Recenzováno: 15. července 2019

Byli jsme s pětiletou dcerou letos.Pokoje...no,nic moc,staré vybavení,tapety,nebýt nové televize,trochu lepší koupelny a klimatizace,připadám si jak za totáče,postele a polštáře celkem nepohodlné.Ale bylo čisto.Jídlo bylo super,dobrý výběr,ňamky v Sunny baru,jen knedliky tam neměli... :-D.Animační program byl pěkný,bavili jsme se my rodičové i naše dcera.Problém samozřejmě bylo umístění na nejrušnější turistické promenádě,kde byl kravál do šesti do rána.Ale spali jsme překvapivě dobře.K moři zhruba 300 metrů po bulváru,naprosto vyhovující a pohodlné.Asi celkově odpovídala poněkud přijatelnější cena oproti novým hotelům se stejným All iinclusive.Zklamaní jsme nebyli,ale asi příště zalovíme v malinko odlišných hotelových vodách...Je vidět,že pokud chceme nějaký standart,musíme si v jižních zemích přidat jednu hvězdičku

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Jaroslav F.
Recenzováno: 27. června 2019

Moc se nám celá dovolená vydařila, bylo to i zásluhou úžasného přístupu personálu, čistotě, výborné práci animátorů jak pro děti tak i dospělé. Jídla velké množství a i dostatečný výběr jídel. Byli jsme před sezonou takže opravdu vše na výbornou, trochu hlučnější, ale hotel stojí na hlavní promenádě, tak jsme s tím počítali, okna dobře těsní tak to nebylo ani moc slyšet. Vřele doporučuji Dana Jeníková

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli CESTUJI.
Recenzováno: 4. června 2019

V hotelu jsme byli ubytování vloni v srpnu. Bála jsme se recenzí tady, nicméně my jsme byli naprosto spokojeni. Pokud porovnám i luxusnější hotely v Řecku s tímto, pak Kuban určitě vede čistotou, počtem barů na počet hostů, personál byl taky příjemný a také jídlo bylo skvělé. Letos se chystáme znovu.

Tip ohledně pokoje: Pokoje ve vedlejších budovách jsou větší a neruší vás hluk z ulice
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli MoniMoni12345678.
Recenzováno: 11. ledna 2019

Tento hotel vyčnívá nad ostatními hotely v okolí. Je kousek od pláže a animátoři, kteří vymýšlejí různé hry, dokáží pobavit všechny v hotelu. Také se mi líbil zpěv cca od 10 hodin v baru u bazénu. V okolí je spousta obchodů a zábavného vyžití pro děti. Jídlo bylo skvělé.
S tímto hotelem jsem byl velmi spokojen a doufám, že se tam jednou vrátím.

Tip ohledně pokoje: Doporučoval bych, pokud byste si mohli vybrat, pokoj max do 5. patra, protože na výtahy se dlouho čeká a většinou jsou plné.
Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Cestovatel12356.
Recenzováno: 18. srpna 2018

Vše co se týká ubytování,stravy apod.jsme byli velmi spokojeni. Horší je to s nočním hlukem z nedaleké diskotéky, který trvá ne jak se píše do 5 ale do 7 do rána. Chybí hotelová pláž, kazí to celkový dojem z dovolené.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli anonym740.