TripAdvisor
Saints Constantine and Helena
Hledat
Recenzováno: 13. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu jsem byla na první dovolené v zahraničí. Super, pár minut od moře, jídlo nic moc (někdy se to nedalo jíst). Velké bazény, krásný výhled na venkovní bazén a moře. Také tam byli super animátoři! Super!

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli janca_travelling.
Recenzováno: 26. června 2019

Ubytování: pokoje docela hezké, balkóny dostačující s výhledem na bazén i moře. Koupelna spolu s wc čistá. Měli jsme pokoj s 2 přistýlkami, jedna z nich byla rozkládací křeslo, druhá spartakiádní lehátko s matrací o tloušťce cca 5 cm, takže dítě spalo s námi na manželské posteli. Velkým problémem byla centrální klimatizace, která byla nastavena prapodivně. Na některých pokojích byla zima kolem 19 stupňů, jinde 32 stupňů. My měli „štěstí“, u nás na pokoji bylo kolem 24 stupňů. Celkově 75%

Služby: Tak tady byl velký problém. Pokoj nám byl uklizen jen 2x za 7 dní. Vysavač byl použit jen jednou a to 2 dny před odletem. A tak jsme museli strpět písek od moře na koberci, šlapali jsme po něm a dál ho roznášeli. O toaletní papír jsme museli žádat na recepci, automaticky ho nikdo nedoplňoval! O výměně ložního prádla jsme si mohli nechat jen zdát – neproběhlo ani jednou za celý pobyt. Recepční (kromě jedné) naprosto neochotné a téměř anglicky nehovořící.
All inclusive zahrnovalo nápoje od 11-23. Ani o minutu dřív, ani o minutu později! Dost nás šokovalo, že jsme stáli frontu na oběd jen pár minut od avizovaného času oběda (cca 5 minut) a bylo nám řečeno, že šéfkuchař má na hodinkách teprve 28 a proto budeme ještě 2 minuty čekat. Časem jsme se báli i jít pro nějaký nápoj, protože to vypadalo, že je vlastně obtěžujeme. Kyselé obličeje a protočené oči byly bohužel zcela normální. Součástí barů byly automaty na kávu, kde ale neustále chybělo mléko. Zmrzlina s drobným občerstvením se podávala od 16:00 do 18:00. Opět ani o minutu víc. Nápoje byli také z automatu, takže přeslazené a dost nechutné. Toto není all inclusive. Celkově 25%

Jídlo: vzhledem k tomu, že jsme byli v půlce června, nebyl hotel plně obsazený, již v této době byla jídelna nedostačující. Výběr jídla tragický!!! Vtipné bylo, že jsme se se spoustou hostů potkávali v místních restauracích, kam jsme chodili na jídlo, protože to, co nabízeli v hotelu bylo z 80% nepoživatelné. Celkově 5%

Vzhledem k tomu, že do Bulharska jezdíme pravidelně a moc se nám tam líbí, tentokrát jsme volili špatně a v tomto hotelu nás již nikdy neuvidí.

Hotel nedoporučujeme!!!

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 4. září 2018 prostřednictvím mobilu

Aqua Azur je hotel více méně spíše pro rodiny s dětmi. Animační programy na jedničku - super animátoři. Pokoje čisté, hezký výhled. Voda nepitelná. Co se týká jídla, moc ho neobmenovali. Snídaně - pečivo, sunka, sýr, vejce, kuličky s mlékem a nepitelná káva z automatu. Oběd - kuřecí maso, hranolky, bramborová kaše bez chuti, ryze.. večeře - podobná obědum. Dezerty každý den na stejné bázi - piškot, sladký krém a to všechno namocené ještě v sladším sirupu.. Svačiny - zmrzlina a sladké pečivo. Bazén u bazenu super, lehátka ale musíte obsadit už z rána, jinak mate smůlu. Pláž hezká, jen by ji mohli jednou za čas uklidit.. aspoň ten kousek, na který chodí hosté Aqua Azuru. Co se týká výletů, které delegáti nabízejí - určitě doporučujeme pirátskou party, jeep safari. Potom také výlet do Varny s delfináriem a degustaci vina - ale bez problému si můžete do Varny zajet sami. Také do delfinaria. Vedle hotelu je zastávka a autobusy jezdí co 15 minut. Celkové hodnotíme průměrně. Personál byl trochu otrávený.. až na par výjimek ;-).. lepší je jet do Bulharska s polopenzí. Celkově hodnotíme 3mi hvězdičkami, které i odpovídají kvalitě hotelu.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Veronika J.
Recenzováno: 10. srpna 2018

Musím uznat, že nám se naštěstí negativní recenze nevyplnily. Pokoj čistý, klidný, s klimatizací zdarma,každý den se vše ve 23 hod zhaslo a byl naprostý klid.Trochu jsme se obávali hlučných skupinek, ale s námi nikdo takový ubytovaný nebyl. Hotel moderně vybavený,čistý, v koupelně vana, animační program pěkný, každý večer se něco dělo. Pláž kousek, jen na ní chybělo WC( ale to není problém hotelu ). Jídla nebyl velký výběr, ale vždy jsme si vybrali, jídlo bylo chutné a dostatek. Jen možná menší výběr ovoce, ale to zase nebyl až takový problém. Souhlasíme s tím, že stačilo jít na jídlo o chvíli déle a stůl jsme vždycky našli. Škoda, že nebyla možnost navštívit tobogány ve vedlejším hotelu, něco takového pro děti tu chybělo. Celkově dovolenou v Aqua Azuru hodnotíme pozitivně.

Tip ohledně pokoje: měli jsme pokoj 304 a žádný hluk jsme neslyšeli.
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Jana S.
Recenzováno: 31. července 2018

hotel je hezký, čistý, velké pokoje, jídelna dostačující (stačí jít na jídlo později, než otevřou jídelnu), bazén super, lehátek u bazénu je dost, blízko k moři, hezká pláž i moře, pár minut chůze jsou obchůdky a supermarket, jídlo výborné

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli jezkovajana.