Recenzováno: 29. října 2017 prostřednictvím mobilu

Koupili jsme si dovolenou ve čtyřhvězdičkovém hotelu a očekavala jsem tedy alespoň slušný pokoj, místo toho jsme dostali pokoj v pátem patře, kde byly rozlezlé parkety po zemi běhali mravenci, pod madracemi byla špína, sprchlvý kout byl rozbitý a při sprchování byla voda všude. Úklid většinou velice povrchní to si můžete ověřit když se vám vysype písek z pláže na zem tak ho tam jistě najdete. Recepční byla velice nepříjemná, i ostatní personál nic moc né jako ve většině destinací, kdy jsem byli zvyklí na ochotu a úsměv. Jídlo bylo pořád stejné po 14 dnech hrůza. Pláž byla hezká, ale dál než uváděla cestovní kancelář. No už nikdy více.

Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli Martin Č.
Recenzováno: 26. června 2017

Zdravím všechny kteří přemýšlejí o dovolené v tomto hotelu. Připájím se k lidem s negativní recenzi. Ohodnotím vše zvlášť, celkové hodnocení není možné. Začnu úklidem a čistotou pokojů - tady bylo vše v pořádku každý den paní luxovala měnila ručníky. Vybavenost pokojů tak jak je psáno ( televize, klimatizace) vše funkční. Problém v koupelně pořát stejný a na všech pokojích co vím, teče sprchovej kout v centru koupelny permanentně kalužina vody. Bazén - část dovolené nefunkční se zákazem koupání. Když fungoval bylo to veřejné koupaliště pro lidi kteří přišli nenápadně odněkud obsadili lehátko a zase večer někam zmizeli. Po upozornění že si nemáme kam u bazénu lehnout protože jsou tam lidi kteří nemají hotelový náramek, následoval pohled přez recepci a mávnutí rukou. Okrasné stromy u bazénu byli veřejná toaleta protože lidi bez náramku nemohli do hotelu takže vám vykonali potřebu přímo u lehátek - klobouk dolů. Venkovní bar v nabídce mimo provoz od příletu. Po stížnostech delegátce sjednaná náprava. Přilítli jsme v neděli bar otevřen v pátek :-) :-) . Jídlo uff snídaně vajíčka na tvrdo, smaženica, chleba ve vajíčku, sladká buchta a vše ostatné celý týden dokola. Obed a večeře : Já sem tomu říkala reciklát. Co se nesnědlo dnes zítra se zapeklo a šup s tím na stůl. Obsluha hotelu od recepční přes číšnice- pokud jste nemluvili anglicky smůla bez jakékoliv snahy se nějak domluvit, výnimka byla u barmanů. Plusem byla zábava pro děti každy den odpoledne a večer disco také pro děti. KLADNĚ HODNOTÍM NAŠI DELEGÁTKU od cestovní kanceláře KTERÁ UDĚLALA VŠE CO BYLO MOŽNÉ A JEŠTĚ I NĚCO NA VÍC. NEVÍM KDE TENTO HOTEL ZÍSKAL * * * * HVĚZDY - NEDOPORUČUJI!!!!! JEDEN VELKÝ DOVOLENKOVÝ PRŮ- PŘEŠLAP.

Tip ohledně pokoje: pokoje směrem k bazénu jsou v letních teplotách lepší odpoledne tam nesvítí sluníčko a klimatizace dokáže pokoj schlad na příjemné teploty.
Datum pobytu: červen 2017
Poděkujte uživateli MartinaKH.
Recenzováno: 19. října 2016

Moc hezká dovolená. S ubytováním jsme byly moc spokojení, úklid každý den, žádné špinavé koberce jsme neměli. Pouze ten systém v koupelně mají prapodivný, ale asi to tak má být. Při sprchování ze spodu vany odtéká pramínek vody doprostřed místnosti, kde je odtokový kanálek. Rychle to ale uschlo.
Jídla sposta a vynikající, zásobovánítaky supr. Pláž dál, asi 750m od hotelu. V blízkosti krásné městečko Nessebar, dá se jít pěšky nebo vláčkem. Určitě záleží s kterou cestovní kanceláří cestujete.My jsme byli s Alexandrií, a jejich animační tým se o nás opravdu supr staral. ( červen 2014) Klidně bych sem jela znovu.

Datum pobytu: říjen 2016
2  Poděkujte uživateli Lenka40.
Recenzováno: 7. září 2016

Hotel se nachází v jižní části Slunečního pobřeží, blízko Nesebru. Má výhodnou polohu - je to blízko na pláž a výlet do překrásného historického Nesebru lze podniknout buď turistickým vláčkem nebo klidně i pěšky. Bydleli jsme v prostorném apartmánu (ložnice + obývák s možností spaní pro 2-3 osoby) s pěkným balkonem s výhledem na bazén, minibarem a televizí. Všude bylo čisto, vše fungovalo jak mělo, personál byl velmi milý a ochotný. Naše dvě vnoučata 10 a 9 let si užívala bazén i moře. Někteří lidé si stěžovali na stravu, ale my jsme byli spokojeni, každý den bylo z čeho vybírat- zeleninové saláty, mísy s ovocem, různé druhy příloh, poměrně často i ryby...A denně vynikající zmrzlina a zákusky! Jediné, co bych vytkla, byl nedostatek úložných prostor, poliček a věšáků. Tedy alespoň v prvních hodinách po příjezdu. Nakonec jsme zjistili, že ta polovina věcí, které jsme ponechali v kufrech nám vlastně nechybí :-). Po celý den probíhal s přestávkami animační program v češtině, my jsme využívali jen částečně, řekla bych, že tady jsou trochu rezervy. Ale na druhou stranu mají animátoři k dispozici jen velmi omezený prostor, takže více a lépe asi dělat nemohou. Byli jsme v Bulharsku s vnoučaty podruhé (poprvé před 3 lety v Tsarevu) a opět jsme se vraceli moc spokojení.

Datum pobytu: srpen 2016
1  Poděkujte uživateli Helena S.
Recenzováno: 31. srpna 2016

Tento hotel již nikdy více a musím se připojit k velice špatnému hodnocení, nikdy jsem dovolenou nereklamovala, ale tentokrát ano,sepsala jsem reklamaci a odnesla ji na pobočku Alexandrie. Paní ani nebyla překvapená a na můj dotaz zda nikdo od nich nečte recenze řekla, že na to nemají čas a že jsme udělali dobře, že podáváme reklamaci, jelikož se to dostane na nejvyšší místa. Proto reklamujte a nepiště jen špatné recenze.
Jen bych se tu opakovala, na pokoji 4+2 jedna klimatizace,v zadním pokoji nebyla ani skříň na šaty, úklid po týdnu když jsem poprosila delegátku o nápravu, neustálé fronty na jídla,nedostatek slunečníků u bazénu,sušák na pokoji pro 6 tak pro 2 a židle na pokoji jedna.atd.....

Datum pobytu: srpen 2016
2  Poděkujte uživateli volfova.