.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Šimon P.
Recenzováno: 19. září 2017

Pokoj krásný,čistý,jídlo dobré,pltí zdarma co kdo chtěl.Hotel asi 400metrů od moře,ale procházíte mezi obchody.Moře čisté,teplé,no krásné.Dovolená super.Jedině kdo tu atmosféru kazil byli turisté z Anglie i od nás.Chovali se hnusně.

Datum pobytu: září 2017
1  Poděkujte uživateli zdenahlavno.