Recenzováno: 31. července 2018

Po přečtení některých recenzí, jsem se trošku obávala, ale vše na jedničku. Pokoje prostorné a čisté, balkon s výhledem na bazén, jídlo výborné/pro ty, co říkali, že se opakovalo, tak upřesňuji....každý plný talíř všeho, takže pokud naberete pět druhů jídla každý den, určitě se budou opakovat :-) . Personál milý a ochotný, obsluha u baru skvělá, hotelový bazén čistý a moc pěkný. Letěli jsme s dvouletou dcerkou a se dvěma syny 14 a 17let a všem se nám dovolená moc líbila, co se týče pláže, je kousek cca 200m, moc pěkná, moře krásně teplé. Všem tento hotel doporučuji :-)

Datum pobytu: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli Hana K.
Recenzováno: 2. července 2018

Ubytování, servis i jídlo bylo výborné. Co bychom ale chtěli opravdu vyzdvihnout byly animační programy od cestovní kanceláře Alexandria. Tým: Síma, Bibi, Beky, Evča, Áda a Maria byl naprosto perfektní – přístup k dětem, připravené hry a soutěže, celovečerní program – vše bylo na jedničku. Animátorky se snažily vymyslet program i v době, kdy počasí nepřálo. Zkrátka a jednoduše: nejhezčí vzpomínky z letošní dovolené nám zůstanou v paměti hlavně kvůli animačnímu týmu. A díky němu nejspíš i příští rok zůstaneme věrní Alexandrii. Překonat letošní dovču bude ale těžké, holky nasadily laťku pěkně vysoko

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli Markéta P.
Recenzováno: 29. října 2017 prostřednictvím mobilu

Koupili jsme si dovolenou ve čtyřhvězdičkovém hotelu a očekavala jsem tedy alespoň slušný pokoj, místo toho jsme dostali pokoj v pátem patře, kde byly rozlezlé parkety po zemi běhali mravenci, pod madracemi byla špína, sprchlvý kout byl rozbitý a při sprchování byla voda všude. Úklid většinou velice povrchní to si můžete ověřit když se vám vysype písek z pláže na zem tak ho tam jistě najdete. Recepční byla velice nepříjemná, i ostatní personál nic moc né jako ve většině destinací, kdy jsem byli zvyklí na ochotu a úsměv. Jídlo bylo pořád stejné po 14 dnech hrůza. Pláž byla hezká, ale dál než uváděla cestovní kancelář. No už nikdy více.

Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli Martin Č.
Recenzováno: 26. června 2017

Zdravím všechny kteří přemýšlejí o dovolené v tomto hotelu. Připájím se k lidem s negativní recenzi. Ohodnotím vše zvlášť, celkové hodnocení není možné. Začnu úklidem a čistotou pokojů - tady bylo vše v pořádku každý den paní luxovala měnila ručníky. Vybavenost pokojů tak jak je psáno ( televize, klimatizace) vše funkční. Problém v koupelně pořát stejný a na všech pokojích co vím, teče sprchovej kout v centru koupelny permanentně kalužina vody. Bazén - část dovolené nefunkční se zákazem koupání. Když fungoval bylo to veřejné koupaliště pro lidi kteří přišli nenápadně odněkud obsadili lehátko a zase večer někam zmizeli. Po upozornění že si nemáme kam u bazénu lehnout protože jsou tam lidi kteří nemají hotelový náramek, následoval pohled přez recepci a mávnutí rukou. Okrasné stromy u bazénu byli veřejná toaleta protože lidi bez náramku nemohli do hotelu takže vám vykonali potřebu přímo u lehátek - klobouk dolů. Venkovní bar v nabídce mimo provoz od příletu. Po stížnostech delegátce sjednaná náprava. Přilítli jsme v neděli bar otevřen v pátek :-) :-) . Jídlo uff snídaně vajíčka na tvrdo, smaženica, chleba ve vajíčku, sladká buchta a vše ostatné celý týden dokola. Obed a večeře : Já sem tomu říkala reciklát. Co se nesnědlo dnes zítra se zapeklo a šup s tím na stůl. Obsluha hotelu od recepční přes číšnice- pokud jste nemluvili anglicky smůla bez jakékoliv snahy se nějak domluvit, výnimka byla u barmanů. Plusem byla zábava pro děti každy den odpoledne a večer disco také pro děti. KLADNĚ HODNOTÍM NAŠI DELEGÁTKU od cestovní kanceláře KTERÁ UDĚLALA VŠE CO BYLO MOŽNÉ A JEŠTĚ I NĚCO NA VÍC. NEVÍM KDE TENTO HOTEL ZÍSKAL * * * * HVĚZDY - NEDOPORUČUJI!!!!! JEDEN VELKÝ DOVOLENKOVÝ PRŮ- PŘEŠLAP.

Tip ohledně pokoje: pokoje směrem k bazénu jsou v letních teplotách lepší odpoledne tam nesvítí sluníčko a klimatizace dokáže pokoj schlad na příjemné teploty.
Datum pobytu: červen 2017
Poděkujte uživateli MartinaKH.
Recenzováno: 19. října 2016

Moc hezká dovolená. S ubytováním jsme byly moc spokojení, úklid každý den, žádné špinavé koberce jsme neměli. Pouze ten systém v koupelně mají prapodivný, ale asi to tak má být. Při sprchování ze spodu vany odtéká pramínek vody doprostřed místnosti, kde je odtokový kanálek. Rychle to ale uschlo.
Jídla sposta a vynikající, zásobovánítaky supr. Pláž dál, asi 750m od hotelu. V blízkosti krásné městečko Nessebar, dá se jít pěšky nebo vláčkem. Určitě záleží s kterou cestovní kanceláří cestujete.My jsme byli s Alexandrií, a jejich animační tým se o nás opravdu supr staral. ( červen 2014) Klidně bych sem jela znovu.

Datum pobytu: říjen 2016
2  Poděkujte uživateli Lenka40.