Recenzováno: 17. července 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělý hotel, pěkné, male, čisté, pokoje. Jidlo vynikající velky výběr personál milý a ochotný. Vyhodou 3 velké bazény. Hned vedle hotelu obchod. Hotel od plaze asi 300 metru. Animatorske programy bar otevren do 22:30 all inclusive.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Sherpa20770384409.
Recenzováno: 4. července 2019

V hotelu Riva nemají vůbec představu jak má vypadat All inclusiv jídlo celý týden vepřové kouskykaždý den jiná barva omáčky,Kuřecí paličky s omáčkou různé barvy a makrela na tisíc způsobů jiné jidlo nedostanete, příloha samozřejmě hranolky bez chuti někdy rýže s rozinkama a těstoviny špaghety to bylo každý den k obědu a večeři bez změny. Ovoce pomeranče a jablka nic víc. Sneck bar pouze pizza a pořád stejná celý týden. Zmrzlina pro děti od 15:00 do 17:00 a dost. Každé pití si musí člověk dojít k baru i pro vodu a vystát frontu a pak dostane od neochotné obsluhy kelímek 0,2dcl po dotazu zda můžu dostat větší kelímek na pití tak nééé to je jen na koktejl tak si musíte říct o dva kelímky aby jste uhasili žízen. Jediný personál co uměl odpovědět na pozdrav byly uklízečky které byly opravdu usměvavé a příjemné.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli MarLacko.
Recenzováno: 13. září 2018

Velmi dobrý hotel, čisto, vždy uklizeno. Jídlo velmi dobré a rozmanité. Pěkné prostředí hotelu. Tři bazény. Všechny čisté a udržované. Směnárna a bankomat přímo v hotelu. Bar na recepci, v restauraci, u bazénu. Restaurace je čistá a pěkná.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Elce P.
Recenzováno: 15. srpna 2018

dovolená v hotelu od 27.08. do 03.08.2018. Zhodnocení => vždy je možnost co zlepšovat, nevyhledávali jsme problémy. Ale z našeho pohledu se jednalo o méně závažné nedostatky, které nijak nenarušovaly naše dovolenkové prožitky. Ze strany personálu, ochota a vstřícnost. Komunikace v angličtině i ruštině. Stravování nebylo co vytknout, možnost bohatého a doplňovaného výběru pro každého, od zeleniny až po sladkosti, pitný režim zajištěn. Na pláž to nebylo daleko, příjemná procházka. Za nás maximální spokojenost.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Anton Š.
Recenzováno: 7. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel Riva, jídlo katastrofa, servis taktéž. Vůbec se mi tu nelíbí, hotel z venku vypadá vcelku dobre, ale to je tak bohužel vše, raději jsme jedli mimo hotel, jídlo příšerně. Na pití fronta minimálně deset minut, žádný program pro děti. Nikdy víc!!!! Byla jsem v Bulharsku nejspíš naposledy!

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Michaela R.