Recenzováno: 13. září 2018

Bydleli jsme zde týden začátkem září, pokoj pěkný ač s výhledem na protější domy a zastíněn vzrostlými stromy. Požadovali jsme vyšší patro než druhé a výhled na moře, ale stále prý nebyl jiný pokoj k dispozici, tak jsme to vzdali, i když jsme platili plnou cenu a jiní třeba na "last moment" o několik tisíc levněji měli to co my ne. Ale to byla "prkotina". Horší byl úklid pokoje, který po celou dobu pobytu znamenal pouhou výměnu ručníků a osušek, což považujeme za nejslabší článek poskytovaných služeb. Také nás nepotěšil trezor na podlaze skříně, ke kterému jsme si museli kleknout a posvítit mobilem na displej, abychom ho mohli využít. To nebylo moc šťastné umístění.
Úklid veřejných prostor vypadal podstatně lépe a nemáme k němu výhrady.
Jídlo chuťově výborné, hezky naservírované, v hlavních pokrmech dostatečný výběr, saláty, ovoce a zákusky téměř stejné, ale vždy bylo možné si něco vybrat, stejně jako u snídaní. Kuchyni patří poděkování! Obsluha byla trochu zvláštní, ještě jsme se na dovolených nesetkali s tím, že personál stojí a dozoruje jak si sami ze stolu uklízíme použité nádobí, třídíme, separujeme zbytky a poté očištěné ukládáme na vozík. Kdyby tam ten personál nad námi nestál, pochopili bychom to...takto jsme si případali jak v mateřské školce. Ale jinak byl personál restaurace a barů usměvavý, vždy pozdravili a dali (natočili) co jsme požadovali.
Bazén před hotelem byl v pohodě, oceňovali jsme stabilní pevná lehátka i slunečníky, bezva neklouzavou a dobře udržovanou podlahu - palubovku, i čistotu všeho. K moři to bylo kousek po dřevěném chodníčku a poté se šlo pískem, celkem cca 150 m. Moře bylo bohužel plné zelených řas a paradoxně nejlepší bylo až v den odletu, protože v noci byl silný déšť a moře pročistil. Medúzy zde byly, sama jsem viděla dvě větší bleděmodré, dávala jsem si na ně pozor.
Animační programy ani výlety jsme nevyužívali, jsme oba důchodci a chtěli jsme si hlavně odpočinout u moře.
Velmi jsme ocenili, že v den odletu, kdy jsme museli opustit pokoj ve 12.hodin a odlétali jsme až o půlnoci, jsme mohli mít stále pásku umožňující nám čerpat veškeré služby all-incl.a nemuseli se tak starat o jinou stravu a pití.
Jinak okolí hotelu Jeravi je plné všemožných zábav, atrakcí, obchůdků a služeb všech druhů a kategorií, takže utratit zde vyměněná Leva opravdu není problém, spíš pak s nadváhou kufru na cestě domů :-D.

Datum pobytu: září 2018
3  Poděkujte uživateli Marta W.
Recenzováno: 14. července 2018 prostřednictvím mobilu

Prostorný čistý pokoj. Úklid denně. Vyběr jídel akorát. Jídlo chutné. Nápoje dostačující. Místo rušné, ale to je prostě Nesebar. Kdo chce klid ať jede do nějaké díry. Pláže pěkné. Freezony malé na počet hotelů v okolí.

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli Trek650130.
Recenzováno: 5. července 2018 prostřednictvím mobilu

Tento hotel je spise pro rodinu s detmi,takze nedoporucuji parum nebo parte pratel.
- vzhledem k poctu rodin s detmi je u bazenu maly pocet lehatek,ktere jsou na sebe namackane a museli jsme vstavat opravdu brzy rano,abychom si lehatka zabrali
- plaz je sice kousek,ale lehatka u plaze nejsou v cene all inclusive a jsou dost draha,takze vsichni lezi na free zonach a na plazi byva opravdu narvano
- pokoje jsou celkem v poradku,ale hotel je na rusne ulici a jak ze strany do ulice tak ze strany k plazi je v noci slyset velky hluk
- jidelna a prostor vyberu jidel jsou opravdu dost male,vsichni se tam navzajem pletou pod nohy
- vyber jidel neni moc siroky, je to docela dobre, ale vubec ne rozmanite,porad stejne chute
- vyhoda je,ze animacni program pro deti je v cestine, ale postrada kvalitu, casto dost trapne a pres den animatory nebylo ani moc videt
- detsky klubik pro deti ma opravdu hodne malou mistnost a pri osklivem pocasi se tam vsichni neposkladaji
- vseobecne je v ulicich kolem hotelu dost rusno, spinavo...jako u kolotocu :/ Byli jsme spise nespokojeni

Datum pobytu: červenec 2018
5  Poděkujte uživateli Jani89.
Recenzováno: 24. června 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme se vším v tomto hotelu nadmíru spokojeni. Ochotný a usměvavý personál, denně měněné ručníky a povlečení, čisto, skvělé jídlo, trochu se opakující ale chuťově výborné. Bazén pěkný, pláž kousek, ale 30lv za 2 lehátka a slunečník na den je možná trochu moc. Nákupy na každém kroku. Co bylo ale dost otravné = karaoke v restauraci vedle hotelu, zpívání do půlnoci nesnesitelně nahlas celkový dojem z pobytu dost zkazil. Druhý a poslední mínus byla informovanost recepčních. Nad jednoduchými otázkami kroutili hlavou. Ale veliká snaha z ostatních stran služeb hotelu byla výborná, jela bych znovu.

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli Tereza P.
Recenzováno: 2. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel jsme navštívili o prázdninách a musím říct, že si nemám na co stěžovat. Pokoje byly pěkné, prostorné, každý den uklizené, obzvláště oceňuji relativně velkou koupelnu. Široký výběr jídla mě také potěšil, nejvíce jsem měla radost nejspíš z pizzy, která se na švédském stole objevila den před naším odjezdem, a zákusků, které bylo možné najít v podstatě u každého jídla bez ohledu na to, jestli je snídaně či večeře. Žízní nikdo z nás taky neumřel, součástí all inclusive jsou i koktejly (jak dětské, tak i alkoholické), džusy a nápoje typu Coca-Cola, Sprite a podobně. Docela mě mrzelo, že nemůžu ještě pít alkohol, protože některé koktejly vypadaly fakt dobře... Bazén byl občas trochu studený, ale to jen převážně ráno, v pozdějších hodinách se v něm dalo zcela bez problémů plavat (ale pokud vám nevadí trochu studenější voda, naprosto v pohodě zvládnete i ráno, zase tak strašné to nebylo). Pláž je kousek od hotelu, pomalu se svažuje do moře, nebyly na ní odpadky ani nic podobného a moře bylo také čisté (jen jednou když byly větší vlny tak se v něm objevovali takoví něco jako brouci, bylo to strašně malý, ale kousalo to :D).
Kdyby měl někdo ještě hlad nebo chtěl vyzkoušet ještě nějaké místní jídlo, tak v okolí hotelu je spousta různých restaurací. Stejně tak se dá poblíž najít velké množství menších či větších obchůdků se suvenýry, různými věcmi do vody, oblečením a v podstatě se vším, na co si vzpomenete. Pokud tedy něco zapomenete, není nejmenší problém to i relativně levně dokoupit na místě.

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli ealfox.