Recenzováno: 5. července 2018 prostřednictvím mobilu

Tento hotel je spise pro rodinu s detmi,takze nedoporucuji parum nebo parte pratel.
- vzhledem k poctu rodin s detmi je u bazenu maly pocet lehatek,ktere jsou na sebe namackane a museli jsme vstavat opravdu brzy rano,abychom si lehatka zabrali
- plaz je sice kousek,ale lehatka u plaze nejsou v cene all inclusive a jsou dost draha,takze vsichni lezi na free zonach a na plazi byva opravdu narvano
- pokoje jsou celkem v poradku,ale hotel je na rusne ulici a jak ze strany do ulice tak ze strany k plazi je v noci slyset velky hluk
- jidelna a prostor vyberu jidel jsou opravdu dost male,vsichni se tam navzajem pletou pod nohy
- vyber jidel neni moc siroky, je to docela dobre, ale vubec ne rozmanite,porad stejne chute
- vyhoda je,ze animacni program pro deti je v cestine, ale postrada kvalitu, casto dost trapne a pres den animatory nebylo ani moc videt
- detsky klubik pro deti ma opravdu hodne malou mistnost a pri osklivem pocasi se tam vsichni neposkladaji
- vseobecne je v ulicich kolem hotelu dost rusno, spinavo...jako u kolotocu :/ Byli jsme spise nespokojeni

Datum pobytu: červenec 2018
5  Poděkujte uživateli Jani89.
Recenzováno: 24. června 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme se vším v tomto hotelu nadmíru spokojeni. Ochotný a usměvavý personál, denně měněné ručníky a povlečení, čisto, skvělé jídlo, trochu se opakující ale chuťově výborné. Bazén pěkný, pláž kousek, ale 30lv za 2 lehátka a slunečník na den je možná trochu moc. Nákupy na každém kroku. Co bylo ale dost otravné = karaoke v restauraci vedle hotelu, zpívání do půlnoci nesnesitelně nahlas celkový dojem z pobytu dost zkazil. Druhý a poslední mínus byla informovanost recepčních. Nad jednoduchými otázkami kroutili hlavou. Ale veliká snaha z ostatních stran služeb hotelu byla výborná, jela bych znovu.

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli Tereza P.
Recenzováno: 2. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel jsme navštívili o prázdninách a musím říct, že si nemám na co stěžovat. Pokoje byly pěkné, prostorné, každý den uklizené, obzvláště oceňuji relativně velkou koupelnu. Široký výběr jídla mě také potěšil, nejvíce jsem měla radost nejspíš z pizzy, která se na švédském stole objevila den před naším odjezdem, a zákusků, které bylo možné najít v podstatě u každého jídla bez ohledu na to, jestli je snídaně či večeře. Žízní nikdo z nás taky neumřel, součástí all inclusive jsou i koktejly (jak dětské, tak i alkoholické), džusy a nápoje typu Coca-Cola, Sprite a podobně. Docela mě mrzelo, že nemůžu ještě pít alkohol, protože některé koktejly vypadaly fakt dobře... Bazén byl občas trochu studený, ale to jen převážně ráno, v pozdějších hodinách se v něm dalo zcela bez problémů plavat (ale pokud vám nevadí trochu studenější voda, naprosto v pohodě zvládnete i ráno, zase tak strašné to nebylo). Pláž je kousek od hotelu, pomalu se svažuje do moře, nebyly na ní odpadky ani nic podobného a moře bylo také čisté (jen jednou když byly větší vlny tak se v něm objevovali takoví něco jako brouci, bylo to strašně malý, ale kousalo to :D).
Kdyby měl někdo ještě hlad nebo chtěl vyzkoušet ještě nějaké místní jídlo, tak v okolí hotelu je spousta různých restaurací. Stejně tak se dá poblíž najít velké množství menších či větších obchůdků se suvenýry, různými věcmi do vody, oblečením a v podstatě se vším, na co si vzpomenete. Pokud tedy něco zapomenete, není nejmenší problém to i relativně levně dokoupit na místě.

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli ealfox.
Recenzováno: 14. listopadu 2017

pěkný čistý hotel, velmi příjemný a usměvavý personál, čisté a prostorné pokoje, celkem klidný hotel, blízká poloha k pláži Sunny Beach, čistý bazén, výborná kuchyně, velký a pestrý výber jídel, horní bar s výhledem na Sunny beach, super animační program pro děti, byli jsme velmi spokojeni, poprvé s dětmi 4 a 7 let a tento hotel nasadil hlavně pro děti dovolenkovou laťku velmi vysoko, určitě doporučujeme

Datum pobytu: srpen 2017
2  Poděkujte uživateli Jirka H.
Recenzováno: 4. září 2017

Pokoj s výhledem na bazén, čistý s klimatizací. Těžké závěsy pro dokonalé zatemnění pokoje. Jediný nedostatek je příšerná WIFI (nepoužitelná). Bazén čistý bez smradu chlóru, každé ráno vysáván písek. Lehátka zdarma. Pláž kousíček po chodníčku z písku. Animátoři s programem pro děti i dospělé super. Jídlo zaměřeno na Čechy, vše výborné a dostatečný výběr. Paní ředitelka pravidelně obchází a kontroluje. Trochu zamrzí chybějící dětský "kriminál", taková ta prolejzačka pro děti, ale třeba bude. Přelom červenec / srpen super počasí. Hotel je skoro v centru, vše dostupné. Personál ochotný. Rozhodně pokud ještě poletíme do Bulharska, tak do tohoto hotelu.

Tip ohledně pokoje: Pokoje rozhodně s výhledem na "bazén", nikoliv do ulice.
Datum pobytu: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli strizek29.