Recenzováno: 13. září 2018

Velmi dobrý hotel, čisto, vždy uklizeno. Jídlo velmi dobré a rozmanité. Pěkné prostředí hotelu. Tři bazény. Všechny čisté a udržované. Směnárna a bankomat přímo v hotelu. Bar na recepci, v restauraci, u bazénu. Restaurace je čistá a pěkná.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Elce P.
Recenzováno: 15. srpna 2018

dovolená v hotelu od 27.08. do 03.08.2018. Zhodnocení => vždy je možnost co zlepšovat, nevyhledávali jsme problémy. Ale z našeho pohledu se jednalo o méně závažné nedostatky, které nijak nenarušovaly naše dovolenkové prožitky. Ze strany personálu, ochota a vstřícnost. Komunikace v angličtině i ruštině. Stravování nebylo co vytknout, možnost bohatého a doplňovaného výběru pro každého, od zeleniny až po sladkosti, pitný režim zajištěn. Na pláž to nebylo daleko, příjemná procházka. Za nás maximální spokojenost.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Anton Š.
Recenzováno: 7. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel Riva, jídlo katastrofa, servis taktéž. Vůbec se mi tu nelíbí, hotel z venku vypadá vcelku dobre, ale to je tak bohužel vše, raději jsme jedli mimo hotel, jídlo příšerně. Na pití fronta minimálně deset minut, žádný program pro děti. Nikdy víc!!!! Byla jsem v Bulharsku nejspíš naposledy!

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Michaela R.
Recenzováno: 12. července 2018

Hotel se nachází kousek od pobřeží, procházka kolem malebných obchůdků, cca 7 minut pěšky pomalou chůzí. Hotel je čistý, příjemný personál, kařdodenní úklid pokojů, strava bohatá a pestrá, spokojenost.

Tip ohledně pokoje: Ve vyšších patrech je méně hluku
Datum pobytu: červenec 2018
3  Poděkujte uživateli Dáša O.
Recenzováno: 8. července 2018

Po příjezdu do hotelu (příjezd cca v 10.00, pokoje od 14.00) jsme kufry odložili do místnosti, která nebyla úplně čistá (kufr bych si na zem neodložila) a kde byl uprostřed jed na krysy, což si myslím, že měli řešit jinak, protože se tam pohybovali malé děti. Na recepci měli trochu zmatek, ale problém s pokojem se relativně rychle vyřešil k naší spokojenosti.
Ubytování ve 4* části super, pokoje čisté, úklid a čisté ručníky téměř denně, pokoj i koupelna prostorná (ve 4* sprcha není nad záchodem). Obecně hotel, restaurace i okolí hotelu, bazény, všechno moc hezké a udržované.
Všechny tři bazény byly vždy čisté, ale voda byla ledová (bazén s vířivkou má kolem budovy, takže tam svítí slunce až odpoledne), matrace na lehátka se objevili až v poslední den naší dovolené a nebylo možné si je vzít k největšímu bazénu, kde byl i malý bazén pro děti se skluzavkou.
Jídlo chuťově dobré (pro někoho možná moc kopru, který dávali asi do všeho), každý si vždy vybral, co mu vyhovovalo. Problém jsme měli jen s nedostatkem koláčů a maso z grilu bylo většinou polosyrové (nestíhali pořádně upéct). Na vařené jídlo byly dlouhé fronty, stejně tak na bar v restauraci a 3 kávovary, když jste chtěli k pití cokoliv kromě čisté vody.
Stejně dlouhé fronty byly na baru, především večer, frontu si musíte vystát i pokud potřebujete jen horkou vodu na mléko pro dítě, jelikož kávovary byly volně dostupné jen v době jídla. Stejně tak zmrzlina je pouze k obědu a k večeři, mimo hlavní jídlo podávají v baru u bazénu pouze pizzu. Nabídka ovoce také pouze v době hlavních jídel – jablka, broskve a meruňky.
Restaurace je na počet hostů malá, hosté se snažili vždy sedět uvnitř, protože na větší část zahrádky svítilo slunce. Když prší, čekají se fronty na místa uvnitř a na tom kousku zahrádky, který je zastřešený.
Moře je nedaleko, lehátka a slunečníky na pláži kolem 9 leva za kus. Na jedinou sprchu (na nohy) jsme na pláži narazili kousek dál nalevo po promenádě.
Večer ve 20.00 minidisko pro děti a ve 21.00 hodinová diskotéka pro dospělé.
Pro děti je kousek od restaurace prolézačka se skluzavkou, ale pro děti do 4 let určitě ne bez dozoru, železné schůdky s velkým rozestupem a vzadu je betonová zídka s plotem.
Personál byl usměvavý a vstřícný, až na sekuriťáka, který řešil vše od nedostatku místa k sezení v restauraci až po dodržování večerky dost nevybíravým způsobem, řekla bych až nevhodným na 4* hotel.
Pro mě byl hlavní nedostatek v tom, že všechno se zavíralo moc brzo, bazén v šest, jak začne večeře, bar u bazénu ve 22.00 a hlavní bar ve 22.30. Poté se očekává, že se hosté zavřou do pokojů. Jakékoliv větší skupinky (2 a více lidí) postupně rozhání ochranka, bez ohledu na to, zda dělají hluk nebo u stolu potichu hrají karty. Problém byl i s večerním sezením na balkoně.
Když to shrnu, pokud hledáte opravdu hezké, klidné místo, nevadí vám večerka v jedenáct a delší fronty, tak můžu hotel doporučit. Pro mladé lidi, kteří se chtějí večer bavit, ideálně přímo v hotelu, bych asi doporučila jiný hotel.

Tip ohledně pokoje: Pokoje s výhledem na zahradu hotelu jsou klidnější, na opačné straně je poměrně rušná silnice.
Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli lucifer_v.