Recenzováno: 16. července 2019

Hotel měl 4 hvězdy- já bych ho ohodnotil 3 hvězdy. Pokoje už něco pamatují a potřebovali by trochu renovace.
Bazén mají velký a čistý. Já měl zaplacenou stravu All-inclusive...a můžu říct,že vše proběhlo bez závad a s maximální spokojeností (polévky byly TOP). Bar u bazénu bez problémů a s příjemnou obsluhou.
Hotel je situován kousek od centra SP ,kousek od pláže a kousek od zábavného parku.
V hotelu převažovala a to v 90% česká a slovenská klientela.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli sovazdenda.
Recenzováno: 15. července 2019

Hotel Yavor Palace byl cenově velmi přijatelný a cena odpovídá všemu co obsahuje.
Hotel je jak z venku tak i zevnitř hezký a útulný.

Bazén: Je velký a studený, takže záleží hodně na počasí. Lehátky jsou většinou zabraný už od rána. A někteří si nechají ručník celý den a pak si příjdou až před večeří, někteří si zase dovolili sahat na cizí věci a přesouvali je. Hned vedle je hotel s tobogány, takže člověk pak trochu závidí :D. Jen škoda, že se nedalo koupat i večer, když ten bazén tak hezky svítil. Plavčíci tam byli i nebyli, když jo tak spíš chodili holkám pro drinky než se starali o lidi v bazénu.

Pokoje: Mají vše co je potřeba. (Hodnocení - 4/5)
+ Náhradní prostěradla a povlečení. Každý den okolo 10-13 hodiny chodí uklízečky, které luxují celý pokoj + zametají balkon, vyměňují povlečení a ručníky + toaleťák. Dostačující úložný prostor pro oblečení. Také plus za ledničku ve které sice nic není, ale není nad to si dát vychladit pití. Zrcadla- 1. velké u vchodu, 2. malé u televize a 3. v koupelně. Klimatizace fungovala, můžete si nastavit na kolik stupňů chcete.
- Balkon jsme měli na druhé straně od bazénu, kde byl výhled jen na obytnou budovu, kde dole byl i sex club. Nedostatek zástrček, byli tam jen 2 a to mimo postel. Sprcha tedy nevypadá moc luxusně, ale postačí, jen by tedy mohli vyměnit nástavec na sprchování a nebo komplet vyměnit.Chybí tam trezor, ale ti co mají kufry na zámek se nemusí obávat.

Občerstvení: all inclusive (snídaně, obědy, svačiny, večeře) + bar (Hodnocení - 3/5)
Snídaně - Vždy bylo ovoce, vajíčka, chleba nebo housky, sýry, šunky a salámy. Každý den to samé, už se to po těch 5 dnech nedalo jíst.
Obědy - Ovoce, Polévka, Saláty, Zelenina, Kuřecí, Vepřové, Brambory a Hranolky. Každý den to samé.
Svačiny - Zmrzlina a bud byli toasty nebo pizza.
Večeře - Stejné jako obědy.
Pití/bar - čaje, káva (nedala se pít) a šťávy. Na baru příjemní barmani, sladké nápoje, pivo ok a drinky nalévali vždy s hodně alkoholem :)
+ Vždy bylo místo kam si sednout.
- Fronty byly vždy VELKÉ cca 10 min stání. Kuřecí bylo občas nedodělané. Vepřové se nedalo moc jíst. Hranolek tam měl každý až nad hlavu. Výběr byl sice velký, ale dalo se z toho jíst jen polovina.

Umístění: Ve středu města, kde máte supermarket a obchody hned za rohem. Na pláž jdete hlavní ulicí, kde jsou pěkné restaurace a bary. Podél pláže je hodně stánků se suvenýry a oblečením (skvělé na noční procházku). (Hodnotím - 5/5)

Pláž: Je to rozdělené na lehátka se slunečníky a Free zony. Slunečník stoji 10 Leva a Lehátko 10 Leva. My jsme si vždy zaplatili jen Slunečník a nemuseli jsme se mačkat na Free Zoně. Moře je teplé a čisté, až tedy na poslední den kdy byl příliv a voda byla plná všeho možného (chaluhy, řasy...) Jediné co nás štvalo, tak to, že 20 m od pláže byla voda jen po kolena a potom 5 m byla až po prsa. Okolo 30 m byla už bojka, kam se nesmělo plavat. Takže si to představte, jak jsou všichni namačkaní těch 25 metrů od pláže a snaží si aspoň trochu zaplavat :D... Trochu otravné byla hudba, která se furt opakovala a pak už vám bouchalo i v hlavě z toho. Večer je z pláže hezký výhled na svítící bary a atrakce.

Zábava: O Noční zábavu bylo na tomto místě velice postaráno. Skoro v každé restauraci/baru byli tanečníci, dobrá hudba. Po 11 hodině začaly startovat noční kluby. Výletní lodě. Cestovky mají přehled o těch nejlepších výletech (doporučuji určitě na jeden z nabízejících jet)

Jeli jsme čtyři 19ti letí kamarádi a pekelně jsme si to užili. 7 dní nám stačilo, aby jsme stihli všechno projít a užít si to. Noční život tam byl jak stavěnej pro nás. Myslím, že toto místo je spíše lepší pro mladší lidi (18-30 let). Takže s rodinou bych jel rozchodně na jiné místo.

Tip ohledně pokoje: Pokoje směrované na bazén jsou super. Ostatní pokoje jsou trochu depresivní, koukat jen do oken nebo vidět sex klub pod balkonem.
Datum pobytu: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli Folipo.
Recenzováno: 14. července 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel 4 hvězdičky dal bych tak 3 po přečtení recenzi tohoto hotelu jsem odjížděl trochu v rozpacích o to milejší bylo zjištění že není zas tak špatný, pokoje čisté, byli jsme zde jako rodina 2 plus 4 děti holky 16-19 let plus ti menší 9-10 let, co se týká služeb nic moc personál milí a ochotný az na starší recepční ta byla tak na ránu velice neochotna až na urgenci delegáta se začala chovat tak jak má zbytečně kazí jménu hotelu jinak vše ok. Co se týká jidla dalo se určitě vybrat ale mohlo být pestřejší jinak všeho dostatek až na ty fronty ale dalo se také vychytat takže za mě ok, venku bar bez čekání a co hrdla raci nikdo neřešil kolik si kdo bral pití takže klidně dva tři kelímky na osobu a kolikrát kdo chtěl sem tam odpo a k večeru animační program pro děti ale proti ostatním hotelum nic moc ale tak aspoň něco. Možná bych se tam vrátil ale s dětmi bych příště asi vybral jiný hotel přesto tento hotel doporučuji

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli 329kostast.
Recenzováno: 6. srpna 2018

Nevím co je rozsáhlá rekonstrukce, ale vypadané zásuvky omlácené rohy na pokoji 50cm vysoký schod a ještě urvaný, no nevim. Byli jsme jen 2 bez dcery a ještě že tak, přistýlka by pro ní byla rozlámané smradlavé rozkládací křeslo. Služby až na velice šikovně pracující pokojské byly tak na 2+. Jídla jsou od-do jako u pl. penze. Z jídelny se nesmí nic odnést ani jablko. U dveří stojí dráb a hlídá to. My to řešili kabelkou tam nám nelezli :-) Jinak doporučuju být suveréní a vůbec nereagovat na jejich upozornění a jít furt. U baru 6 stolečků takže si o posezení můžete nechat zdát. Káva jen ráno a v 16h. prý s malou svačinou, první 2 dny jsme se i přes vystátou frontu sváči nedočkali protože prostě došla. Pak už jsme se ani nesnažili. O vodě si můžete nechat zdát tu na pokoj nedávají a v jídelně byla někdy i během jídla přikrytá ubrusem, aby jste si náhodou nevzali. My jsme si drze napouštěli i do flašek na pláž a na pokoj. Prskali ale my jsme je neposlouchali. Bar u bazénu jel celý den ale jen alko/nealko pití. Voda žádná. Bazén je jen takové plivátko a na lehátko můžete taky zapomenout. Obsazené jsou už v 6h. ráno. Všude visí cedule že je za to pokuta, ale nikdo to nekontroluje. Na cestu domu 2 krajíčky suché veky a po 1 plátku sýra a šunky + 0,5l vody. Toť vše. A pozor musí vám to objednat delegát cestovky, s vámi se bavit nebudou. Ještě jedna vychytávka - u klíče je karta na klimatizaci, doporučuju sundat z kroužku a nechat jí zastrčenou pořád jinak nejde klima a po horkém dnu už pokoj na noc nevychladíte a budete se pařit. Na pláž je to opravdu kousek cca 300m. Pláž a moře luxus. Nekupujte si tam lehátka ani slunečníky je to mega drahé. Doporučuju staré bílé prostěradlo a nafukovací lehátko. slunečník si kupte až tam v obchodě vyjde cca 130kč
Když to shrnu pro nás 2 dospělí kteří si jeli odpočinout a zrelaxovat to stačilo s dětma vůbec nedoporučuju, nebo si k all inklusivu vemte ještě dost peněz.
POMĚR CENA / SLUŽBY VŮBEC NEODPOVÍDÁ. Za 15100 kč/ za osobu. Takže to nebylo opravdu málo.

Tip ohledně pokoje: Hlavně ne nad kuchyní jako jsme měli my, a to nebyl PROMO
Datum pobytu: červenec 2018
3  Poděkujte uživateli lada649.
Recenzováno: 11. srpna 2017

Do Bulharska jsme letos letěli podruhé a jistojistě již naposledy. Tento hotel jsme vybrali na základě recenzí a udávané vzdálenosti k moři. Bohužel, určitě počítejte s 8-miminutovou chůzí na pláž!!! Co určitě vadilo jsou slabé stěny pokojů, přes které je slyšet vše z vedlejších pokojů všemi směry. Určitě nebylo příjemné poslouchat ve 4:40 ráno opakované návraty skupinek německých a holandských mladíků značně posilněných alkoholem nebo hysterické výlevy sousedů v nočních hodinách... Balkón jsme dostali na odvácenou stranu hotelu, po otevření jsme koukali přímo na velký rozkvětlý strom a zpoza něj na stejně odvrácenou stranu protějšího hotelu. Paronamata na večerní sklenku jako blázen... Velké mínus jsou postele!!! Přistýlka pro malého syna ještě ok, ale manželská postel značně proleželá s XX-letými matracemi, v tomto směru tragédie a ranním bolestem zad se nevyhnete.
Gastronomie je sice na úrovni, kuchyň dělá fajn polévky, ale jídlo po 2 dnech zevšední, je to pořád dokola. Chybí vyloženě pravá bulharská kuchyně, za těmito zážitky budete muset někam do vnitrozemí, jelikož restaurace na Slunečném pobřeží dělají vše na jedno brdo. V hotelu denně kupy hranolek, pečených brambor a rýže. Zachránit se to dá zeleninou na různé způsoby, ale člověk asi čekal něco více typického pro tuto zemi anebo je 10 dnů prostě moc.
Hodně to bude o tom jaké chytnete spoludovolenkáře. My se během 10-tidenního pobytu museli vyrovnat s tlupami mladých a sebevědomých Němců, Holanďanů, dokonce Islanďanů, kteří se u stolu chovají jako hovada, nepozadu byli Rusové a bohužel Češi i Slováci, kteří si na baru u bazénu hrajou na ožralé milionáře a svým chováním hodně ponižovali obsluhu. Grrrr... :(
Obecně nákupy fake zboží jsou tu možné v míře vrchovaté, co je na prd, že na promenádě podél pobřeží je minimum veřejných WC nebo odpadkových košů. Stejně tak na pláži (slunečník + lehátko vyjde na 16 leva) drtivá větišna turistů dokouří cigaretu a hodí to do písku vedle sebe nebo do moře, dopijou pivo a kelímek letí na zem. Moře je nejlepší po ránu a dopoledne, průzračné na dno, lze ´lovit´ malé kraby (nejvíce u mola) nebo malé medůzy. Po obědě už děs, špinavá voda plná výplavů z moře nebo již odpadků lidí z pláže (pytlíky od brambůrek, pet lahve, kelímky a dokonce dámské vložky.... grrrr...).
Za nás lehce zklamání, suma sumárum dovolená pro dva dosplěné a 6-tileté dítě za 50 tis. Kč... mno příště budeme určitě volit něco jiného, Bulharsko již né. Před lety prý situace byla jiná, lepší. Po situacích v Egyptě, Tunisu nebo Turecku se s náporem turistů, podle mě, Bulharsko nevypořádalo dobře. Obchodem a hoteliérstvím tu protékají milióny ročně, ale vrací to do refreshe tu turismu pozvolna, jestli vůbec.

Tip ohledně pokoje: pokoj Vám předem vybírá vedení hotelu, to rozhodně neovlivníte pozor na klimatizaci a její nastavení, ať to neodnesete s angínou
Datum pobytu: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli macinh0.