Jeravi Hotel
Zobrazit ceny
Chcete ušetřit? Prohledáváme až 200 webů, abychom našli nejnižší ceny
Hotel Colosseum II(Sluneční pobřeží)
Hotel Planeta(Sluneční pobřeží)
Hotel Viand(Sluneční pobřeží)
Colosseum(Sluneční pobřeží)
  • Wi-Fi zdarma
Fenix Hotel(Sluneční pobřeží)
  • U pláže
MPM Blue Pearl(Sluneční pobřeží)
Iskar Hotel(Sluneční pobřeží)
  • Restaurace
Family Hotel Romantic(Sluneční pobřeží)
  • Wi-Fi zdarma
  • Bezplatné parkování
Hotel Riu Helios(Sluneční pobřeží)
  • Snídaně v ceně
Hotel Mena Palace(Sluneční pobřeží)
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 14. listopadu 2017

pěkný čistý hotel, velmi příjemný a usměvavý personál, čisté a prostorné pokoje, celkem klidný hotel, blízká poloha k pláži Sunny Beach, čistý bazén, výborná kuchyně, velký a pestrý výber jídel, horní bar s výhledem na Sunny beach, super animační program pro děti, byli jsme velmi spokojeni, poprvé s dětmi 4 a 7 let a tento hotel nasadil hlavně pro děti dovolenkovou laťku velmi vysoko, určitě doporučujeme

• Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Jirka H.
Recenzováno: 4. září 2017

Pokoj s výhledem na bazén, čistý s klimatizací. Těžké závěsy pro dokonalé zatemnění pokoje. Jediný nedostatek je příšerná WIFI (nepoužitelná). Bazén čistý bez smradu chlóru, každé ráno vysáván písek. Lehátka zdarma. Pláž kousíček po chodníčku z písku. Animátoři s programem pro děti i dospělé super. Jídlo zaměřeno na Čechy, vše výborné a dostatečný výběr. Paní ředitelka pravidelně obchází a kontroluje. Trochu zamrzí chybějící dětský "kriminál", taková ta prolejzačka pro děti, ale třeba bude. Přelom červenec / srpen super počasí. Hotel je skoro v centru, vše dostupné. Personál ochotný. Rozhodně pokud ještě poletíme do Bulharska, tak do tohoto hotelu.

Tip ohledně pokoje: Pokoje rozhodně s výhledem na "bazén", nikoliv do ulice.
  • Datum pobytu: červenci 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli strizek29.
Recenzováno: 25. srpna 2017

Byli jsme po 17 letech v Bulharsku a musím říct, že Bulhaři stran turismu jdou výrazně nahoru, velice mile překvapili, je zde vidět investování do rozvoje turistiky. Hotel bezvadný, navíc pouze cca 30min.od letiště Burgas, velké pokoje, čisté, pokojské ochotné. Zrovna tak jako veškerý personál - recepčními počínaje, přes skvělého šéfkuchaře s kol., po číšníky, barmany..P. ředitelka je stále vidět, prochází často celý hotel a kontroluje.. Jídlo fantastické, přebohaté. Bazén prima, pláž kousínek a čistá. V srpnu 2017, kdy jsme zde byli celá rodina na dovolené, se zde rekreovalo spousta lidí, s tím je třeba počítat. Ale i v obchodech lidé vstřícní, bez "kyselých obličejů", ochotní ..

Tip ohledně pokoje: Na sever stinnější pokoje, že není třeba klima.Ale - víc hluk z ulice (při otevřeném balkónu).
Poděkujte uživateli gbalex2017.
Recenzováno: 6. srpna 2017

Strávili jsme zde první týden v srpnu.Byla to perfektní dovolená,pokoje moderní,čisté.Tichá ale velice výkonná klimatizace,oceňuji perfektně zatemňující závěsy.
Sprchový kout není řešený úplně šťastně,voda cáká všude.TV s českými programy a lednička na pití super.Wi-fi hodně špatné.Co se týká jídla a nápojů, tak absolutně bez chybičky,obrovský výběr,neustále doplňováno.Pouze nám vadila příliš hlasitá hudba v jídelně,to bylo až obtěžující a doporučila bych ubrat na hlasitosti.Bazén krásně teplý a čistý,lehátka a slunečníky v dostatečném počtu.Personál je ochotný a usměvavý.Hako bonus animační program pro děti i dospělé.Hotel má skvělou polohu přímo na pláži,nicméně v době našeho pobytu bylo moře velice špinavé a rozbouřené takže jsme využívali hotelový bazén.Pokud dáme Černému moři ještě někdy šanci,rozhodně se vrátíme do Jeravi beach.

Tip ohledně pokoje: Perfektní jídlo,krásné pokoje
  • Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli pralinka2727.
Recenzováno: 12. července 2017

Byli jsme v hotelu Žeravi od 18. 6.- 2 .7 2017. Personál na jedničku s hvězdičkou. Neůnavní animátoři, kteří se starali o zábavu všech, dětí i dospělých. Jídlo špičkové. Doporučuji všem,určitě se tam vrátíme.

• Datum pobytu: červnu 2017, cestoval(a) s přáteli
3  Poděkujte uživateli evnenkova.