Chcete-li znát dostupnost, kontaktujte poskytovatele ubytování.
Jsou dostupné podobné hotely.
Zobrazit vše
Recenzováno: 8. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Nejhorší dovolená, jakou by kdo kdy chtěl!allinclusiv je výsměch! Vše chybí,není si kde sednout...bar u bazénu nepodléhá allunclusivu! Špína, plíseň!hnus!!!nikdy víc!!jediné plus je milion restaurací okolo,kde si člověk dospěje za kapesné jidlo...jinak by umřel hlady..

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli DomRobi.
Recenzováno: 28. srpna 2018

Bohužel se musím přidat k negativnímu hodnocení hotelu Balaton, pokoje mají špatně řešenou koupelnu, záchod těsně u sprchy, voda teče po celé koupelničce, do koupelny chodit raději bosky. Plíseň je cítit chodbami. Jídlo stále stejné "fastfoody", přesolená a vysušená masa, velmi malá nabídka ovoce, dezerty chybí. Pozor na vodu, zuby si čistit pouze vodou balenou, taktéž omývání zeleniny. Matrace velmi použité, flekaté.
Fischer nabízí tento hotel jako tříhvězdičkový, realita je jiná, hotel má pouze dvě hvězdičky a také jeho kvalita tomu odpovídá.

Tip ohledně pokoje: Vyberte si jiný hotel
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli dia252018.
Recenzováno: 5. srpna 2016

Musím, zde vyjádřit bohužel velkou nespokojenost a velké zklamání,škoda peněz za al ekslusive. Nedoporučuji,zvolte jiný hotel,tenhle hotel je na úrovni ubytovny, co se jídla týká po 3 dnech vše dokola, až vám to leze ušima, navíc v hotelu byl ubytovaný tábor nevychovaných pubertáků, kteří vyjedli co dalo a hoteloví hosté měli smůlu, nestačilo se jídlo doplnovat, navíc dělali takoví bugr do 4h ráno,že se nedalo spát po stížnosti na recepci pomazaná klika pastou,proboha, kde jsme? Velké zklamáiní a nespokojenost, varuji všechny, vaše peníze, dejte za dovolenou v jiném hotelu,než Balaton :(:( :( už nikdy více

Datum pobytu: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli Jiřina H.
Recenzováno: 5. srpna 2016

Počítali jsme s tím , že hotel nebude špičkový, ale po příjezdu a našem ubytování jsme jen zírali. Pokoj kde jsme byli ubytovaní byl jak horší ubytovna, v koupelně umyvadlo , vedle WC mísa a před ní baterie trčící ze zdi s přehozenou sprchou , při sprchování vše mokré,Wc,na podlaze se držela voda ,plesnivé dveře,dlažba prostě hnus. Postele sražené k sobě mezi nima 15 cm mezera, flekatý, koberec ,špinavá snad nikdy nemytá okna a nefungující klimatizace tak že na pokoji na padnutí, ( foto všech cestovek neodpovídá skutečnosti, je vyfocená novější a lepší část hotelu,něco není raději vyfoceno vůbec) po 4 denních urgencích nás i delegatky ,že nám nefunguje klimatizace jsme konečně dostali jiný pokoj v jiné a lepší části,skromného pokoje ,ale čistého a líp vypadajícího ,koupelna stejná ,ale aspon se závěsem. V jídelně špinavé ubrusy ,opakující se jídlo,pomalu žádný výběr,když maso tak polotovar vysušené , přesmažené . Bar na jídelně obsluhoval mladý personal sedící na židli se sluchátky na uších , když jste něco chtěli tvářili se na...ně , že musí slézt. Pití jste většinou dostali do umělého kelímku a to i pivo , které neustále nebylo a když ano tak teplé...tak že souhrnem taky hnus. Sezeni před jídelnou jak sezení v kempu, bazen krásný velký , ale tak studený ,že tam málo kdo vlezl.3 den tam byl ubytovaný tábor 60 Bulharských puberťaků ,tak že bordel, rámus,fronty na jídlo . Prostě celý pobyt hrozný , nejlepší bylo pouze moře a naše delegátka , ochotná, snažící se pomoc a i často chodící.Nejsem náročný člověk , ale tento hotel nikomu nedoporučuji je hrozný, jak ubytování, tak jídlo i personál.

Poděkujte uživateli renatahladikova.
Recenzováno: 1. srpna 2016

Pokoj s klimatizací.Klimatizace nefungovala- personál to neřešil.Pokoj hodně malý,postele otřesné,proleželé matrace.Koupelna v rozpadajícím se stavu.Pokojské celý týden pokoj neuklidily,ručníky byly vyměněny až po nekolikadenním řešení s recepcí.Jídlo (all inclusive) celý týden to stejné od snídaně až po večeři.Chutově hnusné,jídlo personál nedodával(vždycky až na žádost hostů).
Po pár dnech koupání v bazénu dostalo mé dítě zánět na intimních místech,po dalších pár dnech pobytu v hotelu jsme celá rodina skončili poblíž Nessebaru v nemocnici na kapačkách,kvůli silním střevním potížím,které provázely i vysoké horečky a málátnost.
Od začátku problémy s pobytem řešeny s delegátkou od Fischeru,která neřešila nic,a jenom se smála.Sama byla ubytována v jiném hotelu.

Datum pobytu: červenec 2016
8  Poděkujte uživateli Zuzana H.