Recenzováno: 14. září 2019

Nečekala jsem žádný zázrak, ale zde recenze opravdu nelhaly... Samozřejmě všem lidem se zavděčit nedá. Pravidla hotelu jsou pravidla, ale ač si zaplatíte all inclusive, tak s tím není nic společného. All inclusive tu končí ve 21 hodin. Čekali jsme 3 hodiny na pokoj, unavení z cesty dostanete pár druhů jejich nejlevnějšího alkoholu, nápoj z postmixu plný sladidel, že dětem bych nedala ani čichnout a kávu z automatu v rámci all inclusive. Pepsi a Mirinda jsou pouhými názvy, ale s originálem to nemá nic společného. Samozřejmě je i jiné pití, jen si ho zaplatíte z vlastní kapsy. Káva z automatu je spíš břečka z pytlíku zalitá vlažnou vodou. Ten jejich na můj vkus málo sladí. Stejně tak černý čaj, mají ho bez chuti. Jinou kávu si jinak můžete objednat v lobby baru za 3 leva, ale nečekejte teplou kávu. Barmanka nalije studené mléko z lednice a zalije kávou z kávovaru, který má problém zase si ohřát sám vodu, jinak dobrá káva. Barmanka tam často není nebo kouří. Jednou ji vystřídal mladík, který neuměl zapnout ani ten kávovar a tak řekl, že je kávovar rozbitý. Vyřešit to mlékem z automatu nebyl dobrý nápad, protože mléko je stejná břečka jako káva z něj. Pak je ještě možnost koupit si kávu vedle v obchodě, který spadá pod hotel, bohužel to stojí také za starou bačkoru. Takže na kávu jsme chodili po restauracích též za 3 leva. Při příchodu do pokoje, jsme hned cítili plíseň, takže nam tu 2 tydny v kuse jel koupelnový větrák. Doporučujeme nějaké ťapky na sprchování. Koupelna je jinak pěkná. Toaletu přítel opravoval už hned druhý den a radši sám, protože na recepci si musíte počkat na toho kdo umí aspoň trochu anglicky. Recepční Yanitsa je však velmi neochotná a ráda protáčí oči na kteréhokoliv klienta. Ráda kouří venku a telefonuje. Spaní je jinak super, vyspali jsme se báječně. Teplá voda teče po velmi dlouhé době a záleží i na tom kolik lidí se koupe. Wifi tu je, ale buď pomalá nebo nefunguje. Závěsy jsme měli velmi zašpiněné jak v obývacím pokoji, tak v ložnici mastnými fleky. Jídlo je tu dokola den co den to samé. Někdy je i večeře stejná jako oběd. Určitě doporučujeme endiaron, rennie a nakoupené pivo v lednici. Při obědě se nám jednou stalo, že bylo kuře nedopečené a u kosti krvavé. Potkali jsme nahnilý meloun, chycené těstoviny s majonézou a okoralé špagety. Ovoce tu není, jestliže máte chuť, musíte si ho koupit sami. Pokud rádi kořeníte, vezměte si koření. Příborů je zde také málo. K svačině jsou denně dopoledne sušenky a odpoledne zmrzlina. Sušenky jsou dle našeho bez chuti a náplň je jako spálená fíková marmeláda s karamelem, ale sladká. Zmrzlina chutná jako jedna z nejlevnějších na trhu. Zmrzlinu doporučujeme koupit u pláže, ale někteří ji neumí skladovat. Bazén u hotelu je plný písku a nachází se v něm plíseň. Výtahy jsou unavené. Klepají se a skřípají. Není zde žádný zábavný program. Pracovníci hotelu jsou velmi mladí a ještě neví jak se chovat ke klientům. Velmi si chválíme ale mladíka z pool baru, za kterým chodili jeho kolegové pro radu a řešil mnoho problémů za své kolegy. Tomuto hotelu, by měli minimálně sundat hvězdu. Sem už nikdy nechceme. Díky za čisté, teplé moře, dobré palačinky, čisté veřejné toalety u pláže a aspoň když špatný hotel, tak pěkný apartmán. U hotelu je spoustu taxi, ale nad bránou u hlavní silnice jezdí autobusy. Od 1 do 3 leva. Na výlety je lepší, když jedete sami, protože cestovka a stánkaři to mají logicky dražší. Autobusem se dostanete do centra Varny, do ZOO, do botaniky - Balčik, aquapark, do nákupáku i do Delfinaria. My jeli autobusem číslo 409 a 9.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli nikolsluneckova.
Recenzováno: 26. července 2019

Včera jsme se vrátili z dovolené od tohoto hotelu greem park.Pokoje na přespání stačí, horší to je s úklidem.Slibovana každodenní výměna ručníků nefunguje, úklid spočívá v tom,že vynesou koše a doplní toaletní papír.O jídle recenze nelhaly-neustale se opakující jídlo.Zachranili to akorát snídaně.piti končí v 21.00,pak už si musíte kupovat.O inklusiv mám jiné představy.Vse zachránilo moře-je krásně teplé.Na promenádě se dají sehnat levné věci a mají velký výběr.Vrele doporučuji palačinku s nutelou a banánem a pizzu.Dulezita informace-kdo má operátora blesk mobil,nebude mít signál a nedovolá se-je potřeba rouming.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Opalovani.
Recenzováno: 14. července 2019

Je vidět že Češi jsou národ pastikaru a ponožek v sandalkach.Nechapu zde tyto scestne komentáře plně negativity. Jsme tu s dvěma malýma detma a vše super. Jídlo naprosto dostačující pro všechny. Chutna mezinárodní i lokální kuchyně.A ty co to kritizují jedí doma instantní jídlo nebo parky a tady čekají létající holuby s kaviarem. Cesta k moři fajn procházka, člověk si může vybrat 2 trasy, přičemž obě se dají zvládnout za 5 minut chůze v klidu. Moře nádherné a pláže čisté. Já mám to štěstí že jsem nedal na zdejší recenze a letěl jsem si udělat svůj obrázek.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Milan J.
Recenzováno: 6. července 2019

Dobrý den teď jsem se vrátil s rodinou z ""dovolené"" z hotelu green park. Jediné positivní bylo moře které je super. Pokoje jsou na úrovni bungalovů na Slapech, ale slouží jen na přespání.Cestovky píšou vybavena a funkční kuchyňka,fén. Fén není a ani by nebyl kam zapojit, kuchyňka tam je ale nic kromě 2 špinavých sklenic tam není, dvouplotynka ale jak říkám je vám to k ničemu pokud si neprivezete nádobí. Program inclusive : snídaně stále stejná: míchaná vejce, oko,zelenina, odporné parky na kousky tousty mastné ve vajicku. Oběd: každý den kuře, špagety ale bez kečupu,mastné opečené brambory,rýže s něčím co zbylo ze snídaně,párkrát bylo mleté, saláty stejně:řecký,mrkev,řepa a skoro vše s koprem. Polévky 2. Večeře co zbylo z oběda. Věčně chyběli talíře a když je donesli byli mokré nebo špinavé. Vše se dává do plastu i kafe neboť hygiena je tam mizerná. Pracuji v gastronomii a u nás by to okamžitě zavřeli. Ovoce jenom jeden druh většinou meruňky ,pak jsem objevil meloun,nektarinky. Ale pozor chce to ostré lokty protože nenasytný Moldavska klientela která tvoří 90procent hotelu je rychlá a bere vše útokem. Dezerty nic. Jediné se stále opakují sušenky čajové a něco jako biskupský chlebíček. Hranolky,deserty, pizza a další věci na ty zapomeňte. Tak bazén je od 10-18 něco pamatuje ale na zchlazení dobrý. Jediné co za nás funguje jsou uklízečky. Usměvavé a ochotne. Tak jestli jedete s dětma tak pozor cestovní kanceláře deklarují denní a noční animace ale žádné nejsou. Když jsem se na ně ptal tak vůbec nechápali. U jídelny je pro děti houpačka, skluzavka na vlastní nebezpečí a písek s trávou.Dole pod lobby barem jsem objevil ve sklepě placený stolní tenis a posilovnu. Večer v 9 hodin konci inclusive a vše se platí.Zanechalo to na mě dojem že se chtějí v rámci šetření zbavit lidí ať táhnou do centra. Taky tam večer bylo pár lidí. Jinak pláž je procházkou tak 250 m . Zpátky je to do kopce ale klidná cesta. Vyžití u pláže je super, golf,atrakce, restaurace prostě vše. Na rozdíl od hotelu všichni usměvavý a ochotný a mluví aspoň anglicky. Což na hotelu kromě recepce ne. Shrnutí pláž 1, úklid 1, služby hotelu 4, jídlo 4 . Hotel možná 2 hvezdy. Rozhodně neodpovídá na 3+.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Daniel H.
Recenzováno: 1. září 2018

Takto cestovka láká klienty na tento hotel. Po zamítnuté reklamaci mi zdělili - co bych chtěl od 3 hvězdiček a pul. Služby hrůza - špína - výhled na odpadky a stavbu cesta k moři horská tůra. Vybavení pokoje jak tovární ubytovna. Po příletu 4 hodiny čekáte ve špinavé hale než vás ubytují bez jídla a pití. Prostě děs. Za 15200 Kč na osobu

Tip ohledně pokoje: Nejezdit je to šílené
Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Petr N.