Hotels.com
eDreams
Travelocity
Orbitz.com
Prohlédněte si všech 15 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 9. srpna 2020

S pobytem v hotelu Azalia jsme byli velice spokojeni, nutno dodat, že situace "post covid" nakonec hrála v náš prospěch.. Obsazenost hotelu byla sotva tak poloviční, tzn. spoustu prostoru během stravování, na plážích, u barů apod. Vnitřní prostory čišťoučké, pokojské na jedničku, v restauraci jsme si servírovali pokrmy sami, k dispozici igelitové rukavice, desinfekce, příbory balené v sáčcích, všude čisto, pozorný, milý personál. Roušky pouze při komunikaci na recepci a ve vnitřním prostoru jídelny, nevadilo nám, převládala pozitiva. Jídlo nám přišlo chutnější, než při několika dovolených v Řecku, ale to je dost subjektivní, každopádně výběr jídel zcela dostačující, každý den se dalo vybrat pro změnu jídelníčku. Pláž udržovaná, bazény čisté, moře (pro nás) parádní - teplé a větší vlny po většinu pobytu, ale to my s dětmi milujeme, takže super. Při červené vlajce pouze plavčíci pouze nedovolovali nafukovačky do vody. Možná nám (vzhledem k aktuální situaci) trošiličku chyběli večerní hudební animace, ale zas na druhou stranu v areálu byl ve večernních hodinách skutečně poklid. Dovolenou jsme si skutečně užili, byla zde pohoda a klídek (navzdory našemu dvouleťákovi, který je trochu rošťák :-D ), děti se vyřádily, rádi bychom se i vrátili, otázkou zůstává, zda bude stejně příjemný pobyt i v době, až se naplněnost hotelu opět vrátí do starých kolejí.. ;-)

Tip ohledně pokoje: téměř všechny pokoje mají přímý výhled na moře, standardně bývají u bazénů animace, tedy pokoje tou stranou mohou být hlučnější..
Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli petrabM3830HY.
Recenzováno: 21. září 2019 prostřednictvím mobilu

Ubytování odpovídá, pokojské usměvavé a ochotné. Úklid dobrý.
Jídlo rozmanité. Ryby, vepřové, drůbeží chutné, hovězí tuhé nedalo se přeříznout. Přílohy jsme vybírali hlavně pečené brambory, byly výborné. Když jsme nevěděli, co za maso vybrat, vzali jsme mleté, byla to sázka na jistotu. Bylo velmi dobře vychucené. Zelenina, ovoce a zákusky na úrovni. Obědvali jsme jen lehce a to na pláži pizzu. Byly též ryby s hranolkami. Pití nealko bylo jen sladké, chybí lehké a dia. Takže zbyla jen voda s citronem. Škoda. Alkohol nepijeme, ale výběr byl bohatý. Stoly často špinavé. Příbory a sklenice špatně umyté. Sklenice špinavé i v baru na recepci. Pomocný personál v kuchyni viditelně nikdo nekontroluje a šlendrián mu prochází.
Problém je rozbouřené moře, které polovinu týdne znemožňovalo koupání. Vlála červená vlajka. Podle meteorologické aplikace Ventusky je to častý jev. Jistota je Chorvatsko s častými zátokami, co vlny podstatně mírní. Jinak bylo moře čisté a pláže taky. Ale pro rozbouřené moře do Bulharska už ne.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Ales P.
Recenzováno: 3. července 2018

Ideální poloha hotelu přímo na břehu moře, které je v těchto místech opravdu nádherné, ho předurčuje ke zvýšenému zájmu klientů. Přesto nemáte pocit přeplněnosti a dovolenou si můžete užít bez front na jídlo i pití, a kdyby se podařilo vymýtit nešvar ručníkového “rezervování” lehátek před hotelem a na pláži, tak i bez této starosti, protože lehátek a slunečníků je zde dostatek. Všude je krásně čisto a personál ochotný a v pohodě. Pití, kávy, zmrzliny, ovoce a svačinek si můžete sami vzít kolik vypijete a sníte, na nic nemusíte stát frontu, automatů a potravinových boxů je dostatek. V jídelně je samoobslužný bufetový pult po celé dělce nejširší stěny a i když se může jevit, že jídla jsou stále stejná, je možné si - pokud si vyberete jen cca 3-4 z nabídky - sestavit pokaždé jiné menu. Náš pokoj byl v 7. patře s krásným výhledem na moře a venkovní bazény a na uvítanou na nás dokonce na stolku čekala lahev sektu a velká lahev vody v ledničce. Obojí v ceně pobytu. Pokoj je jednoduše a vkusně zařizen, stejně tak i koupelna a všude čisto a i denní úklid je perfektní. Žádná negativa jsme nezjistily, dovolenou jsme si skvěle užily a rozhodně doporučujeme, jen nevíme zda takováto pohoda a čistota bude i později, my zde byly na přelomu června a července.

Tip ohledně pokoje: Azalii lze navštívit celoročně, je zde vnitřni termální bazén a spa procedury
Datum pobytu: červen 2018
1  Poděkujte uživateli Marta W.
Recenzováno: 12. června 2018 prostřednictvím mobilu

Průměrný hotel ,negativa: vybavení neodpovídá čtyřem hvězdám,pokoje tak max. 2 hvězdy, někdy příšerný zápach na schodištích, neprijemny personál, naprosto bez úsměvu. Dětské menu párek, ovesna kaše , rybi prsty....fuj... Ale na druhou stranu , hotel přímo na pláži,ručníky, lehátka a slunečníky zdarma, perfektní bazény. Pohodový animátoři a plavcici. Prostě co je venku je fajn. Uvnitř nic moc.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli 316libu_ek.
Recenzováno: 15. července 2017

Příjemnou dovolenou nám pokazil první den. Po příjezdu do hotelu, před 9:00h ráno, nám bylo zděleno, že pokoje budeme mít k dispozici co nejdříve. Bohužel ještě v půl druhé odpoledně jsem čekali na ubytování v recepci. Na českého turistu se zde hledí jako na méněcenného hosta. Všichni ostatní hosté, kteří přijeli do hotelu po nás byli ubytování dříve než my. Pracovníce recepce Čechy igronovali. Přednost měli Rusové, Němci, Poláci a Buhlaři. Ubytování jsme byli, až po naší intervence u manažerky hotelu. Strava a ubytování jinak byli kvalitní.

Tip ohledně pokoje: Hezký výhled na moře a pláž téměř ze všech pokojů hotelu
Datum pobytu: červenec 2017
10  Poděkujte uživateli Ivet68.