Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Velice příjemně strávená dovolená”

Nelze nalézt ceny tohoto hotelu.
Naši on-line cestovní partneři neposkytují ceny tohoto hotelu, ale můžeme vyhledat jiné možnosti v destinaci Sluneční pobřeží.
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
ClubHotel Riu Helios Paradise
Zaujímá 3. místo z 221 hotelů v Slunečním pobřeží
Plzeňský kraj, Česká republika
1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 7 bodů za pomoc
“Velice příjemně strávená dovolená”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 22. září 2015

Cestovali jsme jako rodina se dvěma malými dětmi (4 a 6 let) a babičkou. Kvalita služeb nově otevřeného hotelu Riu Helios Paradise byla velmi dobrá. Personál milý a vstřícný. Dokonce jsme dostali uvítací drink - pro dospělé i pro děti.
Hotel doporučuji (nejen) pro rodiny s dětmi - pláž písčitá a relativně čistá. Moře podobně. Dětem se také moc líbilo v hotelových bazénech, kde byly i nápadité skluzavky a tobogány. Bazény byly také opravdu moc příjemné. Nechyběly vodopády, vířivky a lehátka s bublinkami ;o)

Program "all inclusive" je pro rodinu s dětmi velmi příjemný a pohodlný. Celý den bylo k dispozici nějaké jídlo, ať už klasicky snídaně, obědy, večeře, tak "svačiny" - ovoce, zelenina, pití, káva, víno, různé zákusky, moučníky.... na co si vzpomenete.

Pokoje byly také velmi pěkné, dostatečně velké, čisté, klimatizované. Klimatizace občas zlobila, ale personál to řešil, takže ok. Měli jsme dva pokoje, oba ve druhém patře a kousek od sebe. Jeden s výhledem před hotel, na bazény, moře bylo také vidět, ale musel se člověk podívat více vpravo... Interier druhého pokoje stejný, jako ten první, ovšem byl s výhledem přímo na moře. To bylo skvělé. Mrzí mě, že si člověk ale nemůže v CK konkrétní pokoj rezervovat, takže je to pak trochu o štěstí, co vyfasuje. Na prvním pokoji jsme (slabě) chytali wifi. Wifi bylo ale bez problémů v hale u recepce. Také u bazénu před hotelem, ale tam byla v běžné době síť přetížena.

Umístění hotelu - lehce mimo blázinec města, což nám vyhovovalo. Přitom do města se dalo v pohodě dojít (cca 2 km). V Nessebaru byly všechny ty hotely na sebe strašně namačkané a v hotelovém bazenu bych si připadala jako v bazénu na sídlišti...
V tomto hotelu fungoval také klub Funtazie (CK Fischer) se skvělou českou animátorkou Bety (Alžběta), na kterou naše děti dodnes s láskou vzpomínají a stále ji chtějí navštěvovat. Bohužel bydlíme 400 km od Bety ;o)

V hotelu byl také prostor pro puberťáky (13-17 let) s vybavením odpovídajícím jejich věku.

Náš 8 denní pobyt v hotelu Riu Helios Paradise mohu shrnout jako velmi vydařenou dovolenou, bez starostí, problémů. Potřebovali jsme skloubit potřeby menších dětí, dospělých i seniorů a to se nám povedlo ;)

• Datum pobytu: v srpnu 2015, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
7 Poděkujte uživateli Markéta K.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

492 recenzí od naší komunity

• Španělština jako první
  • Švédština jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Slunečním pobřeží.
0.6 km daleko
Barcelo Royal Beach
Zaujímá 12. místo z 221 v destinaci Sluneční pobřeží
4.0 z 5 bublinek 908 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili ClubHotel Riu Helios Paradise? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu ClubHotel Riu Helios Paradise

Zařízení: ClubHotel Riu Helios Paradise
Adresa: Burgas, Sluneční pobřeží 8240, Bulharsko
Lokalita: Bulharsko > Provincie Burgas > Sluneční pobřeží
Vybavení:
Bar/salon Pláž Výběr nápojů Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Restaurace Pokojová služba Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Zaujímá 3. místo z 221 hotelů v destinaci Sluneční pobřeží
Rozsah cen (za noc): 2 696 Kč–6 740 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — ClubHotel Riu Helios Paradise 4*
Pokoje: 597

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?