“Velice příjemně strávená dovolená”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 2 další stránky!
ClubHotel Riu Helios Paradise
Plzeňský kraj, Česká republika
1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 9 bodů za pomoc
“Velice příjemně strávená dovolená”
Recenzováno: 22. září 2015

Cestovali jsme jako rodina se dvěma malými dětmi (4 a 6 let) a babičkou. Kvalita služeb nově otevřeného hotelu Riu Helios Paradise byla velmi dobrá. Personál milý a vstřícný. Dokonce jsme dostali uvítací drink - pro dospělé i pro děti.
Hotel doporučuji (nejen) pro rodiny s dětmi - pláž písčitá a relativně čistá. Moře podobně. Dětem se také moc líbilo v hotelových bazénech, kde byly i nápadité skluzavky a tobogány. Bazény byly také opravdu moc příjemné. Nechyběly vodopády, vířivky a lehátka s bublinkami ;o)

Program "all inclusive" je pro rodinu s dětmi velmi příjemný a pohodlný. Celý den bylo k dispozici nějaké jídlo, ať už klasicky snídaně, obědy, večeře, tak "svačiny" - ovoce, zelenina, pití, káva, víno, různé zákusky, moučníky.... na co si vzpomenete.

Pokoje byly také velmi pěkné, dostatečně velké, čisté, klimatizované. Klimatizace občas zlobila, ale personál to řešil, takže ok. Měli jsme dva pokoje, oba ve druhém patře a kousek od sebe. Jeden s výhledem před hotel, na bazény, moře bylo také vidět, ale musel se člověk podívat více vpravo... Interier druhého pokoje stejný, jako ten první, ovšem byl s výhledem přímo na moře. To bylo skvělé. Mrzí mě, že si člověk ale nemůže v CK konkrétní pokoj rezervovat, takže je to pak trochu o štěstí, co vyfasuje. Na prvním pokoji jsme (slabě) chytali wifi. Wifi bylo ale bez problémů v hale u recepce. Také u bazénu před hotelem, ale tam byla v běžné době síť přetížena.

Umístění hotelu - lehce mimo blázinec města, což nám vyhovovalo. Přitom do města se dalo v pohodě dojít (cca 2 km). V Nessebaru byly všechny ty hotely na sebe strašně namačkané a v hotelovém bazenu bych si připadala jako v bazénu na sídlišti...
V tomto hotelu fungoval také klub Funtazie (CK Fischer) se skvělou českou animátorkou Bety (Alžběta), na kterou naše děti dodnes s láskou vzpomínají a stále ji chtějí navštěvovat. Bohužel bydlíme 400 km od Bety ;o)

V hotelu byl také prostor pro puberťáky (13-17 let) s vybavením odpovídajícím jejich věku.

Náš 8 denní pobyt v hotelu Riu Helios Paradise mohu shrnout jako velmi vydařenou dovolenou, bez starostí, problémů. Potřebovali jsme skloubit potřeby menších dětí, dospělých i seniorů a to se nám povedlo ;)

• Datum pobytu: v srpnu 2015, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
9 Poděkujte uživateli Markéta K.

536 recenzí od naší komunity

• Španělština jako první
  • Švédština jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Slunečním pobřeží.
0.6 km daleko
Hotel Riu Helios
Č. 4 z 220 – Sluneční pobřeží
827 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili ClubHotel Riu Helios Paradise? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu ClubHotel Riu Helios Paradise

Zařízení: ClubHotel Riu Helios Paradise
Adresa: Burgas, Sluneční pobřeží 8240, Bulharsko
Lokalita: Bulharsko > Provincie Burgas > Sluneční pobřeží
Vybavení:
Bar/salon Pláž Výběr nápojů Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Restaurace Pokojová služba Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 5 z 220 hotelů – Sluneční pobřeží
Rozsah cen (za noc): 4 488 Kč–16 246 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — ClubHotel Riu Helios Paradise 4*
Pokoje: 597
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Expedia a Hotels.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu ClubHotel Riu Helios Paradise. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?