Recenzováno: 30. července 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s rodinou v tomto hotelu letos poprvé. Naše dcera Adéla byla nadšená z programu animatorek. Tance, denní program i večerní navštěvovala pravidelně a nejraději by byla v klubu celý den. Moc se nám všem v tomto hotelu líbilo.

Poděkujte uživateli ivetamichalickova.
Recenzováno: 27. července 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavý program,děvčata Vqra a Jaroslava se snaží o zábavu nepřetržitě.
Zapojí se i dospělé,hry na šipky,diskotéky a t.d.
Personal je vstřícný,ochotni a usměvavý.
Pokoje se uklizeji každý den.
Jídlo je dobré,velký výběr k snídani,obejdu a večeře.
Paž je pár kroků od hotelu.
Obchodní vřele doporučuji

Poděkujte uživateli elidim0va.
Recenzováno: 27. července 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělý hotel umístěný přímo na pláži. Od hotelových lehátek u bazénu cca 50m až k vodě. Celý den animační programy pro deti. Jídlo žádná hitparáda,ale vybere si kazdy. Super barman Eduardo,nikdy nespí ale pořád usměvavý a plný energie míchat drinky. Pro rodiny s dětmi naprosto ideální hotel.

Poděkujte uživateli marabouska.
Recenzováno: 27. července 2018

naše dovolená odpovídá představám, hotel Viand čistý skromný, velice příjemný personál, na baru číšník Eduard velice sympatický a usměvavý mladý muž, animační tým se stará o děti a jejich zábavu slečna Viara oblíbená u dětí, ideální umístění hotelu u pláže. Na čem by měli trochu zapracovat je bazén, zde je potřebná rekonstrukce a mohl by být i bar venku u bazénu a více obměňovat nabídku jídla třeba u snacku - palačinky, pizza atd... jinak je vše super, doporučujeme

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Marek B.
Recenzováno: 27. července 2018 prostřednictvím mobilu

Vše podle našich představ, skvělé jídlo, ubytování i animační programy. výborně umístění hotelu u pláže nás velmi potěšilo. Všude čisto a skvělá obsluha.vyborny barman Eduardo, skvělé drinky. Prostě splněné představy o báječné dovolené.

Poděkujte uživateli paseva2018.