Recenzováno: 15. listopadu 2019

Dovolena v zari 2019 s Blue Style. Mel jsem pocit bezpeci, geograficke, kulturni, jazykove blizkosti. Sympaticky personal, klidne prostredi (pobyt mimo sezonu). Pri otevrenem okne prijemna teplota na spani, studena voda skutecne studena, ne vlazna. V TV zpravodajske kanaly, wifi na mem pokoji na sledovani videa nestacila. Plaz je urcite vyrazne dal nez 400 m, pri delsim pobytu se omrzi chodit k mori vickrat denne. Nekdo ocenuje nakupni moznosti, mne prislo, ze vsude maji plus minus tytez sunty za tytez ceny. Obtezovani ruznymi prodejci temer neexistuje. (Nejhorsi na pobytu byli uzkostlivi plavcici, kteri lidi vyhaneli z vody uz pri malych vlnach, i kdyz tam byli jen po kolena. Nepretrzite rusive piskani.) All inclusive program dobry, ale tipuji, ze napr. v EGY by za srovnatelnou cenu slo poridit bohatsi. Kdybych za zajezd zaplatil "plnou" cenu, bylo by to moc. Konkretni vyhrady? Jen detaily. Bez ohledu na hry se hvezdickami si snad hotel muze do restaurace dovolit kovove kavove lzicky ne? Nabidka peciva k snidani byla rozmanita (rozpekane, veka, toasty, v testicku...), ale cerstvou housku jsem videl jen jednou. Nakoupit rano pecivo by nemel byt problem, totez plati o opatrovani nabizenych jidel popisky. Na druhou stranu ocenuji snahu jidlem neplytvat.

Tip ohledně pokoje: smenarna hned u hotelu, leva za koruny, klidne za dvoustovku
Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Fr E.
Recenzováno: 22. srpna 2019

S přítelem jsme hledali dovolenou za přijatelnou cenu a narazili jsme na hotel Tia Maria. Po přečtení recenzí jsem se celkem obávala, ale jelikož mám již zkušenost,že recenze jsou často přehnané a zbytečně vyhrocené, rozhodli jsme se zariskovat a zájezd koupili. A udělali jsme dobře.
Po příjezdu na hotel (cca okolo 23. hodiny) jsme dostali klíče od pokoje a pozdní večeři (sendviče, jablko, sušenky). Pokoj byl skromně zařízený (postele, skříň, noční stolky, psací stůl). Jako velké plus beru lednici, wifi a klimatizaci zdarma. Koupelna klasicky sprchový kout se závěsem, wc, umyvadlo. Vše bylo čisté. Uklízečka chodila každý den, vynesla koš a ustlala postel. Ručníky vyměnila jen jednou, je pravda, že mohla alespoň 2x.
Co se jídla týče, absolutně nechápu stížnosti recenzentů. Často jsem zde četla, že jídlo je jednotvárné, studené a není si z čeho vybrat. Chtěla bych jen upozornit, že s přítelem nevyhledáváme nějaký luxus, ale zároveň to není tak, že bychom snědli kde co.
K snídani byla klasicky vajíčka (míchaná, vařená, volská oka), párky, šunka, sýry, zelenina, tousty, jogurty, různé druhy musli, ovoce, káva...
Obědy: každý den (jak na oběd, tak na večeři) byly těstoviny (sýrová nebo boloňská omáčka) a pizza. Jinak se jídla měnila: Řízky, pečené maso se zeleninou, grilované maso, masové kuličky, dušené maso, ryby, smažená křídla,.... Jako příloha rýže, brambory (vařené, pečené), zeleninové saláty. Každý den se venku grilovaly masové pokrmy, které jsme ale kvůli frontě neochutnali, všimla jsem si ale, že byly hotdogy, steaky, směs s nudlemi...
Večeře: podobný výběr jako u oběda, vždy maso a příloha.
Jediné minus bych dala přeslazeným "džusům" (=šťáva), také nás velice zaráželo, že k dispozici byly jen malé talířky, takže jste buď všechno museli naházet na jednu hromadu nebo si vzít talířky dva. Pokud jste na sladké, můžete očekávat jen ovoce a cukroví, jednou jsme měli pudink.
Časté stížnosti byly na fronty na jídlo, které jsme však zaznamenali asi jen 2x a rozhodně se nejednalo o frontu do 3. patra, jak zde někdo popisoval, šlo o max. 5 minut.
Personál byl milý, jak v restauraci a v lobby baru, tak na recepci. Uklízečky se vždycky usmívaly a prohodily pár slov.
Bazén byl celkem velký, ale nevyužívali jsme ho, veškerý čas jsme trávili u moře. Co jsme vypozorovali, tak bylo na kapacitu hotelu málo lehátek, což nás ale, jak jsem už řekla, vůbec netížilo.
Na pláž nám to trvalo asi 8 minut, záleží, kudy jdete. Pro nás žádný problém, alespoň jsme měli nějaký pohyb.
Celkově tuto dovolenou hodnotím velice pozitivně a hotel Tia Maria můžu jen doporučit. Jak už jsem řekla, negativní recenze vůbec nechápu a zajímalo by mě, co žerete doma a jak luxusně to tam máte vybavený haha.

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Bajdice.
Recenzováno: 19. srpna 2019

Po přečtených negativních názorech na tento hotel jsem očekávala jen to nejhorší. Čekalo nás ale příjemné překvapení. Pro nás super dovolená za odpovídající cenu, Bulharsko určitě ještě navštívíme.
Ubytování jsme měli v novější části hotelu - deluxe. Zaplacený jsme měli standard. Pokoje s balkonem čisté, každý den úklid, ručníky se měnily po 4 dnech. Check out do 12:00.
Strava all inclusive, vše formou bufetu, výběr poměrně velký, zelenina, ovoce, dezerty většinou ve formě slepovaných sušenek, lívanečky.
Pláž možná trochu dál, než se uvádí, ale je to příjemná procházka. My jsme chodili 2x denně, vraceli jsme se do hotelu na oběd. Jinak pláž hezká, čistá, měli jsme jen trochu smůlu na vlny. Nicméně i v těch jsme si to dokázali užít. Slunečníky a lehátka byly za poplatek 10 BGL za kus, takže jsme si chodili lehnout na osušku mimo slunečníky.
Každý večer jsme chodili na procházky po pobřeží, které je poměrně dlouhé a je tam spousta nákupních lákadel (oblečení, kabelky, plavky, osušky...), včetně bezpočtu občerstvení a jídla.

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli KarolCom.
Recenzováno: 16. srpna 2019

Po několika letech váhání, jsem se konečně rozhodla koupit zájezd k moři. Vybrala jsem hotel Tia Maria, zaplatila a pak mě napadlo podívat se na recenze, což jsem neměla dělat. Doslova mě šokovaly a zkazily mi náladu. Byly příšerné. Chtěla jsem zájezd okamžitě zrušit, jenže mě byla nabídnuta jen polovina peněz zpět. Tak jsem se rozhodla to risknout.Ještě,že jsem to nezrušila, byla to krásná dovolená. Hotel byl krásný, čistý,pokoj velký s balkónem. Personál byl příjemný, milý,obsluha perfektní, jídlo výborné,velký výběr všeho, nikdy se nestalo, že by nebylo z čeho si vybrat. Animační program byl také pěkný. Prostě není,co vytknout. Nám se dovolená moc líbila, všem doporučuji. Určitě se sem ještě vrátíme. ☺️☺️☺️

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Michaela M.
Recenzováno: 15. srpna 2019

Absolutně nechápu recenze, které tady čtu. Letěly jsme parta 4 holek na 12dní a podle recenzi jsme čekaly hrůzu a přitom jsme dostaly krasne pokoje s výhledem na bazén, ochotný personál jak na baru tak v jídelně, skvělý animační tým, který nám každé ráno nastartoval náladu tancem a aquazumbou. Co se týče jídla, ano první den jsme čekaly, ale to bylo jediné, jidlo bylo výborný, vyber všeho, personal jidlo neustále doplňoval, takže se nestalo, ze by nejake jidlo chybělo. Chtěla bych velmi pochválit kuchaře u grilu, který vařil naprosto skvěle! Sice to trvalo delší dobu, ale to jen diky tomu ze se kuchař fakt snažil o co největší pochoutku.☺️ Na plaz to trvalo max 10 minut, příjemnou procházkou, která nikomu neuskodila po tom výborném jídle. Pokoje každý den uklizené. Proste dovolená na 1*!! Za rok se vrátíme 100% zas do tohoto hotelu ale na 15 dni!:) děkujeme moc z skvělou dovolenou!!! Verca, Lenka, Dominika, Anet❤️❤️❤️❤️

Datum pobytu: srpen 2019
2  Poděkujte uživateli Verůnka B.