ClubHotel Riu Helios Paradise
Pokud se Vám líbí tento hotel, možná Vás bude zajímat také
Helena Park Hotel(Sluneční pobřeží)
101 US$
98 US$
  • Snídaně v ceně
Hotel Atol(Sluneční pobřeží)(Skvělá hodnota!)
24 US$
Trakia Hotel(Sluneční pobřeží)
35 US$
Ukázat nabídku
Iberostar Sunny Beach Resort(Sluneční pobřeží)
121 US$
  • Bazén
Helena Sands Hotel(Sluneční pobřeží)
98 US$
95 US$
  • Bezplatné parkování
Family Hotel Romantic(Sluneční pobřeží)(Skvělá hodnota!)
23 US$
22 US$
  • Bezplatné parkování
HVD Club Hotel Bor(Sluneční pobřeží)
114 US$
92 US$
Priceline
  • Bezplatné parkování
Grand Hotel Sunny Beach(Sluneční pobřeží)
80 US$
  • U pláže
Tia Maria Hotel(Sluneční pobřeží)
30 US$
22 US$
  • Snídaně v ceně
MPM Blue Pearl(Sluneční pobřeží)
90 US$
60 US$
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 22. září 2015

Cestovali jsme jako rodina se dvěma malými dětmi (4 a 6 let) a babičkou. Kvalita služeb nově otevřeného hotelu Riu Helios Paradise byla velmi dobrá. Personál milý a vstřícný. Dokonce jsme dostali uvítací drink - pro dospělé i pro děti.
Hotel doporučuji (nejen) pro rodiny s dětmi - pláž písčitá a relativně čistá. Moře podobně. Dětem se také moc líbilo v hotelových bazénech, kde byly i nápadité skluzavky a tobogány. Bazény byly také opravdu moc příjemné. Nechyběly vodopády, vířivky a lehátka s bublinkami ;o)

Program "all inclusive" je pro rodinu s dětmi velmi příjemný a pohodlný. Celý den bylo k dispozici nějaké jídlo, ať už klasicky snídaně, obědy, večeře, tak "svačiny" - ovoce, zelenina, pití, káva, víno, různé zákusky, moučníky.... na co si vzpomenete.

Pokoje byly také velmi pěkné, dostatečně velké, čisté, klimatizované. Klimatizace občas zlobila, ale personál to řešil, takže ok. Měli jsme dva pokoje, oba ve druhém patře a kousek od sebe. Jeden s výhledem před hotel, na bazény, moře bylo také vidět, ale musel se člověk podívat více vpravo... Interier druhého pokoje stejný, jako ten první, ovšem byl s výhledem přímo na moře. To bylo skvělé. Mrzí mě, že si člověk ale nemůže v CK konkrétní pokoj rezervovat, takže je to pak trochu o štěstí, co vyfasuje. Na prvním pokoji jsme (slabě) chytali wifi. Wifi bylo ale bez problémů v hale u recepce. Také u bazénu před hotelem, ale tam byla v běžné době síť přetížena.

Umístění hotelu - lehce mimo blázinec města, což nám vyhovovalo. Přitom do města se dalo v pohodě dojít (cca 2 km). V Nessebaru byly všechny ty hotely na sebe strašně namačkané a v hotelovém bazenu bych si připadala jako v bazénu na sídlišti...
V tomto hotelu fungoval také klub Funtazie (CK Fischer) se skvělou českou animátorkou Bety (Alžběta), na kterou naše děti dodnes s láskou vzpomínají a stále ji chtějí navštěvovat. Bohužel bydlíme 400 km od Bety ;o)

V hotelu byl také prostor pro puberťáky (13-17 let) s vybavením odpovídajícím jejich věku.

Náš 8 denní pobyt v hotelu Riu Helios Paradise mohu shrnout jako velmi vydařenou dovolenou, bez starostí, problémů. Potřebovali jsme skloubit potřeby menších dětí, dospělých i seniorů a to se nám povedlo ;)

• Datum pobytu: srpnu 2015, cestoval(a) s rodinou
10  Poděkujte uživateli Markéta K.
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) v páru