Hotels.com
Orbitz.com
Booking.com
Priceline
Prohlédněte si všech 15 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 4. července 2019

Dovolenou v Asteře jsme si s dcerou a vnučkou vybraly hlavně podle vysokého hodnocení zde na Tripadvisoru a nebyly jsme zklamané. Hotel je architektonicky velmi profesionálně vystavěn a zařízen a je i velice hezký, hlavně uvnitř. Náš pokoj 402 byl prostorný s výhledem na moře a část kolonády, vkusně zařizený, čistý a v lednici pro nás byly připravené vody a sekt. Stravování bylo bez problémů, jídla chutná, slušný výběr, bez front a s dostatečnou kapacitou dvou jídelen. Vzorná byla i obsluha, a to všude, i u barů, zejména u bazénu. Ocenily jsme i hotelovou pláž s dostatečný počtem lehátek a barem, takže jsme se na pití nemusely vracet do hotelu, navíc zde bylo vždy i něco drobného slaného i sladkého k zakousnutí. Osušky na pláž jsme obdržely a vyměňovaly si dle potřeby zdarma. Personál byl ochotný a vždy jsme se domluvili. Animáci také fajn a sympaťáci. Čechů tu bylo málo, což je myslím škoda. Jediné dvě připomínky: čekání na pokoj až do 14.h. bylo úmorné, protože jsme prakticky nespaly celý den a noc (cestovaly jsme do Prahy přes půl republiky) a v Asteře byly již velmi brzy po ránu a nebyla jiná možnost než to ještě vydržet až do dvou. A druhá připomínka se týká velmi hlučné diskotéky naproti. Hudba ve stylu “ duc duc duc” byla bohužel slyšet do pokoje i přes zavřené balkonové dveře, a protože se hrálo celá odpoledne a noci, zrovna příjemné to nebylo. Ale za to Astera nemůže.

Tip ohledně pokoje: Výborná a účinná klimatizace na pokojích i uvnitř hotelu
Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Marta W.
Recenzováno: 12. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel pěkný na Bulharsko, pokoj malý, měli jsme pro 2 a byli jsme tam i 2 dětmi... S přistýlkou a dětskou postýlkou. Každý den uklizeny, ale nechávali jsme peníze na posteli. Vyhled z boku na moře a na hnusný barák vedle. V noci hudba do rána a opilci řvali celou noc. Naštěstí klimatizace funguje dobře, takže se zavřenými okny se dalo vydržet ten bordel. Jídlo skvělé velký výběr, pouze na oběd nestihali doplňovat a v zadní restauraci nebyl žádný připravený stůl před 14h. Bazén čistý, animace dobré, ale ocenila bych více programu pro děti během dne. Pláž krásná i moře čisté, slunečníků vždy dost. Nápoje jsou i na pláži, zelená hnusná jablka, fuj krupky a balené croissanty. Nápoje v hotelu hodně místní :-) ve stylu dočepuj si sám. Obsluha i recepci vždy všichni milí. Zlaté Písky jsou špinavé, smrdí a je tam bordel až do rána. Pro mladé ideální... Příště budeme volit klidnější místo. Počasí nevyšlo pršelo a zima půlku pobytu v červenci. Na Bulharsko opravdu velmi dobrý hotel, pokud chcete top úklid a jídlo, do Bulharska nejezděte :-)

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Jitka M.
Recenzováno: 1. září 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel mě ničím nijak nezaujal, sice je moderně zařízený ale nic vyjimečneho na něm není. Tento hotel se nenechazi přímo na plazi, slunečníky a lehátka na plazi jsou sice zdarma ale jen pro ty co maji all inclusive. K piti ma plazi mate jen par druhu limonad nebo džusu a všechny jsou michane vodou. Ikdyz jsme měly all inclusive minibar za dva tydny nebyl ani jednou plny! V pokoji se skoro vubec neuklizelo, a ručníky se taky moc často nemenily!
Výběr jídla je docela maly, a ne vzdy se nám povedlo najit tam něco dobreho.
Trezor jsme v pokoji ani nemely.

Datum pobytu: září 2017
2  Poděkujte uživateli nastas21.
Recenzováno: 22. července 2017

Velmi pěkný a moderně zařízený hotel, který patří v této lokalitě k nejnovějším, nacházející se na okraji letoviska. Všechny pokoje mají buď boční nebo přímý výhled na moře. V přízemí jsou dvě restaurace a loby bar, který je v provozu do půlnoci včetně všech nápojů all inclusive. Další bar je u venkovního bazénu na terase a je z něho výhled na pláž. Jídlo velmi chutné a pestré, včetně ovoce a zeleniny, jen zákusky byly stále stejné. K dispozici jsou osušky zdarma a lehátka se slunečníky. Na pláži je rovněž samoobslužný bar s nealko nápoji, pivem, kávou a sušenkami. Určitě za zmínku stojí tým animátorů. kteří jsou zde opravdu skvělý ... Tento hotel mohu všem doporučit. Pokud však hledáte klid, tak to zde moc nenajdete Hudba je zde slyšet ze všech barů téměř 24 hod.

Tip ohledně pokoje: Ve vyšších patrech a západním směr je méně hluku z venkovních restaurací a diskoték a lepší výhled.
Datum pobytu: červen 2017
1  Poděkujte uživateli vipada2017.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 5. května 2014

Jedná se o moderní hotel, který se nachází v blízkosti pláže. Jsou tam čisté pokoje s novým nábytkem.
Velmi dobré služby, dobré jídlo a pestrý, velmi dobrý animační tým. Koupelna velmi pěkná a nová. Milovala jsem tento hotel a myslím, že by měly být označen jako 4*.

7  Poděkujte uživateli romihste.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál